Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha dzisiejszą wygraną na moim 1 telefonie jest uwaga aż 10400 miesięcznych kodów na iple?? widać rozdają masowo te kody,czuję że nawet te 5 pkt co dla jaj nabiłem da mi kod ?.

Wgl to szkoda,że nie dadzą chociaż na msc pakietu Ipla Sport lub jakieś zniżki na parę miesięcy bo PSP chyba nawet gracz co nie potrafi wgl zapamiętywać wygra ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Wasze "sposoby" tracą Ci, którzy uczciwie próbują wygrać. 

Co do gry, szkoda, że ma limitu - np max 2 koszulki dla danego numeru w całej grze, no ale CP zależy przede wszystkim na poch[beep]u się, że sprzedaż PSP jest na wysokim poziomie (ciekawe ile z tego to darmowe kody na iple) i złapaniu ludzi na darmowy rok abonamentu u nich.

Pozdrawiam uczciwych graczy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie tego typu gry są bez sensu ktoś napiszę aplikacje zmieni wynik przez aplikacje itd.na samym początku bez problemu się grało i wygrywało a teraz przez boty bo tak to trzeba nazwać uczciwi przegrywają a w regulaminie jest jasno napisane że nie wolno tego używać szkoda że organizatorzy tego nie wykrywają eh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek2009 napisał:

Przez Wasze "sposoby" tracą Ci, którzy uczciwie próbują wygrać. 

Co do gry, szkoda, że ma limitu - np max 2 koszulki dla danego numeru w całej grze, no ale CP zależy przede wszystkim na poch[beep]u się, że sprzedaż PSP jest na wysokim poziomie (ciekawe ile z tego to darmowe kody na iple) i złapaniu ludzi na darmowy rok abonamentu u nich.

Pozdrawiam uczciwych graczy

Tacy są ludzie w tym kraju. Śmiać mi się chce kiedy się chwalą ile to parasolek albo koszulek w ciągu dnia przytulili :D. Tylko czekać na wysyp handlujących tymi dobrami na portalach aukcyjnych. Domyślam się, że i tak uważają, że nie ma się czego wstydzić. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Liczę, ze w grudniu zaczną się pojawiać szaliki, parasolki , piłki do kupienia za punkty premium. :D

Na jednym telefonie mam 86 pucharów na drugim 30. To się nie może zmarnować. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te biadolenie ?. Ktoś jest sprytniejszy i od razu "złodziej, [beep]".

Wielu w tym ja nie oszukuje, ale są po prostu sprytni. Trzeba pogłówkować.

Szczerze to wiele gier omijam i mi się nie chce grać. Wszystko już wygrałem dla siebie i rodzinki więc daje szansę innym. Ale faktem jest, że znam tych "przepadzitych" którzy mają po kilkanaście piłek czy parasoli, ale jeszcze im mało mimo, iż im to niepotrzebne.

Myślę, że za 2-3 tygodnie to będzie bardzo łatwo coś wygrać bo ileż można mieć tego w domu? :D

Niech inni sobie coś wygrają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 punkt regulaminu mówi o tym, że jak na stanie w salonie nie ma wygranej rzeczy to można wymienić na inną o podobnej wartości prawda?

Czyli jak nie mają koszulki (a nie mają) to na co ewentualnie można wymienić? parasol, piłka, plecak wchodzą w grę?

 

Ktoś wymieniał na inny przedmiot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Bo może być tak, że kod pasuje tylko pod daną nagrodę i nic z tym nie zrobisz. Swoją drogą : w regulaminie powinny być zawarte 2 rzeczy. Ile jest danej nagrody w łącznej puli oraz jaka jest wartość takiej nagrody. Wtedy jest wiadomo, że jak np. nie ma jednej nagrody to można drugą przypasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się kilka wątpliwości rozwiązać.

 

Tzw. samoczynne należenie do klubu premium (wydaje mi się) dotyczy klientów Plusa. Dziwny jest jednak fakt, że po czasie zaczęło za rozgrywkę doliczać 3 puchary. O nagrodę premium grać się nie da. Trzeba jednak swoje dane ''sprzedać''.

 

Liczba nagród jest znana. Każdy kto odbierał nagrodę w Plusie/CP mógł trafić na ulotkę promocyjną GraLiga. W niej zawarta jest ogólnikowa informacja o nagrodach.

15k czapek

17k plecaków

16k koszulek

10k szalików

10k piłek

5k parasoli.

Dodam że k to tysiąc, nie jest rozdzielone na rodzaje czapek czy koszulek.

Voucherów abonamentowych jest 50k, a 255k kodów dostępu do pakietu IPLA PSP.

 

Jeśli ktoś nie wydał zgody na lokalizację przez GraLiga, to po odebraniu nagrody zostanie ''zlokalizowany''.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie rzeczywiście jest napisane, że jeśli nie ma wygranej nagrody na stanie, to powinni nam dać inną o zbliżonej wartości. Jednak ten punkt regulaminu jest nic niewarty. Dziś się przekonałem na własnym przykładzie. Poszedłem odebrać granatową koszulkę, lecz jej nie było. Mieli za to białą, zapytałem czy mogę ją odebrać w zamian za granatową, którą wygrałem. Konsultant powiedział, że nie ma takiej możliwości bo kod mu nie będzie pasował. On te wszystkie rzeczy, które my odbieramy ma u siebie na stanie, więc nie ma możliwości, żeby wbił kod na ciemną koszulkę, a wydał mi białą bo po prostu system mu tego nie przyjmie. Podejrzewam, że w każdym salonie będzie ten sam problem, więc możemy zapomnieć o tym punkcie regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...