Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Guli napisał(a):

Witam, 

mam problem ze współpracą ultraboxa z moim soundbarem jbl deep bass 2.1 mk2.

 

Telewizor widzi obydwa urządzenia, ale nie przesyła dźwięku. Jeśli tuner jest odłączony od tv, lub wyłączony z prądu, to wszystko działa, jeśli tv jest włączony i dźwięk z soundbaru działa i wtedy podepnę ultraboxa to też dźwięk działa. Jeśli w tym momencie wyłączę i włączę ponownie tv to znowu przestaje działać. Nie mogę więc mieć na stałe podłączonych obydwu sprzętów, bo jeśli włączę tv, to wszystko idzie prócz dźwięku.

 

Podsumowując, chcąc oglądać telewizję z tunera z dźwiękiem z soundbara muszę zrobić tak:

 

Odpiąć ultraboxa od tv lub wyłączyć go z prądu, następnie włączyć tv i wtedy podpiąć ultraboxa do tv.  I tak jest za każdym razem, kiedy wyłączę tv.

 

Wszystko połączone kablami HDMI dołączonymi do zestawów. Soundbar do wejścia eARC/ARC

 

TUNER n9 4k ultrabox+ z dyskiem

Soundbar JBL deep bass 2.1 mk2

TV LG 65NANO753PR 

Wejdź w ustawienia dekoder i zrób sterowanie tv na tak po chwili na nie i będzie ok 

5 godzin temu, utede napisał(a):

U mnie było to samo i wyłączyłem Cec i problem rozwiązany. Niemniej i tak ostataecznie z Jadą się pożegnałem bo itca zdecydowanie lepszy model 

Ja też chcę seria ICA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostał ktoś ten update oprogramowania, czy to tylko taka plotka wypuszczana przez infolinię aby robić wrażenie, że nad czymś pracują?
Zaglądnijcie do MENU / DIAGNOSTYKA / Informacje / DEKODER / Instalacja oprogramowania

czy macie tam datę z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dj.Graal napisał(a):

Na infolinii twierdzą że wysłali nowy soft na pierwszą partie 10tys.dekoderów kiedy następne nikt nie wie może w cyklach co 3 tyg.

 

Chyba raczej do 10 dekoderów, jeśli w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 21:17, sylwek73 napisał(a):

Znając życie to pikselozy nie naprawią, ale dodatkowo coś popsują, tak że ta aktualizacja nic nowego nie wniesie
 

No właśnie w niedzielę nagle tuner zaczął wyświetlać komunikat że brak sygnału, myślałem że burza idzie i resztę dnia oglądałem przez internet, ale jak włączyłem wieczorem SAT to nadal było brak sygnału.

Okazało się że dekoder zresetował ustawienia konwertera, po ponownym ustawieniu sygnał powrócił.

Ale nie skojarzyłem wtedy że to może była aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, inspektor Barnaby napisał(a):

TVP Kobieta, TVP Nauka, TVP Kultura 2, TVP Historia 2, TVP ABC 2, Alfa TVP i TVP World, oraz 16 kanałach TVP3 w SD macie?

U mnie nie wskakują , dekoder podłączony do internetu. Pobierałem listę kanałów 2 razy i nic.

U mnie bez problemu te kanały wyświetlają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2024 o 14:41, Dj.Graal napisał(a):

Kochani na infolinii Canal+ otrzymałem informację,że dziś po godz.10 rano pierwsza seria Ultraboxów 4K Jada dostała łatke nowego softu dostał ktoś?

Chyba się wyjaśniło. Oni ten nowy soft wysłali do Ultraboxów ITCA, nie JADA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...