Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie znów biała koszulka, więc tydzień w tydzień to samo...wczoraj była piłka i chrześniak chciał a że mieszka 600km dalej więc zalogowałem się na jego numer i dzisiaj dostał sms z wygraną, w tym momencie można by spróbować wymiany numerami jeżeli ktoś ma inny zestaw nagród a już mu "niepotrzebne", nie wiem jak to wychodzi po zalogowaniu czy pokazuję się nagroda z danego regionu, bo chrześniak niestety ma ten sam zestaw.

Jeżeli ktoś byłby chętny to można spróbować, mam jeszcze jeden wolny numer na koszulkę dzisiejszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mingo napisał:

U mnie dziwna sytuacja. Zmaksowałem, byłem na 600 miejscu w rankingu. Zaglądam przed chwilą, żeby zobaczyć które w tej chwili mam miejsce, a tam mam tylko 190 pkt i jest ok. 300 miejsca. Dziwne to.

 

Też miałeś dzisiaj białą koszulkę do wygrania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też dostajecie info z graliga, o konkretnym punkcie Plusa, gdzie możecie odebrać wygrany gadżet? Ja na dwóch numerach mogę odbierać fanty tylko w jednym punkcie w Tomaszowie Lubelskim. Do wygrania kody na 7 dni Ipla, nie gram ?.

Edytowane przez BODEK510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w ramach wymiany zebranych 50 pucharów,brał ktoś już umowę na Internet mobilny w Plus? Rozumiem że najtańszy abonament to 40 zł. Jaka jest zawartość internetu (ilość gb,sprzęt itp )?

Jeśli umieściłem pytanie w nieodpowiednim wątku,proszę przenieść do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę plusa i zobacz ile GB obejmuje wybrana przez Ciebie oferta. Tutaj nic się nie zmienia. Nieważne, czy bierzesz nową umowę za puchary, czy bez pucharów. Puchary uprawniają tylko do darmowych 12 miesięcy i w tym przypadku nie możesz skorzystać ze SmartDOM. Pozostałe warunki są bez zmian. Dobór sprzętu też jest kwestią indywidualną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość goldmember21

Witam, ja też mam w kółko 3 te same nagrody cyklicznie po sobie występujące, czapeczka z daszkiem, worek/plecak i ipla na 7 dni. Na dwóch numerach zawsze te same 3 nagrody. U mnie przy odbiorze wystarczył sam kod i numer telefonu, jeżeli ktoś chętny na wymianę screenów kodów to pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
39 minut temu, mulder.20 napisał:

Czy do zbierania pucharów jest potrzebne konto premium?

Nie jest potrzebne, ale w klubie premium za grę dostajesz 3 punkty.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...