Skocz do zawartości

+ Miesiąca - dyskusja


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jag888 napisał:

 

w ICA juz jest oferta + na Listopad

10 X CANAL+

 

Oglądaj CANAL+ do końca następnego miesiąca za 20 zł, a potem rezygnuj kiedy chcesz!
Teraz aż 10 kanałów CANAL+ w promocyjnej cenie.

U mnie nie jest to oznaczone jako plusmiesiąca, ale warunki jakby takie same..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączone przez infolinie PC+:

"Drogi Abonencie,

dziękujemy za skorzystanie z oferty Platformy CANAL+.
W związku z zamówieniem złożonym w dniu 04/11/2019
w załączeniu przesyłamy uzgodnione telefonicznie warunki zamówienia,
a poniżej przedstawiamy jego szczegóły.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

CANAL+, 20zł/1m potem 40zł/m bez zobowiązania

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2019 o 08:49, ezequiel93 napisał:

U nich to norma, że się jakieś rabaty nie naliczają. :D  Niestety nie zdarzyły mi się przypadki, żeby to działało w drugą stronę i sobie zapomnieli doliczyć za pakiety. :D Moim zdaniem za takie działania powinni dostać karę od UOKiK.

Uwierz mi, że w drugą stronę też się często trafia ale rozgarnięty abonent w życiu tego nie zgłosi ?

 

 

6 godzin temu, pablo21 napisał:

Nie ma jeszcze info co jest "+miesiaca" w listopadzie i czy w ogóle będzie więc nie wiem skąd to info że ma być 10xCanal+? :-(

 

3 godziny temu, jag888 napisał:

 

w ICA juz jest oferta + na Listopad

10 X CANAL+

 

Oglądaj CANAL+ do końca następnego miesiąca za 20 zł, a potem rezygnuj kiedy chcesz!
Teraz aż 10 kanałów CANAL+ w promocyjnej cenie.

Dokłądnie tak. C+ miesiąc 20 zł potem 40 zł lub out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Buziaczek1982 napisał:

W którym miejscu w regulaminie macie informację,że można to po miesiącu wyłączyć?. Ja mam grudzień 20 zł i styczeń 40 zł ,ani słowa że mogę z tej opcji zrezygnować.

 

mozna wylaczyc na koniec okresu gwarantowanego, czyli z koncem grudnia, wtedy oplata za listopad+grudzien to 20 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

W którym miejscu w regulaminie macie informację,że można to po miesiącu wyłączyć?. Ja mam grudzień 20 zł i styczeń 40 zł ,ani słowa że mogę z tej opcji zrezygnować.

Jest taka ładna tabela w dołączonym regulaminie gdzie są wymienione opłaty w okresie gwarantowanym i poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno każdy dostaje? Dwie osoby zgłosiły się do nas, że dzwoniły na infolinię i dowiedziały się, iż takiej promocji nie ma. Ale nie wiem, jak dokładnie te rozmowy wyglądały. Może te osoby opierały się na nazewnictwie +miesiąca i wyszło z tego jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Według strony +miesiąca jest dalej oznaczony wyłącznie Playboy TV. Zwał jak zwał, ale promocja dobra dla tych którzy nie mają C+ ;)

Czy promocja dobra to nie wiem, już kiedyś nc+ kombinowało i dało  C+ za 20 zł /1 m a potem do końca umowy było 40 zł bez możliwości wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:

Na pewno każdy dostaje? Dwie osoby zgłosiły się do nas, że dzwoniły na infolinię i dowiedziały się, iż takiej promocji nie ma. Ale nie wiem, jak dokładnie te rozmowy wyglądały. Może te osoby opierały się na nazewnictwie +miesiąca i wyszło z tego jakieś nieporozumienie.

 

Raczej trafił swój na swego ;) Pewnie galimatias niedomówień i wyszło jak wyszło. 

 

6 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Czy promocja dobra to nie wiem, już kiedyś nc+ kombinowało i dało  C+ za 20 zł /1 m a potem do końca umowy było 40 zł bez możliwości wyłączenia.

 

Abonenci Platformy Canal+, którzy w listopadzie 2019 roku skorzystają z promocji, będą mogli wypróbować pełny pakiet Canal+ w promocyjnej cenie 20 zł (do końca listopada 0 zł, w grudniu 20 zł). Od stycznia 2020 roku rozpocznie się naliczenie opłaty w wysokości 40 zł bez zobowiązania, jednak przed zakończeniem okresu darmowego klient może zrezygnować z usługi.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

Na pewno każdy dostaje? Dwie osoby zgłosiły się do nas, że dzwoniły na infolinię i dowiedziały się, iż takiej promocji nie ma. Ale nie wiem, jak dokładnie te rozmowy wyglądały. Może te osoby opierały się na nazewnictwie +miesiąca i wyszło z tego jakieś nieporozumienie.

 

Jestem w okresie wypowiedzenia (okres oznaczony umowy do 31.12.2019) i wczoraj miałem możliwość skorzystania z tej promocji za pośrednictwem ICA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzisiaj rano dzwonił w celu włączenia tej promocji na 10xCanal+ i konsule mówią mu tylko że nie ma takiej oferty i pierwsze słyszą. Jedynie może włączyć paczkę Canal+ za 25 zł do końca trwania umowy na zobowiązaniu :-(

Nie ma takiego "+miesiaca" wg konsuli infolinii PC+. Kolega im mówi że wczoraj mi wałaczyli to a oni mu odp. że nie wierzą i że oszukuje bo próbuje wyciągnać ten pakiet w wmyślonej przez niego promocji. Odesłał ich tutaj na forum że abonenci piszą że wczoraj właczyli. :-)

Jak widać koledzy wczoraj była jednodniowa promocja a dzisiaj już po nie i była to promocja dla wybranych na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :-) CYRK w tej PC+ :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roberttosat napisał:

25 się da

Za 25zł to mogłem dostać przy przedłużeniu umowy :D . Sęk w tym że mnie mentalnie na 25zł nie stać - 20 jest jak najbardziej ok - sportu nie oglądam więc te 4 Canal+ to zbędny nadbagaż. Stąd za 2 dychy bym wziął a 25 to za drogo ;) .

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...