Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Załosne. Żadnych dowodów, same pomówienia - podpierane wypowiedziami Policji.

To zupełnie tak jak w przypadku Wiplera. Wtedy też nie było dowodów, a TVN nadawał jak najęty. I oczywiście ten słynny świadek :lol2:

Potem wypłynął film na którym widać, że było inaczej niż mówią główne media. Co ciekawe sprawa stanęła w martwym punkcie, a przecież sam Wipler zrzekł się immunitetu, aby ją przyśpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki Durczok bierze czy coś to TVN usprawiedliwia i broni kolege.

A co zrobili z Wiplera? Pijaka i bandytę, super sajanina, który 7 policjantów pobił. A film pokazał, że to Wipler został obity, a nie on ich rypał.

Słynny świadek TVN powiadał, że to Wipler bił policjantów, wpadł w amok i stał się super sajaninem. NA filmie nawet bez dźwięku widać, że to policja biła Wiplera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając co ja o tym sądzę, to bardzo mnie cieszy, że taka sytuacja ma miejsce. Może się nie tylko pan Durczok ale i wszyscy inni dziennikarze zastanowią kilka razy zanim w swoich kolejnych materiałach zaczną przekazywać "rzetelne" informacje o zupełnie anonimowych osobach, których późniejszy los w zasadzie nikogo nie interesuje, które nie polecą poskarżyć się do TokFM, których nikt nie oczyści z zarzutów jeśli się nie potwierdzą, bądź też na podstawie fałszywych "doniesień" zostaną za coś skazane, ważne jest tu i teraz - sensacja.

Kto mieczem wojuje od miecza ginie i to "Uwaga" do wszystkich dziennikarzy, nie tylko do pana Durczoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emirates - świetna puenta icon_ok.gif

 

Uwielbiam takie afery :lol: Szczególnie jeśli dotyczą osób za którymi delikatnie mówiąc nie przepadam, a tych w TVN-ie jest bez liku.

 

Generalnie miły teatrzyk dla oka i duszy. Darmowa rozrywka zapewniona nie tylko przez Durczoka, ale także przez Olejnik, Korwin Piotrowską, Wojewódzkiego, Miecugowa i innych mężów opatrznościowych TVN-u. Eh, ależ ja nie trawię tego towarzystwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na pewno był czynnik finansowy, tak samo jak przy aferze taśmowej. Ale możliwe też, że chcieli tym udowodnić, iż nie ma miejsca na jakieś "gwiazdorzenie". Tyle że wciąż trudno mi uwierzyć, że człowiek tak szanowany jak Durczok mógł coś wciągać.

 

Przed chwilą portal 300polityka.pl podał że Kamil Durczok jest w szpitalu, trafił tam po wczorajszym wywiadzie dla TOK FM. Nie jest wykluczone, że to ma jakiś związek z ostatnimi wydarzeniami. No, chyba że mu się ponownie nowotwór objawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jako pierwszy by trąbił o tym przez 24 godziny na dobę gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego !!! Hipokryzja nie zna granic. Sami jako stacja TV ni[beep]i i niszczą ludzi. Nie czekają na wyroki tylko sami je wydają swoimi "reportażami". Nie przesądzam czy Durczok jest winny czy nie. Sposób nagonki przez WPROST także mi nie pasuje. Są jednak różne standardy przedstawienia informacji nagłaśniania jej w zależności od tego kogo dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wciąż trudno mi uwierzyć, że człowiek tak szanowany jak Durczok mógł coś wciągać.

Stres, trema, presja, ciężka praca, problemy osobiste. Niektórzy poprzez narkotyki próbują sobie w jakiś sposób ulżyć.

 

Skoro "całe" Hollywood bierze, dlaczego nie Durczok?

 

Przecież w ostatnich miesiącach wyszło tyle rodzynków: najpierw Krupa powodujący śmiertelny wypadek drogowy pod wpływem koki, później ten aktor z "Na dobre i na złe" który rzekomo też coś brał. Nie zdziwię się jeśli do końca roku jeszcze kilka znanych twarzyczek z pierwszych stron gazet wpadnie w ten czy inny sposób.

 

Jeśli incydenty z udziałem Durczoka okażą się prawdą nie będzie to dla mnie żadna niespodzianka. Niektórzy wysoko stawiają sobie poprzeczkę, zbyt wysoko i później uciekają w świat narkomanii, który to potem prowadzi do dziwnych wynaturzonych zachowań.

