Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie co pare dni bedą wprowadzac takie małe zmiany i na tym sie skończy :( i nikt im nie bedzie mógł zarzucić że grudniowa promocja była gorsza od listopadowej :lol2: chyba jednak jutro wybiorę się po cyfre bo oprócz ogladania w grudniu za free nic więcej nie dostane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, ze jezeli ktos wzial umowe w grudniu 2008 na 13 miesiecy to okres minimalny konczy sie 31.01.2010, ale calkowite rozwiazanie umowy nastapi 28.02.2010 (czyli za luty trzeba bedzie jeszcze placic)

niedobrze, oj niedobrze

 

Umowa zawarta w grudniu 2008 r.

Okres minimalny kończy się 31 stycznia 2010 r.

Gdy zawiadomisz Cyfrę o tym, że nie zamierzasz kontynuować umowy:

1) do końca grudnia 2009 r. - umowa ulega rozwiązaniu z dniem 31 stycznia 2010 r.

2) w styczniu 2010 r. (ostatni miesiąc okresu minimalnego) - umowa ulega rozwiązaniu 28 lutego 2010 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do końca kwietnia, czy jest możliwość zmiany na umowę w promocji 24 miesiące Prestiż+ HD, dekoder za free, TV za 1zł oraz multiroom? Oczywiście też jakaś niższa cena by się przydała...

 

Ja mialem umowe do maja i konsultant powiedzial mi ze moge przedluzyc umowe. 109 zl przez 24 miesiace juz o 1 grudnia 2009 + oplata za dekoder 20 zl o ktorej juz mnie nie poinformowal ale to sklonilo mnie tylko do zakupu wlasnego dekodera i oddania cyfrze PVRa. Zadzwon i dowiedz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, ze jezeli ktos wzial umowe w grudniu 2008 na 13 miesiecy to okres minimalny konczy sie 31.01.2010, ale calkowite rozwiazanie umowy nastapi 28.02.2010 (czyli za luty trzeba bedzie jeszcze placic)

niedobrze, oj niedobrze

 

Umowa zawarta w grudniu 2008 r.

Okres minimalny kończy się 31 stycznia 2010 r.

Gdy zawiadomisz Cyfrę o tym, że nie zamierzasz kontynuować umowy:

1) do końca grudnia 2009 r. - umowa ulega rozwiązaniu z dniem 31 stycznia 2010 r.

2) w styczniu 2010 r. (ostatni miesiąc okresu minimalnego) - umowa ulega rozwiązaniu 28 lutego 2010 r.

 

 

No właśnie, nie do końca tak jest.

 

Przykład :

 

Umowa zawarta dnia 06.12.2008 na czas oznaczony 13 miesięcy kończy się dokładnie w dniu 06.01.2010 i z tym dniem ulega ona rozwiązaniu (jeżeli powiadomisz o zamiarze jej nieprzedłużania). Natomiast kanały masz aktywne do 31.01.2010 bo okres rozliczeniowy jest miesięczny i tak opłacony.

W takim przypadku powiadomienie o nie przedłużaniu umowy winno nastąpić do dnia 06.12.2009 po tym okresie umowa rozwiązuje się 06.02.2010 a oglądasz kanały do 28.02.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tuner Sagema w promocji jest w ogole wart zainwestowania w niego zamiast Stronga lub Pace?

 

Obecnie w promocji są 4 miesiące pakietu C+ gratis, czy po tym okresie mogę śmiało z tego pakietu zrezygnować? Jedna pracownica punktu sprzedaży próbowała mi wmówić, że po okresie bezpłatnego oglądania mam obowiązek płacenia do końca umowy pełnej stawki...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, który z tunerów sd polecacie? Pace czy Strong? Osobiście jestem zainteresowany Strongiem, ze względu na możliwość ułożenia listy kanałów wg własnego uznania.

 

I to jest chyba jedyna przewaga dekodera Strong nad Pace.

Korzystałem z niego pół roku i nie miałem z nim problemów choć raz mi się chyba zawiesił. Jednak po tym co usłyszałem od moich znajomych oraz przeczytałem na tym forum na temat tego sprzętu to nie mam zamiaru go nikomu polecać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie do końca tak jest.

