Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o wyjasnienie: Czyli jak ja podpisałem umowę na pakiet podstawowy 31 grudnia 2007 roku i mam teraz dodatkowo C+ i HBO to po zmianie regulaminu od 1 maja badz 1 lipca bez wypowiadania umowy bedę mógł zmienic pakiet na Multipremium czyli ten z samym C+ i HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyjasnienie: Czyli jak ja podpisałem umowę na pakiet podstawowy 31 grudnia 2007 roku i mam teraz dodatkowo C+ i HBO to po zmianie regulaminu od 1 maja badz 1 lipca bez wypowiadania umowy bedę mógł zmienic pakiet na Multipremium czyli ten z samym C+ i HBO?

 

Przyłączam się do pytania. Mnie kończy się umowa 31.07.2008r. Posiadam pakiet podstawowy z opcją Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego Multipremium w Cyfrze nie weźmiesz, bo jak to sobie wyobrażasz? A może chodzi Ci o przejście do Multipakietu Canal+? Jeśli tak to musisz rozwiązać umowę z Cyfrą i podpisać nową na Canal+. To są osobne oferty i jedna z drugą się nie wiąże.

 

Zmiana Regulaminu uprawnia do wypowiedzenia umowy i to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli abonent nie ma zadnych zaleglości to nie ma zadnych czarnych list- nawet mimo tego co twierdza na infolinii- system blokuje tylko tych ktorzy maja zaleglosci wobec platformy z tytułu abo lub maja nie rozliczony sprzet- a tak to mozna podpisac bez problemu nowa umowe- ale mysle ze beda mamic promocjami tych ktorzy beda chcieli zrezygnowac a to najczesciej bardzo maly procent abo- wiec ogolnie napewno wyjda na swoje.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego richi 26 ponieważ nie raz podzieliłeś się z nami na łamach tego forum potwierdzonymi wieściami - czy coś Ci wiadomo że z zapowiadaną podwyżką idzie równolegle rozszerzenie oferty /nie mówię o HD-Eurosport,HBO/i czy jest szansa że w krótkim czasie zobaczymy TVP Sport/a to mnie interesuje szczególnie jako mieszkańca Płocka wiadomo piłka ręczna-Wisła Płock/. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniony zostaje regulamin Multipakietu, regulamin obowiązuje od

01/07/2008, jeśli chodzi o rozwiązania i wypowiedzenia umowy to tak samo jak dla portfolio Cyfra+. Sprzedaż też rusza z nowym regu i nowymi mozliwościami pakietowymi od 01/05/2008.

To co najistotniejsze dla Multipakietu to wprowadzenie opłaty pakietowej w

wysokości 30 PLN, dla zmian w dół z Pakietu Premium na Canal+.

 

to znaczy że teraz opcja multipakietu w ofercie tkzw. c+ bez cyfry będzie zamiast 39 żłotych wynosić będzie 30złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora rozwiać wątpliwości.

Od maja zmiany cen w Cyfrze+

2008-04-29 14:41:47 / Mr. Orbita

Ostatnia aktualizacja: 2008-04-29 14:57:25

źródło: Cyfra+

Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o., operator platformy cyfrowej Cyfra+, wprowadza od 1 maja br. nowe ceny abonamentów dla nowych klientów platformy Cyfra+. Obecnych abonentów nowe ceny obowiązywać będą od 1 lipca br. Minimalnie wzrosną jedynie opłaty za pakiety Cyfry+ (o 1 lub 2 zł w zależności od pakietu, czyli średnio o 2,6%), cena za opcję dodatkową National Geographic HD zostanie obniżona o 1 zł, ceny pozostałych usług pozostaną bez zmian.

 

Jest to pierwsza zmiana cen pakietów od trzech lat, związana m.in. z ponad 6-procentową inflacją w Polsce w tym okresie.

 

Cyfra+ stale inwestuje w rozwój platformy cyfrowej, wprowadza nowoczesne technologie (HDTV, DSL, VoD, PVR) i rozbudowuje ofertę programową.

Platforma kontynuuje także inwestycje w kompleksową obsługę abonentów, m.in. rozwija własne, uruchomione we wrześniu 2007 call center. W trosce o jak najlepszą jakość oferowanych programów, szczególnie tych w wysokiej rozdzielczości, inwestuje w zwiększenie pojemności satelitarnej, uruchamia także nowe zaawansowane technologicznie centrum nadawcze. Cyfra+ oferuje obecnie blisko 100 programów RTV, w tym ponad 80 po polsku, oraz dostęp do kilkuset kanałów nadawanych za pośrednictwem satelity. W ciągu ostatniego roku Cyfra+ powiększyła swoją ofertę o 9 kanałów, w tym w wysokiej rozdzielczości, oraz serwis z programami na życzenie. W ciągu poprzednich dwóch lat do oferty platformy dołączyło aż 16 nowych programów RTV. W sumie w ciągu 3 lat oferta Cyfra+ powiększyła się o 25 kanałów.

 

W najbliższych dniach Cyfra+ zaproponuje abonentom kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości - HBO HD oraz przedłuży promocję na HBO Digital (serwis dostępny będzie za darmo do końca roku). Cyfra+ planuje także dołączenie kolejnych kanałów, w tym HD, a także uruchomienie kolejnego po Kuchni.tv własnego kanału lifestyle'owego oraz własnego serwisu typu "wideo na życzenie" (VoD).

 

Nowe ceny abonamentów

- pakiet Prestiżowy - zmiana o 2 zł, nowa cena: 147 zł

- pakiet Komfortowy - zmiana o 2 zł, nowa cena: 60 zł

- pakiet Podstawowy - zmiana o 2 zł, nowa cena: 40 zł

- pakiet Powitalny - zmiana o 1 zł, nowa cena: 19 zł

 

Od maja kanały HBO dołączą też do MultiPakietu - niezależnej oferty satelitarnej dystrybuowanej przez Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o.

Źródło: SATKurier.pl

 

A więc podwyżka stała się faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś doświadczenia z rozwiązywaniem umowy i podpisywaniem nowej w Cyfrze. Mam u nich antenę satelitarną i się zastanawiam czy mi nie każą jej zwrócić mimo, że podpiszę nową umowę i czy będę musiał po raz kolejny płacić aktywację( i dostanę kolejną antenę??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta programowa żenująca, a tu podwyżki, ja pitolę

 

I niech nikt nie pisze mi tu, że ceny się wyrównują bo kanał(y?) Hd tanieją. TO ja się pytam ile osób ma kur.. te kanały HD ?

Podwyżka abonamentu dotknie 100% posiadaczy tej platformy, natomiast obniżka ceny kanału HD może z jakieś 5%(strzelam)

Czyli jak zwykle mydlenie oczu i niczym nieuzasadniona podwyżka. Co mnie obchodzi, że dodają do kiepskiego HBO opcję HD ?. Ja chcę nowych, wartościowych kanałów. Wkrótce się okaże, że jedynymi nowościami cyfry będą te same kanały co już są, tyle że w opcji HD LOL

 

A pisanie, że podwyżka jest uzasadniona bo cyfra ma wspaniałe kanały to już czysty ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...