Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

A nad czym tu myśleć... Albo od razu rezygnujesz i wiesz to od 1 minuty, jak dowiesz się o podwyżce, albo zostajesz z C+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie mam takie same odczucia, ale jedno jest warte uwagi, co mają zrobić skoro nie mają zbytnio miejsca na nowe kanały... Poza tym jesli potwierdzą się zapowiedzi nowych kanałów, to może być to całkiem obfity rok :wink: w nowości... Poczekamy zobaczymy, każdy zasługuje na drugą szansę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja narazie jeszcze spokojnie czekam co się wydarzy. Powiem tylko, że postarali się z ESP HD. Jakość bardzo dobra. Jeśli po testach zostanie zachowany tak dobry przekaz, to nie żal będzie 5 zł dać za ten kanał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Cyfra+ jest właśnie takim przykładem. Kochają nas jak trzeba podpisać umowę i przestają kochać, gdy już ją podpiszemy. Jednak jako ludzie rozumni powinniśmy wiedzieć, że płacimy za dostęp do kanałów, a nie za obiecanki i jeśli ktoś nie chce się zawieść to nie powinien wierzyć w obietnice, a koncentrować się na tym co jest teraz w ofercie i na tej podstawie należy dokonywać wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli dodadza nowe kanaly to albo do pakietów najwyższych albo jako opcje dodatkowe, to samo będzie z VOD Canal+ które niby mają wprowadzić dlatego ja już we wtorek wysłałem wypowiedzenie a teraz zgodnie z regulaminem w międzyczsie biorę jak juz wspominałem wcześniej PVR + Multipremium a resztę mam w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta podwyżka dotyczy również tych co zawarli umowę na promocyjnych zasadach (25% zniżki za rezygnację z wypowiedzenia) ? A jeśli tak - to w jakiej wysokości będzie podwyżka ?

Obawiam się o jedną rzecz. Czy przypadkiem przez mianę cennika - nie będę musiał teraz płacić według normalnych stawek (czyli bez 25% zniżki) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę dostałeś 25% zniżki na abonament, pod warunkiem, że nie zmienisz pakietu. Dalej będziesz miał 25% zniżki tylko od innej kwoty. Spójrz na to optymistycznie. Teraz będziesz miał kwotowo większą zniżkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym luksusem to mnie poniosło... :brawo: ale to tak ironicznie. za taką kasę to mogli by (powinni) zainwestować w sprzęt.

ciekawe czy potem zrobią promocję dla nowych użytkowników? a może przejść do konkurencji? co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawarlem umowe w promocji 38 zl przez I miesiac pózniej w II opcje HD gratis . Czy mogę zrezygnowac do konca maja z Cyferki bez ponoszenia konsekwencji?? Jak dlugo trwa wypowiedzenie . Chodzi mi aby zrezygnowac i wziasc na nowo tym razem pakiet prestizowy z 20 % znizki z bp. Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżli wyślesz wypowiedzenie do końca maja i powołasz się w nim na zmianę regulaminu oraz cen to umowa zostanie rozwiązana z końcem czerwca czyli ostatnim dniem obowiązywania regulaminu na który się zdecydowałeś podpisując umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej? Przeczytaj mój post z poprzedniej strony to będziesz wiedział w jaki sposób umowa zostanie rozwiązana i co trzeba zrobić żeby tak się stało. Ostatnim dniem z sygnałem w takim przypadku będzie 30 czerwiec i tego też dnia zostanie umowa rozwiązana (ostatni dzień obowiązywania starego regulaminu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczając liczbę abonentów to nieźle na tym wyjdą , a wejście HBO HD miało jak zwykle jakieś potknięcie w Cyfrze. Zresztą chyba do czerwca będzie za free a później już za 9 lub 10 złotych miesięcznie. Nie ma to jak nowy kanał za nowe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dla nowych użytkowników jest taka, że zamiast podwyższyć opłaty tak jak starym o 2 zł, podwyższają tylko o złotówke :) Ta róznica bardzo kusi :)

 

 

nie za bardzo rozumiem co tu kusi? czyżby ta złotówka? czy może opcja nowych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...