Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś koleżanka podpisała umowę z Cyfrą na pakiet Supepremium + MR dla abonentów przechodzących od innych operatorów. W dokumentach nie było żadnego aneksu. Póki co również Pani z Cyfry, nie słyszała o zmianach w cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. W marcu 2011 wszedł nowy regulamin. Wątpię, że dodatkowe opcje HD zostaną "wtopione" w obecne pakiety. Na aneksie jest podwyżka również dla pakietu Start i pakietu Superpremium. Superpremium zawiera już kanały HD z opcji dodatkowych a Start ich mieć nie będzie. Nowe aneksy są już rozsyłane do abonentów, więc cierpliwości :) niebawem wszystko się okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks drukuje się wraz z regulaminem. Ci co podpisują aneksy przedurodzeniowe też dostają taki aneks. Tekst jest jak najbardziej prawdziwy i dotyczny cen standardowych, czyli dla przykłady start zmienia nazwę na start HD i cena skacze z 21 na 26zł. itd. Sam nie wiem jak tłumaczyć to ludziom: tutaj mają państwo umowę ze zniżką 15zł, czyli opłata wyjdzie 54zł, a tu dla państwa aneks mówiący o podwyżce o 8zł.

Chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w umowach jest wpisany rabat kwotowy nie ma stałej ceny. A jeśli chodzi o ten Aneks to drukuje się m.in przy przedłużeniu umowy w punkcie. Od 2,01,2012 doszła dodatkowa karta i to jest właśnie ten Aneks z nowym cennikiem i nazewnictwem pakietów.

To jak to jest że jednym dają a innym nie. Mało tego to jak ktoś przedłuża umowę tak jak ja na C+ za 57zł z MR za 5zł to ja może podpisać aneks na inne ceny i inne nazwy pakietów o nieznanym składzie już dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostała regulamin do umowy, czy ostatnią kartką jest zestawienie płatności?? Aneks drukuje się za regulaminem i jeśli nie dostała, to powinna dostać, tak czy inaczej zaakceptowała go

 

Dostała kartkę z zestawieniem płatności i do kwietnia będzie opłacać 5 MR + 10 za Pace 500. Od maja do końca umowy 114 PLN. Sprawdzałem dwa razy, nie dostała aneksu zeskanowanego i udostępnionego na tym forum. Cena za Superpremium to 138 + rabat i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam optimum za 57 zł z rabatem 42 zł ile zapłace po podwyzce?

masz Optimum a nie czasami C+Optimum ?

 

Jak masz C+Optimum to zapłacisz po podwyżce 65. Rabat 42 odejmujesz obecnie od ceny 99 co daje Ci teraz 57 , po podwyzce rabat 42 będziesz odejmował od 107 co da 65 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzacie ludzi w błąd. Właśnie sprowadziłem i mam rabat w wysokości 42zł ale na C+optimum którego zawartość programowa oraz cena zawarta jest w Cenniku Oferty Promocyjnej.

W związku z tym jak mi przyślą aneks ze zmienionym cennikiem to nie mogę podnieść mi ceny bez mojej zgody znaczy mogę zrezygnować i jeszcze lepsze warunki negocjować jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra potwierdziła mi mailowo podwyżkę, ale odpowiedź była bardzo lakoniczna...

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że Aneks do Regulaminu

Umowy o Abonament został do Pana wysłany 5 stycznia 2012 roku.

 

Szczegółowe informacje zawarte są w powyższym piśmie.

 

Po otrzymaniu dokumentu, proszę o zapoznanie się z jego treścią."

 

 

...bez komentarza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać dlaczego mogę rozwiązać. A no dlatego że podpisałem że po cennikiem gdzie mój pakiet jest za 99zł a pakiet się nazywa C+optimum i jest do niego konkrement lista kanałów. A teraz z nowym aneksem zmienia się cena pakietu, nazwa pakietów i pewnie zawartość kanałów.

Swoją drogą jak można dwa razy w ciągu pół roku takie cyrki robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...