 

Przykład :

 

Umowa zawarta dnia 06.12.2008 na czas oznaczony 13 miesięcy kończy się dokładnie w dniu 06.01.2010 i z tym dniem ulega ona rozwiązaniu (jeżeli powiadomisz o zamiarze jej nieprzedłużania). Natomiast kanały masz aktywne do 31.01.2010 bo okres rozliczeniowy jest miesięczny i tak opłacony.

W takim przypadku powiadomienie o nie przedłużaniu umowy winno nastąpić do dnia 06.12.2009 po tym okresie umowa rozwiązuje się 06.02.2010 a oglądasz kanały do 28.02.2010

 

Poczytaj regulamin.

"Umowę zawiera się na łączny okres będący sumą 13 kolejnych pełnych miesięcy (lub innego okresu wynikającego z oferty promocyjnej) oraz dni, które upłynęły od daty zawarcia Umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym Umowa została zawarta, w przypadku gdy dzień zawarcia Umowy nie jest pierwszym dniem miesiąca kalendarzowego".

Czyli umowa (okres minimalny) zawarta dnia 06.12.2008 na czas oznaczony 13 miesięcy kończy się dokładnie 31.01.2010.

Zawiadomić można do końca trwania okresu minimalnego, ale lepiej zrobić wcześniej, tzn. do 31.12.2009, wtedy umowa ulegnie rozwiązaniu z końcem stycznia.

Czyli dokładnie tak jak napisał kolega Marcin_M.

 

Temat o rozwiązaniu umowy jest tu -> viewtopic.php?f=6&t=230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, który z tunerów sd polecacie? Pace czy Strong? Osobiście jestem zainteresowany Strongiem, ze względu na możliwość ułożenia listy kanałów wg własnego uznania.

 

I to jest chyba jedyna przewaga dekodera Strong nad Pace.

Korzystałem z niego pół roku i nie miałem z nim problemów choć raz mi się chyba zawiesił. Jednak po tym co usłyszałem od moich znajomych oraz przeczytałem na tym forum na temat tego sprzętu to nie mam zamiaru go nikomu polecać...

 

Mam trzy cyfrowskie dekodery SD: Strong i Philips własne, oraz Pace tymczasowo za PVR. Początkowo byłem za Strongiem - plusy to właśnie wspomniana wyżej mozliwość zaprogramowania własnego ustawienia kanałów, a także łatwiej mi się ustawiało na nim siłę sygnału (imho w Strongu ta skala 1-10 bardziej czytelna niż pasek 1-5 w Philipsie czy Pace - ustawiajac na tej dwójce zawsze miałem kłopot by mieć wszystkie programy; najtrudniej Filmbox). Minusy - jw. Strong mułowaty w porównaniu do tej dwójki, nieraz musiałem go przeprogramowywać bo się wieszał. Generalnie najlepiej jakos mi się pracuje z Philipsem, ale to moze kwestia przyzwyczajenia.

 

Z innej beczki - mam antenę 60-tkę a chciałbym wymienic na 80-tkę z twinem. Czy mogę ją dokupić w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się chwilę tym sagemem - wygląd dramatyczny jak skrzynka na pomidory, menu trochę inne od mediasatów i troszkę bardziej ubogie, w kolorze zielono - szarym. Przełączanie kanałów z akceptowalną szybkością. Pilota nie widziałem ale wszystko da się ustawić przyciskami na panelu przednim.

Odnośnie promocji w grudniu -możliwe, że nic nowego nie wejdzie. Dziś w To&Owo, którego program obowiązuje od soboty, jest reklama Cyfry z TV i Multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się chwilę tym sagemem - wygląd dramatyczny jak skrzynka na pomidory, menu trochę inne od mediasatów i troszkę bardziej ubogie, w kolorze zielono - szarym. Przełączanie kanałów z akceptowalną szybkością. Pilota nie widziałem ale wszystko da się ustawić przyciskami na panelu przednim.

Odnośnie promocji w grudniu -możliwe, że nic nowego nie wejdzie. Dziś w To&Owo, którego program obowiązuje od soboty, jest reklama Cyfry z TV i Multiroomem.

