Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro na ncgo jest możliwość dostępu tylko do wybranych kanałów w obrębie swojego pakietu, to dlaczego nie mogło by być podobnie w mycanal.

I nie wiem dlaczego padają tu informacje o kilkunastu kanałach gdzie realnie mamy dostęp do grubo ponad 100 (pełne pakiety sportowe i filmowe). Mi tak na prawdę niczego nie brakuje. Tvn i tvp nie oglądam.

ncgo ma swoje humory i brak jakości full hd - jeżeli to zostanie na początek poprawione w mycanal to już będzie dobrze.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Telewizję się ogląda dla treści tam nadawanych, czy dla cyferek dotyczących jakości? :)

 

Wiadomo, że lepsza jakość to lepsza wrażenia dla oka, no ale bez przesady. 

Oczekiwanie 1080p w przyzwoitym bitracie w tego typu usłudze to przesada? Nie.

 

Szczególnie, że streaming treści wideo nie jest już dzisiaj jakąś ciekawostką z paroma internetowymi kanałami czy wybranymi filmami, a czymś powszechnym.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etatowi "znawcy" przemielili już temat o Netflix na platformie PC+... (tam wyważyli drzwi do lasu) teraz oddają się wróżbom i życzeniom z kapelusza o myCanal.

Tu pytanie. Czy jest jakaś usługa w tej technologii, która działałaby na 100% zadowolenia?

Zdaje się, ze są liczne zastrzeżenia nawet do N, który także oferuje materiały w jakości lepszej i gorszej mimo opłaconego planu NAJWYŻSZEGO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wielkim krokiem naprzód będzie już sama poprawa jakości, wyeliminowanie dziwnych błędów i dołożenie Catch-Up TV. To są 3 najważniejsze rzeczy jeśli chodzi o moje oczekiwania, w sumie z nich poprawa jakości jest najmniej istotna, ale pozostałe dwie są kluczowe. 

Jeśli przy okazji dołożą jakieś kanały to super ale priorytetem jest dla mnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info mam z tego samego źródła, z którego miałem we wrześniu informację na temat O.S.T.R. w Canal+ I napisałem o tym na tym forum. Z oczywistych względów nie mogę go podać bo pochodzi ona z firmy współpracującej z Canal+. Oczywiście nie zmuszam tutaj nikogo do tego, aby moje informacje uznawał za wiarygodne.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, brzozi89 napisał:

Info mam z tego samego źródła, z którego miałem we wrześniu informację na temat O.S.T.R. w Canal+ I napisałem o tym na tym forum. Z oczywistych względów nie mogę go podać bo pochodzi ona z firmy współpracującej z Canal+. Oczywiście nie zmuszam tutaj nikogo do tego, aby moje informacje uznawał za wiarygodne.

Potwierdzam, maj.

Edytowane przez frankie1905
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...