 

Wszystko więc by się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to pomyliliście wątek. Durczok pracuje w TVN, a nie TVN24, gdzie tylko gościnnie, bardzo rzadko prowadził Fakty po Faktach. Oczywiście, można słusznie zarzucać TVN, że milczy, nie mówi o tym w programach, na paskach itp. Ale taka jest niestety lub stety praktyka wszystkich mediów. Jeśli zarzucacie to TVN, to sami jesteście nieszczerzy, widać wasze uprzedzenie do stacji, a nie domaganie się prawdy. Na tym akurat wam najmniej zależy. Nikt nie mówi na swojej antenie o sprawach dotyczących własnych pracowników. Tak jak na antenie Trwam nie usłyszycie nigdy, co się stało z pieniędzmi zbieranymi na stocznie, skąd dyrektor ma na drogie samochody - nie mówiąc już o innych, nowszych sprawach ich dotyczących. Czy Republika informowała na antenie, dlaczego odszedł Wildstein albo dlaczego zwolniła ostatnio dziennikarza? Oczywiście, to nie są rzeczy nadające się do prokuratury, ale zapewniam was, że gdyby u Gmyza, czy Terlikowskiego znaleziono np. zdjęcia pedofilskie lub aresztowano w domu publicznym, to by stacja o tym też nie mówiła. Naprawdę wierzycie w to, że by się tym chwalili, że wtedy by byli tacy rzetelni, uczciwi w informowaniu, bezkompromisowi? Chyba oszukujecie samych siebie. Czy CNN informował szeroko, że jego dziennikarz Richard Quest został znaleziony w parku z narkotykami i opuszczonymi spodniami ze związanymi genitaliami? Nie śledziłem codziennie, bo mnie to mało obchodziło, ale przypuszczam że też nie. Tu krzyczycie na TVN, ale sami gdyby dotyczyło innej, waszej ulubionej telewizji to byście nic w tym złego nie widzieli, że nie mówią o swoich. Byście pisali, że inni ich opluwają i szukają taniej sensacji. Trzeba widzieć to w szerszym kontekście, a tu niestety trochę widać, że większość z was jest albo naiwna albo ma klapki na oczach. Sprawa jest na tyle głośna, zajmuje tym się prokuratura, że z pewnością tego już nie da się ukryć. Albo potwierdzi się, zgłoszą się osoby molestowane, wyjdzie że to były narkotyki Durczoka, albo okaże się, że to była dęta sprawa. Natomiast zachowania Durczoka można w pełni zrozumieć, bo jeśli jest winny to kariera skończona, ale jeśli nawet wszystko to kłamstwo, to też jego pozycja już nigdy nie będzie taka sama. Zobaczcie też przez jaką głupotę Lis odszedł z TVN. Pokazał się sondaż prezydencki, w którym nie wiadomo dlaczego umieszczono Lisa i jego notowania. On w ogóle nawet nie pomyślał o kandydowaniu, nie miał o tym pojęcia że ktoś go tam umieści. TVN zażądał od Lisa żeby zaprzeczył, że będzie kandydować. Lis poczuł się słusznie zbulwersowany, bo miał udowadniać, że nie jest wielbłądem. W efekcie niewinny Lis odszedł z TVN, a w wyborach oczywiście tak jak zamierzał nigdy nie wystartował. Ot, tak dęta sprawa miała wpływ na konflikt i rozejścia się stacji i dziennikarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten język - byście, wyście.. Co prawda pochwaliłem uwagę redaktora Stanowskiego odnośnie Wiplera. Natomiast uważam,że dobrze,że TVN nie porusza tego tematu. Są w niezręcznej sytuacji- to raz, dwa- gdyby się zajęli tematem to by dostali ostrą krytykę,że bronią swojego kolegi i są stroną i są nieobiektywni. Więc akurat uważam,że lepiej,że milczą aniżeli mieli by poruszać ten temat.

Natomiast Durczok jak tu zauważyłem zarówno ja jak i inni koledzy "padł ofiarą" dziennikarstwa, którego sami są wielokrotnie reprezentantami.Choćby Wipler- na którego zapadł wyrok,że pijany poseł pobił policjantów i kolportowano wersję policji bez próby weryfikacji przedstawionych przez nich informacji i tak jest w wielu przypadkach,że zamiast długiej,żmudnej pracy dziennikarz biegnie do rzecznika tej czy innej instytucji i otrzymuje komentarz, którego już nie weryfikuje w żaden sposób. To jest głębszy problem polskiego dziennikarstwa i nie dotyczy tylko TVN. Ktoś kiedyś chyba w innym wątku napisał historyjkę, która znakomicie oddaje to z jakim dziennikarstwem mamy do czynienia. Profesor Sadurski narzeka na stan kolei czy coś takiego, na co dziennikarka rzuca: dwa dni temu była tu minister transportu i mówiła,że jest bardzo dobrze. Więc zamiast dziennikarze sprawdzić jak sytuacja się przedstawia- czy są opóźnienia czy nie, ograniczają się do zaproszenia przedstawiciela władzy.

