Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie ale Durczok był w tym mieszkaniu jakiś miesiąc wcześniej więc to jakaś wielka lipa.

Nawet Helsińska Fundacja Praw Człowieka zabrała głos w tej sprawie :

 

http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2 ... 022015.pdf

 

Ciekawe kiedy episkopat się wypowie, przeciez zawsze we wszystko sie wtrąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy tego 16 stycznia Policja weszła do mieszkania i czy widziała te woreczki z białym proszkiem. Co zawierała notatka z interwencji. Tu akurat się zgadzam że Wprost się nie popisał. Wg. tygodnika, w lutym kiedy została wezwana Policja to powstało jakieś zamieszanie. Najpierw nie chcieli się zajmować sprawą, później Policjantka wisiała na telefonie aż w końcu przyjechali ludzie od narkotyków. Gdyby sprawa nie dotyczyła Durczoka to dziennikarze TVN24 już dawno wypytaliby rzecznika Policji jak to było. Skąd to jakieś zamieszanie, o co chodziło. A może pytali i odpowiedź rzecznika była nie po ich myśli? :) Ciekawe czy gdybym zapytał warszawską Policję czy ktoś z TVN24 pytał o tę sprawę, kontaktował się z nimi to czy uzyskałbym odpowiedź czy to jakaś tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wielcy zwolennicy prawdy bronią Durczoka, a jakby sprawa dotyczyła polityka czy księdza to sami wiecie... Akurat ten dziennikarz ma większy wpływ na świadomość społeczeństwa niż wiele polityków razem wziętym, więc argumenty typu "to jego prywatna sprawa" są po prostu nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wprost-tlumaczy-powody-publikacji-o-durczoku-policjanci-bagatelizowali-sprawe-zostalaby-skrecona-na-poczatku

Swoją drogą ciekawe dlaczego ktoś będący u kogoś w gościach nie chce puścić do mieszkania jego właściciela?? Nikt nie powie mi to,że to normalne zachowanie.

 

Tutaj cały tekst Michała Majewskiego na ten temat:

 

http://www.wprost.pl/blogi/michal_majewski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ludzi, którzy nie mają własnego życia, więc muszą żyć cudzym.

Masz na myśli wszystkich dziennikarzy? :lol:

 

na antenie TVN wątek przewinął się jedynie w przeglądzie prasy programu "Dzień Dobry TVN". Temat ten zauważono we wtorek, gdy przegląd prasy robiła dziennikarka "Wprost" Agnieszka Burzyńska.

http://www.press.pl/newsy/prasa/pokaz/4 ... tabloidach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, bo ksiądz daje sobie prawo do pouczania innych. Dlatego sam może być pouczony. Jeśli nie chce być tak sądzony, to niech sam nie wydaje pochopnie sądów. Dla mnie jest to bardzo sprawiedliwe. Dziennikarz zazwyczaj nie uważa się za lepszego od innych.

 

Dlatego Durczoka w dużej mierze osądza się z zemsty za jego poglądy, a nie za faktyczne zdarzenie. Chyba tylko sam TVN i Helsińska Fundacja Praw Człowieka to rozumieją. Reszta tylko uprawia swoje wojenki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że kaptury, to domena kiboli. Kiboli według definicji tych samych dziennikarzy. A przecież, to nakrycie głowy, jak każde inne.

Po krótkiej szarpaninie, biznesmen zerwał kaptur z głowy mężczyzny i wtedy okazało się, że to Kamil Durczok.

 

Lubię takie teksty:

 

Wyobraźmy sobie co by było, gdyby z mieszkania opisanego przez „Wprost” nie wyszedł Kamil Durczok, ale ksiądz. Czy ktokolwiek wysunąłby argument, że to jego życie prywatne?

Wyobraźmy sobie! Co by było, gdyby to było dziecko. I zakładajmy tak dalej. Tylko, co z tego wynika...

Jakieś przesłanie...

