Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ podniecenie związane z wejściem nowej platformy powoli opada postanowiłem się zająć rzeczami bardziej przyziemnymi :wink: . Zadzwoniłem dzisiaj do BOKu Cyfry aby się dowiedzieć co u nich słychać. Przede wszystkim chciałem zrezygnować z Prestiżowego (skorzystałem z promocji "Prestiżowy na lato" czy jakoś tak :wink: i to jest ostatni miesiąc kiedy to mogę zrobić bezpłatnie) lecz dowiedziałem się, że dostaję 10% rabatu na Prestiżowy na okres 12 miesięcy :? . Łącznie mam 20% (10% za polecenie zapłaty). W efekcie to daje 126zł miesięcznie za prestiżowy z "haraczem" za dekoder. I chyba przy nim zostanę 8) . W sumie miałem komfortowy z Canal+, HBO i AXN oraz okresowo Discovery i średnio miałem nieco wyższe miesięczne opłaty. Do wiosny pozbieram trochę "złotych plusów" :wink: i będę miał miesiąc za darmo. Potem się zastanowię co dalej.

 

Pan z BOKu jeszcze mówił, że na jesieni dojdzie Cinemax 2 oraz AXNy. W listopadzie ma być kanał HD. Nie potrafił jednak powiedzieć czy będzie on dodatkowo płatny dla abonentów Prestiżowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna rowniez skorzystac z promocji makro gdzie za prestiz placimy 120 zl - biorac z poleceniem zaplaty mamy go za 108 zl mies. przez rok. ewentualnie za 118 z dzierzawa tunera- potrzebna jest karta makro lub ulotka promocyjna makro.pozdro

ps: znizki sa takze na pakiet tematyczny, komfortowy oraz opcje premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj ruszyła nowa promocja CYFRY+

 

Kod promocji: SW56 (Oferta świateczna)

 

Wszystkie pakiety z wyjątkem startowego z rabatem 50% do 31 marca 2007.

 

Przy podpisaniu umowy na 18 miesięcy ceny dekoderów na własność:

 

PHILIPS DSX 49 zł MEDIASAT 99 zł

 

Przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy:

 

PHILIPS DSX 99 zł MEDIASAT 199 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna rowniez skorzystac z promocji makro gdzie za prestiz placimy 120 zl - biorac z poleceniem zaplaty mamy go za 108 zl mies. przez rok. ewentualnie za 118 z dzierzawa tunera- potrzebna jest karta makro lub ulotka promocyjna makro.pozdro

ps: znizki sa takze na pakiet tematyczny, komfortowy oraz opcje premium

Ta ulotka ma byc imienna,czy taka co rozsylaja poczta do ludzi i bez danych osobywych?Pytam,bo czesto maja nieaktualne dane i zwracamy te smieci z powrotem.A ta cena jest wreszcie NORMALNA cena za te jakosc,wiec zastanowilbym sie nad ta oferta,ktora dotyczy czesto psudo biznesmenow,a uczciwy czlowiek,normalny pracownik,nawet jakis kierownik musi placic jak za zboze...tylko dlatego,ze nie ma firmy-krzak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal wystarczy tez pokazac karte makro - oni sobie ksero zrobia- mysle ze warto skorzystac. a juz niedlugo hd wchodzi wiec moze warte zastanowienia.pozdro

ps: jesli niemasz karty a masz ulotke to tez przejdzie- nie musi byc imienna- poprostu dystrybutor dolacza do umowy ulotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salony sieci sprzedaży Germanos przygotowały promocję "Same plusy". Klient, który zdecyduje się na zakup aktywacji cyfrowej platformy Cyfra+ otrzyma stacjonarny aparat telefoniczny Motorola 4050.

 

Promocja dotyczy zakupu telewizji Cyfra+, w którym dodatkowo za wykupiony abonament klient zapłaci 50 proc. mniej do czterech miesięcy.

 

Tegoroczna kampania jest kolejną tego typu akcją wprowadzoną przez sieć sklepów Germanos na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak jest... Ale jakże często się szczycą poszczególne platformy tym kto ma więcej abonentów!!!

Jakby nie patrzeć jest to niezły chwyt marketingowy i najtańszy- bo jak lepiej zareklamować swoją platformę, jak nie tym- mówiąc, że to nam najwięcej klientów zaufało, nie innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezmę tą nową promocję Cyfry, gdzie jest 50% taniej przez 6 miesięcy lub 25% taniej przez 12 miesięcy no i oczywiście dochodzi jeszcze 10% za polecenie zapłaty. Tylko mam jedno pytanie, nie orientuje sie ktoś na jak długo w takim przypadku trzeba podpisać umowe??? Bo to jest bardzo ważne.

 

Edycja Mr. Orbita: Ortografia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisujemy na 12 lub 18 miesiecy- roznica cena dokodera phil 6010 99/49 (18 miesiecy) , mediasat 199/99 (18 miec. umowa) . cala reszta jest taka sama- proponuje na 12 miesiecy ze znizka 25% przez 11 miec. + do tego 10% znizki za polecenie zaplaty. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co myślici o tej promocji?? Mi sie wydaje bardzo dobra bo już za ok. 55zł miesięcznie mamy pakiet komfortowy + canal+ lub HBO przez 12 miesięcy, oczywiście jak weżmiemy polecenie zapłaty. Do tego dochodzą złote plusy.Ja sie chyba zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie policzyłem to: komfort z HBO i Canal+ masz za 85 lub 76,5 z poleceniem zapłaty na 12 miesięcy a ze zniżką 50% na 6 m-cy 58/52,2 ale przez następne 6 m-cy bez zniżek

więc promocja taka sobie ale może skorzystam tez, w tej chwili mam za 52,2 czysty komfort z poleceniem zapłaty (które kończy się za 2 m-ce), pani z boku proponuje 10 zł rabatu za przedłużenie więc chyba se rozwiąże umowę, wezmę nową na komfort+hbo+canal+ za te 76,5, do tego dekoder do opchnięcia (i na jakieś 3-4 abo złotówek będzie, czyli dodatkowe miesiące gratis :) )

 

mam też pytanie do fachowców czy jeśli wezme w tej promo albo hbo albo canal+ to czy bez problemów będę mógł zamieniać sobie raz na 30 dni jeden na drugi bez utraty zniżki czy też wejdę już na std. cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 500 plusow mozna miec C+ lub HBO na miesiac ja juz zamowilem obydwie opcje i caly grudzien za free.:D:D:D
Dziś zamówiłem do końca listopada HBO za darmo grudzień za 500 złotych punktów od stycznia mogę zrezygnować czyli abonent bez zmiany.Kto ma to nich korzysta z promocji warto.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...