Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Sądząc po Waszych odpowiedziach, jestem pewny bez wchodzenia w grę, że u mnie dziś będzie szalik. Kolejny tydzień w kółko to samo. Ile można mieć tych samych nagród w domu? :D

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, dlaczego jest taki rozrzut z nagrodami w danym dniu?

Czy to zależy od lokalizacji telefonu, czy miasta, w którym zarejestrowany jest numer?

Kiedyś na numerze prywatnym (zarejestrowany w woj. lubuskim) miałem do wygrania koszulkę, a na służbowym (zarejestrowanym na Warszawę) plecak.

W następne dni nagrody były te same, tzn. abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz czapeczkę z daszkiem wygrałem mając 30-kilka punktów, a wczoraj w grze o parasol, miałem 207 punktów i 748 miejsce od razu po grze :) Myślę że to w mniejszym stopniu gracz a w większym organizator decyduje jakie numery w jakich miastach wygrają. Nie zapominajmy, że gra jest sworzona dla promocji LM i PSP a nie dla samej idei rywalizacji. Swoje zadania promocyjne spełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może, apel wystosuję do tych, którzy mają za dużo, lub już ich nie interesują koszulki, parasolki itp.

Rozegrajcie grę na potrzeby pucharu, a nagrodę zostawcie dla tych, którzy nic nie wygrali...  Po co macie się męczyć z kolejną nagrodą, których macie po uszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jupiter napisał:

wczoraj w grze o parasol, miałem 207 punktów i 748 miejsce od razu po grze :)

Ja wczoraj na swoim i żony telefonie też miałem 207 pkt w bardzo zbliżonym czasie, na jednym miałem 120 miejsce na drugim około 100. Parasolki udało się wygrać. Nie zapominaj, że po za punktami decyduje też czas w jakim rozegrałeś grę. Zdobyć 207 punktów nie jest trudno, więc podejrzewam, że prawie każdy ma tyle. Później wszystko zależy od Twojego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sokol1990 napisał:

Parasolki udało się wygrać. Nie zapominaj, że po za punktami decyduje też czas w jakim rozegrałeś grę. Zdobyć 207 punktów nie jest trudno, więc podejrzewam, że prawie każdy ma tyle. Później wszystko zależy od Twojego czasu.

Przecież wiemy o tym, że przy równej liczbie punktów decyduje czas :P Jest to nawet wypisane w regulaminie :P Jednak fakt jest taki, że czasam gra miewa dziwne zachowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na szczęście jeszcze nie spotkałem z tym "dziwnym zachowaniem" :D Trzeba też wziąć pod uwagę to, że nagrody jest coraz trudniej zdobyć, bo w grę gra coraz więcej ludzi - reklamy robią swoje. Ja jeszcze 2 tygodnie temu potrafiłem wygrać nagrodę mając zaledwie 30 punktów. Teraz niestety czasami 207, to za mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisało już kilka osób, że mieli różne "wariactwa" z wynikami, sam zresztą kiedyś miałem tak, że pół godziny przed północą mieściłem się w puli nagród a w ostatnich minutach spadałem co 10 sekund o 1 miejsce, aż wypadłem poza premiowane pozycje. Akurat w ostatnich minutach przed północą tak regularnie gracze zdobywali max szybciej niż ja?

 

To, że o nagrodę jest ciężej to wiadome, początkowo niewielu wiedziało o tej grze, teraz gra w to bardzo dużo osób i to od razu na kilku telefonach jeśli tylko mają taką możliwość:)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...