Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Od ok. tygodnia lub więcej wyniki wyszukiwania poszczególnych tytułów są okrojone o kanały tv (Menu -> Lupa). Wyszukując konkretny tytuł, znajduje tylko nagrania, zawartość vod i replay tv. W filtrach do wyboru była wcześniej pozycja kanały tv, teraz brak. Też tak macie? Znacie inny sposób, żeby znaleźć konkrety tytuł i ustawić sobie wybrane odcinki do nagrania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, itho napisał(a):

Od ok. tygodnia lub więcej wyniki wyszukiwania poszczególnych tytułów są okrojone o kanały tv (Menu -> Lupa). Wyszukując konkretny tytuł, znajduje tylko nagrania, zawartość vod i replay tv. 

Też mi się tak zrobiło. Nie znalazłem rozwiązania. Aktualizacja jest sprzed paru miesięcy, więc nie wiem jak to się stało i co z tym zrobić. Czy te "informatyki" mogą zmienić coś w tunerze bez aktualizacji?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirasdraka z dostępnością Technicolorów w punktach może być problem, przynajmniej tak jest u mnie (Bydgoszcz), możesz podzwonić po punktach u siebie, mnie wymienili po wielu reklamacjach poprzez DUK Kraków.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2023 o 17:33, MarekBury napisał(a):

Też mi się tak zrobiło. Nie znalazłem rozwiązania. Aktualizacja jest sprzed paru miesięcy, więc nie wiem jak to się stało i co z tym zrobić. Czy te "informatyki" mogą zmienić coś w tunerze bez aktualizacji?

Dowiedziałem się, że była mała aktualizacja 6.12, która poprawia trafność, płynność wyszukiwania, ale niestety też usuwa wyszukiwanie tytułów z kanałów tv. Konsultant nie potrafił powiedzieć, czy to zmiana tymczasowa czy zostaje to już na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mirasdraka napisał(a):

 technicolora nie trapią żadne przypadłości? ciężko będzie z wymianą bo muszą mój dekoder najpierw przetestować. 

Od czasu wymiany nie mam z nim żadnych problemów, co do testowania przez punkt to spytaj jak długo chcą testować, jeśli kilka dni to niech dadzą Ci jakiś w zastępstwo (w końcu płacisz abonament i nie mogą pozbawić Cię dostępu do oferty), a może jak do nich przyniesiesz to na miejscu "potestują"...🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2023 o 16:13, itho napisał(a):

była mała aktualizacja 6.12, która poprawia trafność, płynność wyszukiwania, ale niestety też usuwa wyszukiwanie tytułów z kanałów tv.

 

Przykro to stwierdzić, ale oni są nienormalni. :facepalm:Następną aktualizacją niech na przykład poprawią dźwięk i usuną epg.

 

Trzymam kciuki żeby canalplus zbankrutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kodif napisał(a):

 

Przykro to stwierdzić, ale oni są nienormalni. :facepalm:Następną aktualizacją niech na przykład poprawią dźwięk i usuną epg.

 

Trzymam kciuki żeby canalplus zbankrutował.

Do kiedy masz z nimi umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w nowym roku

 

 Od dłuższego czasu zaobserwowałem, że dekoder nie chce odtwarzać materiałów, które są nagrane pół roku wstecz i dłużej. Gdy chce sobie odtworzyć dany film, czy program - jest czarny ekran. Pojawia się minutnik, ale stoi w miejscu na 5:50 minucie z 2:03 godzin. Problemu nie ma natomiast z aktualnymi nagraniami, które nagrałem tydzień temu, dwa dni temu itp..Dekoder pada, czy wina aktualizacji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gursonek napisał(a):

@catnip - nie zmieniałem dekodera, jest ze mną od początku 2019-  ICTA

@Gursonek Problem ma być prawdopodobnie naprawiony z najbliższą aktualizacją dekodera, także nie usuwaj starszych nagrań, bo powinieneś odzyskać za jakiś czas do nich dostęp.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...