Materiał "Wprost"- prawdziwy, nieprawdziwy- to jedno. Drugie- Czy redaktorzy "Wprost" nie powinni najpierw ewentualnie ustalić - czym biały proszek jest?? Czy Kamil Durczok faktycznie zażywał ów produkt- np. czy został przebadany na obecność środków odurzających?? To co przedstawił "Wprost"- to żadna żmudna, dziennikarska praca śledcza,a spisanie rewelacji biznesmena, jakieś zdjęcia po 2 tygodniach,a nie chyba z dnia zajścia i tyle. Zwykły poziom tabloidu, który Latkowski reprezentuje nie od dziś czy wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipler to jest polityk, czyli osoba bardziej na cenzurowanym niż dziennikarz. Tam bezprzeczne było pijaństwo.

 

Teraz chodzi o osobę ze środowiska. Nie znam stacji TV na świecie, która w tej sytuacji czepiała by się swojego. Nie porusza się tematu, żeby nie zaszkodzić bardziej, także sobie. Takie są reguły showbiznesu od lat. Miecugow ma racje - niezależnie, czy komuś to się nie podoba.. Ale nie - to jak zawsze wina TVN'u. :P

 

@wislok:

Nie rozumiem dlaczego tacy jak ty, główną uwagę zwracają na narkotyki? Nie zależy wam na wyjaśnieniu sprawy od której wszystko się zaczęło. Czyli oskarżeń o mobbing. Chodzi tylko i wyłącznie o do[beep]e facetowi za poglądy i postawy moralne. Pokazanie jaki to Durczok jest zły i nie warto zwracać na takich uwagę. Czyli o wojnę ideologiczną, jak to często u nas ostatnio bywa. Ja mam nadzięję, że facet wyjdzie jakoś z tego, i pokaże wszystkim obrońcom moralności środkowy palec. Może wtedy zacznę go cenić?

 

P.S. Wątek dyskusji dobry, bo Fakty emitowane są także na TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie wnioski. Osobiście nigdy nic do Durczoka nie miałem, darzyłem go szacunkiem, cieszyłem się,że wyszedł z choroby nowotworowej- aż do dziś trudno mi uwierzyć by mógł stosować mobbing. Swoją drogą o tym dowiedziałem się w piątek,a w poniedziałek wyszła tamta sprawa, którą tutaj zaczęliście szeroko komentować . I tak się skupiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaka Mensah pogodynka (pewnie nie wiedziała, że można mówić prawdę) zaskoczyła wypowiedzią pokrętną w stylu tvn: jeśli to było raz....to się nie liczy. Jakbym słyszał "sprawiedliwego" draco.

W szambie 1 raz MOŻNA. Oczywiście na codzień ci dwulicowcy zgnoiliby kazdego - niepoprawnego wg ich licznych "zasad".

Twoja interpretacja i niezrozumienie jej słów. Skąd wiesz o kim mówiła i o jakiej sprawie? Nie znamy szczegółów i każdy widzi co chce. Dla mnie dwulicowi są obrońcy moralności, bo tylko patrzą na występki nie-swoich (jakby czystość była najważniejsza w życiu). Durczok nie jest żadnym autorytetem moralnym, ani osobą reprezentatywną. Dlatego prywatne sprawy typu seks i używki, nie są na cenzurowanym bardziej niż w moim, czy twoim przypadku. Właściwie cała ta sprawa pomówień, wygląda na zwykłe zlecenie z zemsty na nim. Zero jakichkolwiek dowodów łamania prawa. TVN tą swoją niezależną komisję powołał chyba tylko dla zasady i twarzy. Bo nikt z szefów nie wierzy w te pomówienia. Oczywiście "prawi" będą mieli z tego pożywkę na wiele lat.

 

@wislok:

Od mobbingu się zaczeła cała ta sprawa. Narkotyki to opisuje głównie Wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny komentarz: Karolina Korwin Piotrowska

Ha ha, kobitka która od lat komentuje kto z kim się spotyka, kto jak mieszka, kto jakie majtki ubrał lub nie ubrał, posiłkując się brukowcami, krytykuje Wprost że zachował się tak samo tyle że wobec Durczoka.

Ktoś podziela moje zdanie :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 084&type=1

 

Podobno Kuźniar od poniedziałku poblokował sporo ludzi na Twitterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standing ovation dla Pani Adrianny :brawo:

 

100% racji, a najważniejsze słówko, które tam padło to hipokryzja. Cały TVN żyje w hipokryzji.

 

PS. ...to prawda, że w tym mieszkaniu w którym przebywał Durczok znaleziono filmy z zoofilią? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...