Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pełno nagród których nonstop nie ma w punktach. Ludzie z innych miast pracujący w moim mieście idą do punktów w moim mieście i później brakuje nagród, a w innych miejscach zalegają im...dziś już parasolka przepadła bo termin minął.

Pod tym względem słabo zorganizowane.

Powinno być tak jak piszą, że nagroda będzie do odebrania w danym punkcie przychodzisz z kodem i odrazu nagroda do tego kodu przypisana a nie ze zanim przyjdziesz to juz ktos zgarnia twoja nagrode i musisz pozniej się włóczyć po innych punktach CP i Plusa w okolicy +/- 30km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrozumieć, że polsatowi lata i powiewa to czy ktoś odbierze nagrodę w punkcie czy nie. Sami łamią swój regulamin (pkt o wydaniu nagrody o porównywalnej wartości). Pokazują jacy są w stosunku do klienta ale i tak złowią ludzi w tej grywalizacji na tv/tel/net. Przecież ilość nagród 12m za darmo specjalnie jest zawyżona. A powtarzanie ich co chwilę to próba wywierania "presji".

12 miesięcy za darmo ale cyrograf na 2 lata. Skąd mamy pewność, że za te 12 miesięcy u innych operatorów za tyle ile będziemy musieli płacić w polsacie/plusie nie będzie atrakcyjniejszej oferty?

 

Graliga to marketing. Bądźmy więc świadomi, że wygrywanie nagród to miły dodatek. I lejmy na tych co sprzedają gadżety czy kody. Janusze znajdą się wszędzie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to chyba niezłe oszustwo.

Sytuacja z dzisiaj:

Na jednym telefonie do wygrania abonament darmowy przez rok. Zdobyłem niecałe 50 pkt i zajmowałem miejsce w okolicach 320.

Na drugim telefonie do wygrania parasol. Zdobyłem maksa w bardzo szybkim czasie i zajmowałem miejsce 307.

Albo jeden wielki przekręt albo taka była różnica w ilości osób które grały.

A może piszmy na forum czasy, jakie Wam zajęło ukończenie gry i miejsce jakie zajmowaliście? Czas od momentu rozpoczęcia do zakończenia gry. Tak mniej więcej i będziemy wiedzieć, co jest grane.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tabsik20 napisał:

Ta gra to chyba niezłe oszustwo.

Sytuacja z dzisiaj:

Na jednym telefonie do wygrania abonament darmowy przez rok. Zdobyłem niecałe 50 pkt i zajmowałem miejsce w okolicach 320.

Na drugim telefonie do wygrania parasol. Zdobyłem maksa w bardzo szybkim czasie i zajmowałem miejsce 307.

Albo jeden wielki przekręt albo taka była różnica w ilości osób które grały.

A może piszmy na forum czasy, jakie Wam zajęło ukończenie gry i miejsce jakie zajmowaliście? Czas od momentu rozpoczęcia do zakończenia gry. Tak mniej więcej i będziemy wiedzieć, co jest grane.

 

Przecież to oczywiste, że abonament Plusa, kody na Iple 7, czy 30 dniowe lub abonament CP łatwo zgarnąć. Nawet 0 punktów często daje mi wygraną, a nagrody rzeczowe zdecydowanie trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając na kilku numerach zauważyłem pewne rzeczy :

-Codziennie są do wygrania dwa lub trzy rodzaje nagrod. Nie wiem od czego zależy kto kiedy ma jaką nagrodę do wygrania, ale dla mnie to bez znaczenia. 

-Gra prosiła o lokalizację, aby później wysyłać smsa z najbliższym punktem do odbioru nagrody. Jeśli nagrody nie ma na stanie w jednym, to dostaniesz smsa z drugą lokalizacją... 

-Dla tej samej nagrody jest kilka rankingów, także możesz mieć mniej punktów na jednym numerze a zajmować lepsze miejsce. 

-Faktycznie liczy się prędkość klikania (zapamiętywanie czy nagrywanie nie jest dobrym sposobem, także niektórzy muszą znaleźć nowy bo nie wygrają już za wiele na tym etapie) :)

-Gra czasami swiruje z zajmowaną pozycją, ale tutaj już nic nie poradzimy. Jeśli jest jakiś błąd gdy, to kontakt na maila i trzeba liczyć, że się uda po weryfikacji nagrodę jednak dostać. Domyślam się ile wiadomości dziennie jest typu "na jednym miałem 150 miejsce a na drugim 259 i nie wygrałem na tym pierwszym" ?, także łatwo nie jest. 

-System wydawania nagród jest faktycznie beznadziejny, lecz pracownik może Ci zamówić nagrodę i za 2-3 będzie. Zależy od pracownika czy będzie na tyle miły :)

-Osoby, które nie dostały dalej słuchawek, dostaną dodatkowo "Plecak". Marne pocieszenie ale zawsze coś :)

-Parasole na prawdę są fajną nagrodą i są dobrej jakości :)

-Dla większości logiczne powinno być, że CP/PLK nie da kilkunastu tysiącom klientów 12 mies swoich usług gratis i pozwolą im po tym okresie przejść do innej sieci. No przecież tam idioci nie siedzą a firma ma na tej grze coś zyskać a nie stracić miliony... Kto chce to sobie umowę weźmie, bo u żadnego operatora nie dostaniesz roku za darmo w tak łatwy sposób. Jeśli ktoś nie chce, to niech nie bierze ale bez przesady, żeby uważać, że 12 mies. za darmo i wtedy sobie idę do innej sieci. Szczyt januszostwa :)

-Już rozdanych dobrze ponad 30k kodów do Ipli na cały sezon to duży prezent i ja widzę w tej grze same plusy. Może zagrać każdy, każdy może dostać coś dla siebie - Polsat Sport Premium za free, abonamenty rok za free (a świąteczne oferty mają Maks 6 mies.), fajne gadżety dla dzieciaków i nie tylko... 

 

Ja osobiście wygrałem sporo tych gadżetów i zorganizowałem turniej piłki nożnej dla dzieciaków, gdzie każdy z nich w nagrodę dostał 2-3 rzeczy. 

Fajna sprawa, bo takich konkursów już chyba dawno nie było (tzn. tak banalnych, trwających tak długo i ogólnodostępnych). 

 

Pozdrowienia :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, MartinFC napisał:

Czyli jednak, jak ktoś ma numer w Plusie, to ma lepiej.

Tak, potwierdzam twoją teorię.

Mam dwa numery w Plusie i są do wygrania ,tylko nagrody rzeczowe oraz dostęp do LM w Ipla.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...