Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyborne o zmachu pisze osoba mająca nie wiem przywódcę Korei Północnej w avku. Poza tym co złego to lewicowy "Wprost",a nie Prawica. Środowsika prawicowe nie uznają "Wprost" za swoje pismo.Tzn. tak jeśli komisja TVN w swoim mniemaniu znajdzie dowody na nadużywanie stanowiska, mobbing czy także molestowanie seksualne powinna zgłosić sprawę do prokuratury i namówić świadków do zeznawania. Inaczej chyba także odpadają pod paragraf nieujawniania dowodów przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przeciwwagi:

 

"Adwokat Kamila Durczoka mówi Wirtualnej Polsce, że pozwy przeciwko "Wprost" są gotowe i w tym tygodniu zostaną złożone w sądzie. Sam szef "Faktów" milczy"

 

Adwokat Durczoka mec. Jacek Dubois powiedział Wirtualnej Polsce, że pozwy przeciwko "Wprost" są gotowe. - Pozwy są już przygotowane. Dopracowujemy szczegóły i w tym tygodniu złożymy je w sądzie - tłumaczy. Pytany, ile pozwów zostało przygotowanych, mówi: "kilka". - W pierwszej kolejności skupiliśmy się na tygodniku "Wprost". Ale pozwy zostaną skierowane przeciwko wszystkim osobom, które naruszyły dobra osobiste Kamila Durczoka - zapowiada.

 

I, co bardzo dziwne, szybko zniknął ten news.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środowsika prawicowe nie uznają "Wprost" za swoje pismo.

Te środowiska nie są wyrocznią. Przeważnie nie mają racji. A "Wprost" to dla mnie prawicowa gazeta, z odchyłem na centrum.

 

@Draco_san to jest oficjalna informacja od komisji, Durczok odszedl z TVN

Fajnie, ale ja nie o odejściu pisałem. ;)

 

I, co bardzo dziwne, szybko zniknął ten news.

Gdzie zniknął, jak jest?

 

EDIT:

Dobra już sobie wszystko doczytałem. Czyli jednak molestowanie było i Durczok jest winny. Czyli "Wprost" miała rację. Biję się w pierś, bo Durczok to jednak szowinista jest. I powinien zostać wyrzucony, a nie odszedł za porozumieniem stron. :P Tym bardziej, nie powinni podawać o kogo chodziło, bo ta informacja mogłaby im tylko zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że gazety prawicowe "przeważnie" nie mają racji? Robisz jakieś statystki?

Z doświadczenia. Bo one nie są nastawione na wyjaśnianie sprawy, tylko przedstawienie swoich ideologii. Choć nie wszystkie, np. wspomniany tygodnik "Wprost" jest ok. A z ogólnych "Rzeczpospolita".

 

Durczok już na głównej w WP: wiadomosci.wp.pl.

 

Facet już na pewno nie znajdzie pracy w mediach. Może w jakiejś małej redakcji pisma tematycznego? ;) Odprawy starczy mu może na kilka miesięcy. A co później? No i ciekawe jaka wysokość tej odprawy w stosunku do tych odszkodowań poszkodowanych? To byłoby interesujące. I mogłoby pogrążyć TVN, gdyby Durczok dostał za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ludzie ze zlasowanym mózgiem mogą pisać coś nt. domniemantch "porozumień" p. D i TVN. Każdy rozgarnięty wie jak takie sprawy załatwia korporacja (ograniczenie smrodu).

Durczoka firma de facto uznała za obciążenie wizerunku (winnego naduzyć) i postąpiła NORMALNIE. Dała wilczy bilet.

W sądach jeszcze za te sprawy nikt poważnie nie beknął i TVN-owi też nic nie grozi.

Zadbali o to prawodawcy-obłudnicy. TVN jest w pełni kryty.

Szkoda, że niejaki rózowy [beep] nie wie co na ten temat mówiła prof. Płatek....osobnik z takiej samej histeryczno-dwulicowej bandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że gazety prawicowe "przeważnie" nie mają racji? Robisz jakieś statystki?

