Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie masz napisane:

 

"Nagrodą jest rabat 100% na 12 abonamentów w usłudze Telewizja Cyfrowego Polsatu (w technologii DTH). Nagroda jest aktywowana w momencie  zawarcia umowy na 24 miesiące zgodnie z zasadami określonymi w Warunki Oferty Specjalnej – „Telewizja Satelitarna dla Nowych Klientów GraLiga.pl” z dnia 24 września 2018 r. („Warunki Oferty Specjalnej”).
Nagroda obejmuje  jeden z dwóch dedykowanych pakietów telewizyjnych:

  1. Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium- w cenie 50 zł,
  2. Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD  + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium - w cenie 60 zł
  3. Voucher może zostać wykorzystany tylko raz i uprawnia do skorzystania z promocji pierwszą osobę, która przedstawi go w POS. "
Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze komentarze już chyba wiem, od czego zależy podział nagród. Wydaje mi się, że zależy to od sieci, do której należy numer, z którego gramy. Ja też mam telefon w Plusie i nigdy nie miałem żadnych abonamentów. Tylko same nagrody rzeczowe i ewentualnie kody Ipla.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sokol1990 napisał:

  Czytając Wasze komentarze już chyba wiem, od czego zależy podział nagród. Wydaje mi się, że zależy to od sieci, do której należy numer, z którego gramy. Ja też mam telefon w Plusie i nigdy nie miałem żadnych abonamentów. Tylko same nagrody rzeczowe i ewentualnie kody Ipla.

 

A ja mam dwa numery u różnych operatorów, a zestaw nagród zawsze ten sam, pon. - piłka, wt. - biała koszulka, śr. - parasol (nie do wygrania, tylko 300 szt.), pozostałe dni abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

U mnie dzisiaj do wygrania abonament na LTE, wczoraj na telewizje, więc pewnie jutro na telefon... Żenada.

 

W pewnej puli nagród abonament na telefon był w piątek. Ja na dwóch numerach w weekendy mam tylko vouchery na abonamenty.

 

 

3 godziny temu, grzesiek22krosno napisał:

A jak to jest w przypadku np. wygranej abonamentu TV? Czy mogę ją komuś przekazać, czy tylko ja mogę go wykorzystać?

 

Chyba możesz przekazać, tyle tylko, że jak bierzesz telefon z wykorzystaniem vouchera to jako telefon kontaktowy musisz podać ten, na którym była wygrana. Przynajmniej ja tak miałem, jak brałem telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MartinFC napisał:

Telefon kontaktowy się podaje, czy numer do którego należy voucher?

Jako numer kontaktowy do umowy trzeba podać ten numer, na którym był wygrany voucher.

 

3 godziny temu, MartinFC napisał:

Nic nie pisałem, że zależne od sieci. Bardziej chodziło mi o podział: Abonenci Plusa - abonenci pozostałych sieci.

Na Plusie ani razu abonamentów. Na drugim numerze leci seria abonamentów.

Tak, to mi chodziło, że jest podział Plus- inne sieci. Sorki, jeśli zrozumiałeś inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...