Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Saturn45 said:

U mnie występuje.

Zwykła jednokablowa instalacja? Czy jakiś unicable? Masa osób pisała ze przy klasycznym podłączeniu jednego kabel problem nie występuje, jak przełącza na dwu i inne rodzaje to już tak. U mnie było identycznie i wymieniłem na itca i jest święty spokój 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie rzecz biorąc to gdy podłączyłem ten dekoder pod ten sam telewizor gdzie wcześniej był dekoder z rynku to stwierdziłem że obraz jest gorszy jakiś mdły jakby ekran telewizora pokryty był bardzo dużą warstwą kurzu. 

A jak w tym dekoderze wywołać listę programów aby kursorami wybrać dany kanał? Przycisk "OK" powoduje pojawienie się informacji co aktualnie jest nadawane na danym programie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem dekodera serii ITCA ( nareszcie wymiana po ósmej reklamacji pikselozy z JADA), dekoder dotarł do mnie kurierem po zeszłotygodniowej rozmowie kiedy to zadzwonił do mnie konsul z DUK Krakowskiego i zaproponował mi wymianę z darmową wysyłką (wyraziłem zgodę na taką wymianę, wcześniej proponowali mi wymianę na "dualszrota" 🤣 na co oczywiście nie przystałem i standardy 50% zniżki na abo  po każdej reklamacji). Tak że bez sentymentu żegnam dek JADA, ten wątek, pikselozę, zaniki głosu, problemy z nagrywaniem i comiesięczne reklamacje 😄

PS.

ITCA dotarł z Krakowa "goły" tzn. sam dek + zasilacz + pilot, tak jak mówił konsul z JADA miałem przełożyć kartę i dysk (przy okazji przełożyłem też gumki aby dysk "trzymał się" pod spodem), tak samo mam oddać "golasa" JADA do punktu. Oczywiście wszystko "gra i buczy", nagrania na dysku utracone ale brak pikselozy bezcenny 😋

Edytowane przez sławek72
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy opisując "pikselozę" macie na myśli coś podobnego do zaniku sygnału podczas złych warunków atmosferycznych? U mnie tak jak pisałem wcześniej po przesiadce z dekodera z rynku na ten Jada zauważyłem gorszą jakość obrazu i gorszą ostrość na kanałach oczywiście HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2023 o 17:16, sławek72 napisał(a):

Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem dekodera serii ITCA ( nareszcie wymiana po ósmej reklamacji pikselozy z JADA), dekoder dotarł do mnie kurierem po zeszłotygodniowej rozmowie kiedy to zadzwonił do mnie konsul z DUK Krakowskiego i zaproponował mi wymianę z darmową wysyłką (wyraziłem zgodę na taką wymianę, wcześniej proponowali mi wymianę na "dualszrota" 🤣 na co oczywiście nie przystałem i standardy 50% zniżki na abo  po każdej reklamacji). Tak że bez sentymentu żegnam dek JADA, ten wątek, pikselozę, zaniki głosu, problemy z nagrywaniem i comiesięczne reklamacje 😄

PS.

ITCA dotarł z Krakowa "goły" tzn. sam dek + zasilacz + pilot, tak jak mówił konsul z JADA miałem przełożyć kartę i dysk (przy okazji przełożyłem też gumki aby dysk "trzymał się" pod spodem), tak samo mam oddać "golasa" JADA do punktu. Oczywiście wszystko "gra i buczy", nagrania na dysku utracone ale brak pikselozy bezcenny 😋

Tak powinni robić od samego początku........ no ale "trochę" zaoszczędziłeś przez te kilka miesięcy :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...