Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, pawelgrek napisał:

Na 7 lub 30 dni faktycznie jest sporo ale na cały sezon jeszcze nigdy nie miałem. Od czego to zależy ?

Wystarczy zagrać w klubie premium.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To łatwo policzyć.

Abonament za 50 zł w CP. Nic nie płacisz przez 12 miesięcy, potem kolejne 12 miesięcy płacisz 40 lub 50 jak masz telefon w plusie (zniżka na SmartDOM).

Umowa na 24 miesiące. Do tego dochodzi jeszcze opłata za dekoder, ale to sobie na stronie zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

To łatwo policzyć.

Abonament za 50 zł w CP. Nic nie płacisz przez 12 miesięcy, potem kolejne 12 miesięcy płacisz 40 lub 50 jak masz telefon w plusie (zniżka na SmartDOM).

Umowa na 24 miesiące. Do tego dochodzi jeszcze opłata za dekoder, ale to sobie na stronie zobacz.

Jednak się mylisz. Jeśli bierzesz abonament za 50 zł, to przez rok nic nie płacisz, a po roku płacisz pełna kwotę 50 zł, nawet jak masz inną umowę w plusie lub CP. Po wykorzystaniu vouchera na roczny abonament nie możesz już skorzystać z rabatu Smart dom. Pewne info, bo pytałem o to w plusie, bo sam chciałem z tego skorzystać. Ale jak się dowiedziałem, że stracę wszystkie rabaty, które mam w Smart dom, to zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...