Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Paluch, dostaniesz dodatkowo kod na plecak/worek za zwłokę. Ja w końcu dzisiaj odebrałem słuchawki.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam po raz ostatni:  ⬇️

 

W dniu 11.11.2018 o 16:39, Barti napisał:

Niniejszym przypominam, iż zgodnie z art. II pkt 5 ust. X Regulaminu, na forum nie zamieszczamy treści o charakterze ogłoszeniowym.

Posty zawierające oferty prywatnego przekazania kodów Ipla oraz prośby do innych Użytkowników forum o prywatne przekazanie takich kodów są właśnie tego typu treściami.

 

Wszelkie kolejne posty zawierające treści o charakterze ogłoszeniowym będą usuwane do Kosza, a ich autorzy będą bezwzględnie otrzymywać Ostrzeżenia :!:

 

Od tej pory bezwzględnie tak, jak jest napisane powyżej.  ⬆️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszedłem odebrać sobie i rodzince kilkanaście nagród (nazbierało się) i odebrałem w 2 punktach....po 1 nagrodzie.

To jest żenada z tą dostępnością nagród. Dziś mi 2 piłki przepadają a jutro biała koszulka. Mam wrażenie, że robią to specjalnie by ludzie nie odbierali tych nagród bo może, aż tyle nie mają ;)

Pani w Plusie powiedziała, że w zeszłym tygodniu jednej osobie specjalnie zamówiła 4 rzeczy. Nic nie przyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dwóch punktach nie mają nic, dosłownie: nic, a w jednym punkcie jakieś dwa rodzaje nagród, które zupełnie mnie nie interesują. To porażka wizerunkowa Plusa i Cyfrowego Polsatu. Modlą się pewnie o zakończenie tej żenady...

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to, że albo są inne nagrody, niż wygrałem albo nie ma wcale. Już nawet nie odwiedzam. Dzwonię z nastawieniem, że nic nie ma.

Może biała wpadnie. Wiem, że to mają wszędzie. :D

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OlafS napisał:

Widocznie w dużej mierze czy nagrody są czy ich niema zależy jak dany punkt a raczej jego właściciel dba o swój prestiż.

...albo jaki system ma organizator. Pomimo zgłoszenia, próśb, wniosków i nawet żądania - organizator nie dostarczył ilości odpowiadającej choćby tylko moim potrzebom, a gra wiele osób. Organizator ewidentnie narusza regulamin i łamie wszelkie zasady przyzwoitości. Ktoś nie dopełnia swoich obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Foton napisał:

U mnie w dwóch punktach nie mają nic, dosłownie: nic, a w jednym punkcie jakieś dwa rodzaje nagród, które zupełnie mnie nie interesują. To porażka wizerunkowa Plusa i Cyfrowego Polsatu. Modlą się pewnie o zakończenie tej żenady...

Nie do końca bym się zgodził z tym, że to porażka wizerunkowa Plusa/CP. Z pewnością sporo uczestnicy konkursu wykrzykują, gdy dowiedzą się, że nie mogą odebrać nagród rzeczowych. Ale przy tym warto się zastanowić czy właśnie im o to nie chodziło, aby ściągnąć do siebie do punktów jak największą ilość potencjalnych klientów w najlepszym okresie handlowym IVQ. Nie ma nic cenniejszego jak pozyskanie klienta z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję i słucham klientów - to ludzie przedłużający umowy. Porażka wizerunkowa jest faktem, bo kiedy daje się zaobserwować totalny brak umiejętności organizacji "zwykłego" konkursu, to podobne zdanie ma się na temat obsługi obu sieci. Kto chciałby zmienić sieć, czy dostawcę usług wizualnych widząc takie problemy ? Ja i wiele innych osób jestem totalnie zniechęcony. Obsługa nie działa - to fakt, a nie hipoteza.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pełno nagród do odbioru, również się nazbierało. Gdy poszedłem je odebrać, to okazuje się, że połowy nagród nie ma. Połowa kodów już straciła ważność. Nie chcę mi się bawić w pisanie maili o odnowienie kodu. Dlatego ja już sobie dałem spokój z tymi nagrodami, bo ile można mieć tych samych nagród, na dodatek później chodzić i się prosić o ich odbiór. Teraz czekam tylko na nagrody premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 17:26, Foton napisał:

U mnie w dwóch punktach nie mają nic, dosłownie: nic, a w jednym punkcie jakieś dwa rodzaje nagród, które zupełnie mnie nie interesują. To porażka wizerunkowa Plusa i Cyfrowego Polsatu. Modlą się pewnie o zakończenie tej żenady...

Typowa, roszczeniowa postawa. Nie dość, że rozdają za darmo to jeszcze krzyk jaka to hańba :D Możliwe, że za dużo osób znalazło "metodę" i dlatego teraz ciężko nagrody rozdać. Wyobrażam sobie minę w punkcie kiedy przychodzi koleś i mówi: Mam tutaj 15 kodów na koszulki, 10 na parasole i czapki, a 5 na plecak.

Dlatego bym się na miejscu narzekaczy zastanowił kto jest bardziej żenujący w tej sytuacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...