Jump to content

Lukasz.sz

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Lukasz.sz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Trzeba zrozumieć, że polsatowi lata i powiewa to czy ktoś odbierze nagrodę w punkcie czy nie. Sami łamią swój regulamin (pkt o wydaniu nagrody o porównywalnej wartości). Pokazują jacy są w stosunku do klienta ale i tak złowią ludzi w tej grywalizacji na tv/tel/net. Przecież ilość nagród 12m za darmo specjalnie jest zawyżona. A powtarzanie ich co chwilę to próba wywierania "presji". 12 miesięcy za darmo ale cyrograf na 2 lata. Skąd mamy pewność, że za te 12 miesięcy u innych operatorów za tyle ile będziemy musieli płacić w polsacie/plusie nie będzie atrakcyjniejszej oferty? Graliga to marketing. Bądźmy więc świadomi, że wygrywanie nagród to miły dodatek. I lejmy na tych co sprzedają gadżety czy kody. Janusze znajdą się wszędzie. Pozdrawiam
 2. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  To dwie różne kwestie. NC+ rozdawało bilety abonentom i mogło liczyć na polecenie ich usług przez obecnego abonenta. Cyfrowy Polsat wprowadził najnowszy tym promowania usług - grywalizację. Długi okres gry, nagrody mające przyciągnąć potencjalnego abonenta oraz "darmowe" miesiące abonamentów, które notabene nie są aż tak atrakcyjne jakby się miało wydawać. Po prostu łowienie naiwniaków. Świadomy konsument nigdy umowy z tej "promocji" nie podpisze.
 3. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Ciekawi mnie, dlaczego jest taki rozrzut z nagrodami w danym dniu? Czy to zależy od lokalizacji telefonu, czy miasta, w którym zarejestrowany jest numer? Kiedyś na numerze prywatnym (zarejestrowany w woj. lubuskim) miałem do wygrania koszulkę, a na służbowym (zarejestrowanym na Warszawę) plecak. W następne dni nagrody były te same, tzn. abonamenty.
 4. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  To jest fizycznie niemożliwe. Myślę, że ludzie w kodzie coś kombinują. W sumie uruchomić stronę gry i zagrać na kompie do tylko dwa kliknięcia.
 5. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Dokładnie. Chciałem odebrać czapkę zimową. Nie było na stanie to pracownik nie chciał wydać czapki z daszkiem. A jak powiedziałem o zapisie w regulaminie, że jak nie ma nagrody to dają inną o podobnej wartości to w żywe oczy kłamał, że tak nie może robić.
 6. Lukasz.sz

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Idź z kodem do punktu. Jak będą normalni ludzie to dadzą Ci czarną tak jak mi. Mam już dwie białe, jedną czarną plus jeden kod na białą.
×