Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
A takie pytanie do moderatorów:

Może zmienić nazwe tematu na " Podwyżka abonamentu w Cyfrze+ "???

Bo już jest potwierdzone, że będzie podwyżka a w temacie pisze " plotka czy prawda " i niektórych może to mylić :wink:

 

Mówisz masz :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Startowy zmienił nazwę na Powitalny. Nie został zlikwidowany :idea::!:

A płacisz 29 zł, bo płacisz abonament + 10 zł za wynajmowanie dekodera :)

 

Bzdury wypisujesz.Pakiet Startowy wycofano z oferty sprzedażowej zastępując uboższym i tańszym Powitalnym.Dekoder mam swój nie płace wynajmu.Wystarczy porównać

http://www.cyfraplus.pl/html/cyfraplus_ ... rtowy.html

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_sat_p ... talny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak od razu sie denerwować... :wink:, nie masz gwarancji ze za pare miesięcy przeczytasz info,że jest podwyżka w innej platformie.

Co do ofert innych platform to temat rzeka..... a przede wszystkim kwestia gustu upodobania konkretnej oferty danej platformy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - po co sie od razu denerwować? ktoś mądry to nawet powiedział że nerwy to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych i jest w tym sporo racji; cyfra+ to przedsiębiorstwo jak wiele innych - za określoną cenę daje określony produkt; możemy sie z nią zgadzać lub nie; jest wolny rynek, konkurencja, prawo wyboru; a kto zrywa umowę z powodu podwyżki o 2 zł to i tak by ją rozwiązał; jest to doskonały pretekst by sprobować czegoś nowego; ja miałem w latach 99-01 cyfrę, potem 6 lat polsat, a teraz znów wróciłem do cyfry, bo uważam że mają znakomitą ofertę piłki nożnej; a że jest drogo, no cóż, nikt nie mówił że będzie tanio; przyznam nawet że żądanie pieniędzy za kolejne kanały HD jest bezczelne; ale mam na to sposób - po prostu nie mam HD i się nie denerwuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cyfra będzie drożej kosztować (obecnych abonentów nowe ceny obowiązują od lipca), to powinni dać w zamian nowe kanały (nie mam na myśli obecnie zapowiadanych, tylko jeszcze inne). Moje propozycje to Boomerang i TVP Sport. Tylko proszę nie rozwijać dyskusji o tych kanałach tutaj, od tego są odpowiednie tematy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co mam wziąć. Jestem nowy i się zastanawiam nad wyborem Cyfry+ lub N. Nie wiem tylko co jest lepsze i co jest w miarę po rozsądnej cenie i żeby jeszcze było co oglądać. A teraz piszą, że jest podwyżka w Cyfrze! Powiedzcie Cyfra czy N??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co mam wziąć. Jestem nowy i się zastanawiam nad wyborem Cyfry+ lub N. Nie wiem tylko co jest lepsze i co jest w miarę po rozsądnej cenie i żeby jeszcze było co oglądać. A teraz piszą, że jest podwyżka w Cyfrze! Powiedzcie Cyfra czy N??

Tu wszystko sobie sprawdzisz:

:arrow:http://n.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze + w pakiecie podstawowym mam do oglądania niewiele interesujących mnie kanałów: 1.Discovery,

2.Planete, 3.Reality i dodatkowo płatne 4.Kino Polska.

 

W "n" za 32 złote w pakietach KULTURA, NAUKA i ŚWIAT i Film, są następujące warte oglądania kanały:

1.TVN LINGUA

2.DISCOVERY TVN HISTORIA

3.DISCOVERY HD

4.DISCOVERY CHANNEL

5.DISCOVERY SCIENCE

6.DISCOVERY CIVILISATION

7.AXN

8.AXN CRIME

9.AXN SCI-FI

10.KINO POLSKA

11.Sci-Fi

12.Universal Channel

13.Movies 24.

 

Lubię Cyfrę + ale czy w wyborze powinienem się kierować sentymentami, chyba skorzystam z okazji i ucieknę do "n"ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się ta podwyższka nie podoba...tym bardziej że to nie jest pierwsza:/ jestem abonentem od kilku lat i chyba czas zrezygnować!

Nie jest to pierwsze i nie ostatnia podwyżka.

A poza tym kogo to interesuje, że Ty zrezygnujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...