Z doświadczenia. Bo one nie są nastawione na wyjaśnianie sprawy, tylko przedstawienie swoich ideologii. Choć nie wszystkie, np. wspomniany tygodnik "Wprost" jest ok. A z ogólnych "Rzeczpospolita".

 

Durczok już na głównej w WP: wiadomosci.wp.pl.

 

Facet już na pewno nie znajdzie pracy w mediach. Może w jakiejś małej redakcji pisma tematycznego? ;) Odprawy starczy mu może na kilka miesięcy. A co później? No i ciekawe jaka wysokość tej odprawy w stosunku do tych odszkodowań poszkodowanych? To byłoby interesujące. I mogłoby pogrążyć TVN, gdyby Durczok dostał za dużo.

Przepraszam moderatorów,ale trzeba się odnieść. Myślisz,że inne pisma- te nie prawicowe nie szerzą swojej ideologii czy światopoglądu?? Naprawdę nie rób z nas idiotów.Jeszcze taka uwaga- Ty także tą wyrocznią nie jesteś odnośnie tego co prawicowe,a co nie :D

Tyle było z twojej strony podważania wiarygodności publikacji "Wprost" . Ile było oczerniania tygodnika wobec którego nagonka jest przeprowadzana od dłuższego czasu- sprawa Fibaka, afera taśmowa itd. Jak widać nie miałeś racji. Co się stanie z Durczokiem, pewnie swoje musi odczekać i wróci na salony jak bohater innej publikacji "Wprost" W. Fibak. Możliwe,że sprawa wyszła,a komisja chciała rzetelnie wyjaśnić sprawę, bo po prostu komuś zaczął on przeszkadzać, ktoś inny miał zakusy na jego stanowisko. Jeśli się potwierdzi zmiana jaką mam na myśli to wszystko będzzie dla mnie jasne jak słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiedziałem. Po prostu nie dyskutuję o innych pismach, a czytuję głównie umiarkowane. :P Pisałem też "dla mnie", więc nie wiem po co te uwagi o "wyroczni"? Darujmy sobie ten temat.

 

A w sprawie Durczoka... Nie wiem czego ty oczekujesz? Mam się kajać przed tobą? Biłem się w pierś i przyznaję, że się pomiliłem (i to pomimo tego, że to tylko spekulacje mediowe- bo żadnych wyników komisji nie znamy). Tyle wystarczy.

 

Wprostu nie zamierzam przepraszać. W tabloidowy sposób dobiła winnego i jeszcze na tym zarobiła, dawkując swoje rewelacje.

 

Durczok to nie Fibak. Na pewno tak łatwo nie będzie miał. On stosował mobbing w miejscu pracy, a Fibak głównie prywatnie.

 

EDIT:

Na końcu magazynu Polska i Świat było krótkie oświadczenie zarządu o Durczoku i mobbingu. Nie wiem czy było coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost nie dobił winnego, a ujawnił,że takowa wina w ogóle jest. Po raz kolejny poszli pod prąd i nie zachowali się zgodnie z źle pojętą solidarnością zawodową. To czy działali na zlecenie i czy sprawa ma drugie dno- znając życie tak- mnie już mniej interesuje. Może kolejne tzw. Rysie nie będą mobbingowane, taka o to korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz, skoro uważasz dyskusję za bezzasadną? :roll:

 

Problemem dla mnie jest brak wzajemnego szacunku obu stron. Każdy myśli, że jak powie coś dobrego i miłego o swoim przeciwniku, to inni z obozu uznają go za dezertera. :lol2: Zbytnio też pozwala się skrajnym i radykałom na zajmowanie głównym i wiodących ról. No ale cóż, większość rozsądnych wyemigrowała i tak już niestety mamy.

 

A i jeszcze ciekawa sprawa wynikła z tej afery mobbingowej: Durczok wrócił do żony. To powinno spodobać się zagorzałym konserwatystom. ;)

 

@wisłok:

Dobił. Dawkowali sprawę specjalnie, żeby ludzie mogli sobie pospekulować. 2 artykuł drukuje się zazwyczaj, jeśli pojawią się w sprawie jakieś nowe fakty. A tutaj sami przyznali, że mają więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...