 

A w tym sagemie istnieje możliwość ręcznego ustawienia listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, brat przedłużał w sobotę przez partyline umowę na prestiż z multiroomem, dzisiaj poszedł do centrum cyfry w Kielcach i mu facet powiedział że nie ma multiroomu i mieć nie będzie w ogóle już i skoro mu sprzedali na infolinii to niech mu powiedzą gdzie ma sobie odebrać bo nigdzie już nie ma i nie będzie. Nie wiem czy był wkurzony czymś czy jak ale myślę że nie powinni w ogóle tak się zachowywać, ale cóż zobaczymy co na to partyline bo już próbuję się dodzwonić. W moich oczach Cyfra bardzo traci teraz, bo spzredają multi i dekodery których nie mają na stanie w ogóle, totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się chwilę tym sagemem - wygląd dramatyczny jak skrzynka na pomidory, menu trochę inne od mediasatów i troszkę bardziej ubogie, w kolorze zielono - szarym. Przełączanie kanałów z akceptowalną szybkością. Pilota nie widziałem ale wszystko da się ustawić przyciskami na panelu przednim.

Odnośnie promocji w grudniu -możliwe, że nic nowego nie wejdzie. Dziś w To&Owo, którego program obowiązuje od soboty, jest reklama Cyfry z TV i Multiroomem.

 

A w tym sagemie istnieje możliwość ręcznego ustawienia listy kanałów?

Szczerze mówiąc tego nie sprawdziłem, miałem go dla siebie tylko chwilę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, brat przedłużał w sobotę przez partyline umowę na prestiż z multiroomem, dzisiaj poszedł do centrum cyfry w Kielcach i mu facet powiedział że nie ma multiroomu i mieć nie będzie w ogóle już i skoro mu sprzedali na infolinii to niech mu powiedzą gdzie ma sobie odebrać bo nigdzie już nie ma i nie będzie. Nie wiem czy był wkurzony czymś czy jak ale myślę że nie powinni w ogóle tak się zachowywać, ale cóż zobaczymy co na to partyline bo już próbuję się dodzwonić. W moich oczach Cyfra bardzo traci teraz, bo spzredają multi i dekodery których nie mają na stanie w ogóle, totalna porażka.

W Kielcach mogłeś być na ulicy Małej albo w tesco i tam jest taki Pan mało uprzejmy dla ludzi którzy przedłużają umowę przez partline bo On z tego nic nie ma :) Wiem co mówię bo ostatni z Nim rozmawiałem mówiąc że mam umowę i chciałem ją przedłużyć i co ni poradzi. Zbywał mnie że nie wie co zrobić ale jak mu wyjaśniłem że wysłałem juz wypowiedzenie i prawdopodobnie wezmę nową umowę nagle zrobił się miły :)) Ten Pan tak ma :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie otrzymałem SMS-a o następującej treści "drogi Abonencie. Przedłuż umowę już dziś. skorzystaj z warunków jak dla nowej umowy! Zadzwoń (22)334-61-91."

 

Moja sytuacja : Umowa 13 m-na do końca stycznia 2010. Złożone pisemnie wypowiedzenie, po pierwszym telefonie od konsultanta z ofertą i po liście z zachęta do przedłużenia umowy.

 

Nie wiem czy propozycja dotyczy tylko dzisiejszego dnia czy 3.12. też będzie aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaproponowali przy umowie na 18 miesięcy

Podstawowy+ - zniżka 50% przez 11m-cy

Canal+ - znizka 50% przez cały okres umowy

5XHD, C+HD, dekoder PVR- gratis przez cały okres umowy.

Paczka HBO - gratis przez 2 miesiące.

Umowa liczona od 1 stycznia.

Miałem umowę do końca stycznia (zeszłoroczna promocja świąteczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chcąc przedłużyć umowę zadzwoniłem przed chwilą na nr (22)334-61-91 choć smsa mi nie przysłali. Dotałem propozycję umowa 13 m-c, prestiżowy hd+, dekoder pvr oraz hbo digital 50% przez 11 m-c. Gdy powiedziałem że się zastanowię konsultat wielce zaskoczony nad czym powiedziałem że poczeka na nowy dekoder 500 gb. Powiedział, że do końca grudnia napewno go nie będzie. Jeszcze trochę poczekam do końca grudnia napewno gorszej ofery mi nie zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...