Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko  to co może zrobić w otwrtym Internecie Play czy Polsat (dzięki infrastrukturze Plusa, Netii i innych przejętych firm) niestety nie jest w zasięgu PC+, bo nie mają backendu technologicznego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, weź sobie do serca co napiszę :)

Dobrze to też wygląda PSP w Super HD.

Dobrze wygląda Eleven Sports 1 4K .

Dobrze wyglada natywne 4K na Canal +4K.

Dla ludzi wiele dobrze wygląda a z 4K to mało ma wspólnego.

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na 99% nazywać się będzie CANAL+ GO, bo tak sugerują opisy na android tv po instalacji aplikacji myCANAL. 

 

Wychodzi na to, że aplikacja będzie wspólna, a działać będzie regionalizacja dla naszego kraju. 

 

Niestety nie mam możliwości by dołączyć do beta testów by powiedzieć coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

CANAL+GO będzie dostępne w ramach aplikacji myCANAL po wybraniu regionu POLSKA, początkowo Android i AndroidTV.

 

Beta-testy trwają już od dawna, nie ma już możliwości dopisania się do nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCanal zastąpi całkowicie NC+GO na dekoderach? Wiem że oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo ale są jakieś wieści na ten temat? Do NC+GO nie mam nic, moim zdaniem jest przydatnym dodatkiem do umowy. Często z niej korzystam na dekoderze, gdy nie mam czasu czegoś obejrzeć a nie chce mi się tego nagrywać. Wersja na smartfona ma super opcję zlecenia zdalnego nagrywania. Gdy nikogo nie ma w domu a przypomni się że zapomniałem zlecić nagrywanie to nic straconego bo przez aplikację w łatwy sposób można uratować sytuację ;) oby MyCanal miał tą możliwość nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

i kto tu podbija temat...... moim zdaniem niee czeka nas nic poza zmianą nazwy aplikacją na android tv i czegoś na kształt IPTV cyfrowego polsatu.....

Rozróżniasz dyskusję o sprawach technicznych od twojego natrętnego "kiedy będzie"? Jeśli ci się nudzi, to masz dział Hyde Park i tam się produkuj, a nie bez przerwy zaśmiecasz tematy wpisami o niczym. 

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już się znudziło to czekanie i zamówiłem do domu nowy telewizor Samsunga. Najwyżej nie będę miał, chociaż we Francji wspierają Tizena.

 

Nie ma co się napalać na coś, czego nie ma. Obecnie nic nie jest pewne, poza dekoderem opartym na Androidzie. Obawiam się, że to będzie rewolucja na miarę fuzji c+ i n. Jeszcze wszystkim wyjdą gały z orbit, jak zobaczą 24 letnie umowy i pakiety z C+ i HBO za 150zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, regedit32 napisał:

Mi już się znudziło to czekanie i zamówiłem do domu nowy telewizor Samsunga. Najwyżej nie będę miał, chociaż we Francji wspierają Tizena.

 

Nie ma co się napalać na coś, czego nie ma. Obecnie nic nie jest pewne, poza dekoderem opartym na Androidzie. Obawiam się, że to będzie rewolucja na miarę fuzji c+ i n. Jeszcze wszystkim wyjdą gały z orbit, jak zobaczą 24 letnie umowy i pakiety z C+ i HBO za 150zł miesięcznie.

 

Ani nie będzie tanio, ani nie będzie jakościowych fajerwerków.  Przecież cenowo nie może być taniej niż przez talerz, a jakościowo, nie mają własnej infrastruktury sieciowej więc za wynajem muszą słono płacić. Sam fakt, że się z tym nie spieszą już coś o tym mówi. Po prostu nie pokładają w tej usłudze wielkich nadziei związanych z zarobkiem. Będzie jako dodatek, bo konkrecja już ma i nie wypada odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

@regedit32, sam mam Smart TV z Tizen i nie liczę na MyCanal na tym systemie. Widzę z twojej syg , że już masz przystawkę do TV i z niej zapewne będziesz korzystał ;)


Właśnie dlatego kupiłem telewizor z Tizen, żeby z niej nie korzystać w dłuższej perspektywie ;)

 

Jak nie zrobią na Tizena, to ich sprawa. Mi wystarczy to co na nim już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Pewności nikt nie ma, ale patrząc chcoażby na Androidową apkę, bądź tę na Apple to poza zmianą nazwy i dodaniem języka jest to samo, więc i na Tizena wskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czują się " premium"  bo płacą średnio 20zł więcej niż klienci konkurencji a prawda jest taka że płacimy więcej z 2. powodów

1 Prawa Sportowe podejrzewam że cały budżet polsatu na sport u nas pochłania tylko ekstraklasa i liga angielska bo w polsacie poza siatkówką i sportami walki pakiet sportowy nie istnieje....

2. Filmy , czasem lepsze czasem gorsze ale nie da się ukryć że najlepsze filmy premium są w Canal+ zaraz potem jest HBO i długo długo nic i stąd ta różnica.... stałe utrzymanie kanału 4k cokolwiek by tam nie puszczali też swoje kosztuje
pomijając już fakt że przy dobrej negocjacji przedłużenia mamy cene podobną co klient Cyfrowego Polsatu przedłużający  umowę bez zabawy w wypowiedzenia i negocjację 

A tak wracając do tematu myślę że Canal+ GO może być jedną z urodzinowych "niespodzianek" lepszej okazji w pierwszym kwartale nie będzie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MisterRondel napisał:

Ja wciąż liczę, że będzie to prawdziwa telewizja premium godna elit. Ale niestety coraz mniejszą mam na to nadzieję. Zbyt długo to trwa i zbyt mało informacji mamy.

 

Aż strach się bać. Elitarny kontent dla ludzi premium ?

 

Być może przekonamy się już w tym miesiącu. Szkoda, że nie można będzie w ramach pakietu przedłużyć doby o kilka godzin, żeby zdążyć to wszystko obejrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...