Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ostatnio coraz więcej osób pisze, że niby od 1 maja będzie podwyżka abonamentu w C+ dla nowych abonentów, a od 1 lipca dla "starych" abonentów. Czy to prawda, czy tylko zwykła plotka? Jeśli ktoś zna szczegóły to proszę o jakieś informacje... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wysłałem do Cyfry meila z tym pytaniem(jestem ich abo) ciekawe co mi odpisza!

 

Edycja 15:35:

Teraz jeszcze zadzwoniłem i juz znam odpowiedz. Dla nowych abonentów podpisujacych umowę od 1 maja kazdy pakiet drozeje o 2 zł. Natomiast opcje dodatkowe typu Canal+ czy HBO bez zmian. Jeśli chodzi o starych abo nentów Pan powiedział ze na razie nic nie wie ale do lipca jeszcze 2 miesiace tak ze i nas może czekac ta podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, co tu się dziwić. Ekskluzywny produkt musi kosztować, słuszna podwyżka!

Za tak doskonałą ofertę filmową, sport na najwyższym poziomie oraz pełen profesjonalizm trzeba odpowiednio zapłacić.

 

 

 

Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli tą "żaluzję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu tą cenę podnosić, każdy pakiet o 2 zł. Teraz wielu osób poleci na zmiany w Regulaminie i zerwie umowę, kompletnie głupi ruch z ich strony, ale to oni na tym tracą.

Podwyżki za HD raczej nie będzie, a powiem nawet, że za coś będzie obniżka 8)

Za co ta podwyżka? Za nic, jak zwykle, tak ją dają, bo im kasy mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadać, tylko płacić! Cyfra musi jakoś podreperować zdegradowany budżet przez koszty wykupionych praw do OE :idea:

 

Tak patrzę na "Pakiet Powitalny", który przyszłych abo będzie kosztował 20 PLN. Tak prawdę mówiąc za tą cenę to jest tylko TVN Siedem, Mini Mini, Trace TV i CNBC Europe (angielski) + pakiet kanałów radiowych. Płacić! Luksusowa platforma przecież! :jupi:

 

I znowu trza pakiety aktualizować na Forum... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijać się nie będziemy, ale ludzi robią w jajco, z powodu dwóch złotych :> :roll:

Monopolista?

Pha, to chyba nie wiesz jak ludzie potrafią za przeproszeniem morde drzeć o głupią złotówkę, a co dopiero o 2 zł.

Znajomy mi fajny tekst napisał, którzy brzmiał mniej-więcej tak: ludzie kłócą się o głupią złotówkę przy zakupie anteny, kiedy płacą jednorazowo, a co to będzie przy płaceniu co miesiąc dwóch zł?

 

Piotr Olejarz1973: No tak, fajnie, ale oni cen nie powinni jeszcze długo podnosić, bo mają je i tak wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to podwyższać abonament? Na CP też wymieniają karty abonentom, mimo to, żadnej podwyżki nie było. Na C+ wymiana kart dopiero za 4 miesiące, a oni już z podwyżkami wylatują od maja :crazy: A to w ogóle jest oficjalna informacja? :wink:

 

 

Zabijać się nie będziemy, ale ludzi robią w jajco, z powodu dwóch złotych :> :roll:

Monopolista?

(...) ludzie kłócą się o głupią złotówkę przy zakupie anteny, kiedy płacą jednorazowo, a co to będzie przy płaceniu co miesiąc dwóch zł? (...)
Pojadę jeszcze dalej ;) Na bazarze jak się klienci kłócą z kupcami, aby za towar "spuścili" choć tą jedną złotówkę :idea: Nie oszukujmy się, grosz do grosza, a uzbiera się kokosza. :jupi:

 

PS: We Francji chleb jest droższy niż u nas w Polsce :lol: Ba! Kg ziemniaków 2,5€, 4€ za 6 jajek, 28€ za kg cielęciny, 5,60€ za 300 gram mięsa z królika, 11€ za 40 majtek-pieluszek, ale marki Carrefour! itd można wyliczać... Francuskie szefostwo Canal+ musi z czegoś żyć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to podwyższać abonament? Na CP też wymieniają karty abonentom, mimo to, żadnej podwyżki nie było. Na C+ wymiana kart dopiero za 4 miesiące, a oni już z podwyżkami wylatują od maja :crazy: A to w ogóle jest oficjalna informacja? :wink:

W olsce jest zawsze inaczej niż na Zachodzie i w innych cywilizowanych krajach.Kazdy pretekst do podwyzki jest dobry,nawet wymiana "plastiku za plastik"

Info pewne na 90 % .W końcu problem mają,z Sharningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na realny wzrost cen i usług w Polsce od ostatniej podwyżki w C+ to te 2 złote to chyba jednak nie duzo, w ciagu ostatnich kilku lat zarobki podskoczyły ale jak ktoś podnosi cenę jakiegos produktu to zdziwinie :shock:

 

I nikt w C+ nie mówi, ze to przez wymianę kart :?:

 

Z drugiej strony jest wolny rynek jak komuś nie pasuje ta podwyżka to zgodnie z regulaminem wypowiada umowę i idzie do konkurencji 8) C+ czy N czy CP zawsze może podnieśc abo i to ich prawo jako własciciela firmy a Klient może zrezygnować :D Nic na siłe...

 

Ale pewnie o te 2 złote to na forum będą kilometry postów oburzenia jacy to złodzieje itp... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojego meila o podwyżke dostałem taka odpowiewdz cytuje

Szanowny Panie,odpowiadając na e-miał, uprzejmie wyjaśniam, że o zmianach w ofercie programowej lub zmianie cen stali abonenci będą informowani w magazynie PLUS+. więc na pewno tak będzie bo jak by o tym nie myśleli to by mi odpisał wprost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...