 

I jeszcze na koniec:

Żyjemy w świecie mediokracji. Medialni dyktatorzy mają własne prawa, klasa oglądaczy ma się im biernie podporządkować. Sprawa Durczoka doskonale pokazuje wszystkie odcienie hipokryzji. Jej przemilczenie mówi więcej, niż słowa. Może widzowie zaczną się teraz bardziej zastanawiać nad kondycją moralną i psychofizyczną tych, którzy uczą nas, jak mamy żyć.

 

autor: Marzena Nykiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że kaptury, to domena kiboli. Kiboli według definicji tych samych dziennikarzy. A przecież, to nakrycie głowy, jak każde inne.
Po krótkiej szarpaninie, biznesmen zerwał kaptur z głowy mężczyzny i wtedy okazało się, że to Kamil Durczok.

 

Lubię takie teksty:

 

Wyobraźmy sobie co by było, gdyby z mieszkania opisanego przez „Wprost” nie wyszedł Kamil Durczok, ale ksiądz. Czy ktokolwiek wysunąłby argument, że to jego życie prywatne?

Wyobraźmy sobie! Co by było, gdyby to było dziecko. I zakładajmy tak dalej. Tylko, co z tego wynika...

Jakieś przesłanie...

 

I jeszcze na koniec:

Żyjemy w świecie mediokracji. Medialni dyktatorzy mają własne prawa, klasa oglądaczy ma się im biernie podporządkować. Sprawa Durczoka doskonale pokazuje wszystkie odcienie hipokryzji. Jej przemilczenie mówi więcej, niż słowa. Może widzowie zaczną się teraz bardziej zastanawiać nad kondycją moralną i psychofizyczną tych, którzy uczą nas, jak mamy żyć.

 

autor: Marzena Nykiel

Perzesłanie jest oczywiste i wynika z tego tekstu. A tłumaczenia Draco_Sana ,że księdza można skrzywdzić niesłusznym oskarżeniem i wydać na niego wyrok tylko świadczy co to za człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89: Dzięki :)

 

Jakby co, to ja się pytam o to nie dlatego żeby przywalić którejś stronie. Osobiście uważam, że najpierw należy poczekać na 2 część artykułu, a dopiero potem wysnuwać oskarżenia. Na razie wiemy to, że Durczok był w pomieszczeniu z narkotykami, i w zasadzie nic więcej. Jeśli okazało się, że brał, to jednak będzie to złe, niezależnie od tego, z jakiej redakcji ktoś jest. Ale nie używałbym tej sprawy do przyłożenia TVNowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy Wprost będzie o molestowaniu i mobbingu. Pewnie sprawę z ostatniego numeru porusza dopiero za dwa tygodnie :D Hmm, ciekawe czy przez najbliższe dwa poniedziałki w przeglądzie prasy na TVN24 nie będzie Wprost? :)

Gdyby dziennikarze TVN-u zajęli się sprawą to już we wtorek byłaby wyjaśniona i Durczok byłby oczyszczony i wrócił do pracy. Skoro się nie zajęli to ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Nieprawda. Nigdy nie twierdziłem, że można kogoś bezpodstawnie oskarżać. Dopowiedziałeś to sobie. Ja twierdzę tylko, że tak często powoływany przykład duchownego, to nie jest adekwatna sytuacja. Skoro się pisze, że dziennikarz powinien mieć grubą skórę - to ja twierdzę, że ksiądz powinien mieć grubszą. I nie powinien tak się unosić na krytykę. Bo teraz bywa na odwrót. Bezpodstawne oskarżenia mnie nie obchodzą, napisałem przecież że interesuje mnie mobbing. W tej sprawie Durczoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o skórę czy nie- tylko o to,że jak rujnuje się życie księdza słabymi oskarżeniami to dla ciebie jest ok(nie słyszałem byś pisał tu posty pełne oburzenia w takich przypadkach), oglądasz TVN24, jarasz się,że kolejny ksiądz- pedofil ,a jak Pan Durczok - to słabe dowody, nie ferujmy wyroków itd. Tak działały fakty TVN pod kierownictwem Durczoka. Dlatego teraz mi go nie żal, niech odczuje na własnej skórze jak to jest, bo w ten sposób skrzywdził pewnie dziesiątki osób - nie tylko duchownych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...