Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na n-kę jak jeszcze dużącą jakieś kanały to każdy pakiet będzie po 20zł. :D Polsat już Podwyżkę miał.

Tak jak mój poprzednik napisał czas na dodatkowo płatne pakiety kanałów HD.

Nie wydaje mi się, aby podnosili aż o 4 zł abonament (toż to 25%). Nie każdy jest taki chytry jak Cyfra+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10zł na 16zł - tylko bajki i coś tam, a Cinemax o 100%. - bo był za darmo :lol::wink:

 

Cinemax o 50% z 10zł na 15zł. Jego cena zawsze była taka, ale przez chyba rok dawali go promocyjnie do pakietu film bez dodatkowych opłat. Niemniej w cenniku było 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość Peter Parker

Ceny z kosmosu, Superpremium z 99 na 146 zł... Jeśli te ceny obowiązywałyby już po fuzji, to ok. Ale takie ceny bez dodania oferty n to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

START HD: 26zł obecnie 21 zł pdwyzka o 5 zł

KOMPAKT HD: 52zł obecnie 46 zł podwyzka o 6 zł

OPTIMUM HD: 77zł obecnie 69 zł podwyzka o 8 zł

CANAL+ START: 56zł obecnie 51 zł podwyżka o 5 zł

CANAL+ KOMPAKT: 82zł obecnie 76 zł podwyzka o 6 zł

CANAL+ OPTIMUM: 107zł obecnie 99 zł podwyzka o 8 zł

CANAL+ HBO SUPERPREMIUM 146zł obecnie 137 zł podwyzka o 9 zł

 

MULTIROOM 20zł obecnie 15 zł

 

Podwyżka to będzie, ale dla Superpremium i Start (bo nic nie przybędzie), pozostali za większą cenę uzyskają w pakiecie kanały HD.

PeterParker i inni, nie piszcie bzdur. Porównujecie ceny obecne z rabatem do przyszłych bez rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jak podpiszę teraz umowę 3 x 0 gdzie mam przez 3 miesiące gratis - http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre/oferta_3_miesiace.html to przy zmianie regulaminu na początku marca będę mógł rozwiązać umowę bez ponoszenia żadnych kosztów. Będzie zmiana regulaminu, którego nie zaakceptuje ze względu na podwyżkę ;) jak dobrze rozumuję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...