Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Kielcach mogłeś być na ulicy Małej albo w tesco i tam jest taki Pan mało uprzejmy dla ludzi którzy przedłużają umowę przez partline bo On z tego nic nie ma :) Wiem co mówię bo ostatni z Nim rozmawiałem mówiąc że mam umowę i chciałem ją przedłużyć i co ni poradzi. Zbywał mnie że nie wie co zrobić ale jak mu wyjaśniłem że wysłałem juz wypowiedzenie i prawdopodobnie wezmę nową umowę nagle zrobił się miły :)) Ten Pan tak ma :))

 

Brat był na ulicy Dużej w Centrum Cyfry. [beep]kie zachowanie, gdzie najlepiej bo odbiór iśc pogadac w Kielcach? Straszną mają politykę i coraz więcej minusów zbierają.

Po 2 brat dzwonił na partyline wyjaśnić sprawę i poinfrmowano go że najwcześniej na koniec grudnia będą multiroomy, więc ogólnie jedna wielka lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej "beczki". W dniu 12 listopada br. skorzystałem ze świątecznej promocji dla abonentów ze stażem co najmniej 9 miesięcznym i aktywowałem sobie opcję HBO na 1 miesiąc za darmo (tj. do końca grudnia br.). Dzisiaj po zalogowaniu się do ICA i przeglądając zakładkę OFERTA - PROPOZYCJE ponownie wyskakuje mi komunikat:

 

"Świąteczna promocja!"

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który możesz w tej chwili odebrać.

Wciśnij poniższy przycisk i oglądaj opcję HBO (HBO, HBO2, HBO COMEDY) przez 1 miesiąc za darmo!

 

Ciekawe czy jutro jeszcze będzie ta opcja aktywna...... ;-) - gdyby jutro system przepuszczał tę promocję to de facto można byłoby korzystać z pakietu HBO jeszcze przez cały styczeń ;-)

Ciekawe, czy na Waszych kontach abonenckich podobnie to wygląda.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten multiroom gratis jest dla nowych abo czy tez moga z niej korzystac obecni abo cyfry? . Z tego co wiem z multiroom'u mozna zrezygnowac przynajmmniej w moim przypadku ja przedluzylem umowe na 24miesace ,prestiz hd+ , za multiroom niestety place 15zl/m.

 

Troche inne pytanie , czy w ofercie cyfry jeszcze mozna dostac Philips DSR 6201 HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom gratis! Z prestiżem. Według zaciągniętej informacji dostępny od marca. Brak urządzeń ale dalej na 24 miesiące. Umowę zasadniczą będzie można zakończyć wcześniej zgodnie z planem.

 

Czy sugerujesz zatem że multiroomy będą dostęone dopiero w marcu?

Jak ktoś teraz podpisał umowę na multi to go zachęciło to dostanie multi w marcu?

 

2. Jak przedłuże przez partyline dzisiaj umowę to liczą już od dzisiaj nowe opłaty czy już od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom gratis! Z prestiżem. Według zaciągniętej informacji dostępny od marca. Brak urządzeń ale dalej na 24 miesiące. Umowę zasadniczą będzie można zakończyć wcześniej zgodnie z planem.

 

Czy sugerujesz zatem że multiroomy będą dostęone dopiero w marcu?

Jak ktoś teraz podpisał umowę na multi to go zachęciło to dostanie multi w marcu?

 

2. Jak przedłuże przez partyline dzisiaj umowę to liczą już od dzisiaj nowe opłaty czy już od stycznia?

 

2.Chyba masz gratis 1 miesiac jak od jutro bys przedluzyl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Chyba masz gratis 1 miesiac jak od jutro bys przedluzyl .

To jak to wkońcu jest bo poprzedni post mówi że jak dzisiaj podpisze to od stycznia nowe opłaty.??

No ale przecież to nie do pomyślenia z tym multiroomem, że teraz coś chcesz, jest w ofercie a dostaniesz w marcu. Jednym z czynników dla których chce wziąść cyfre i to w najwyższym pakieci ejest multiroom, bez tego nie chce płacić tyle za tv w 1 pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreczy mnie pytanie. Jak jest z aneksem do umowy dla osob ktore przedluzyly umowe z TV czekaja na ten aneks tak jak abonenci przy nowych umowach czy odbywa sie to szybciej ? (konsultant mowil mi ze do 5 dni pojawi sie kurier z nowa umowa i TV) na ICA widze ze mam nadal stara cene za cyfre mimo iz teoretycznie 1 grudnia powinny wejsc nowe warunki . Rozumiem ze do momentu podpisania umowy nic mi nie zmienią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santamo @ - za ten miesiac zaplacisz stawke jak dla obcenej umowy ktora posiadasz dopiero od najblizszego oresu rozliczeniowego : miesiaca wejda w zycie nowe postanowienia umowy jesli oczywiscie podpiszesz je przed 1 stycznia. ( sam sobie na pytanie odpowiadam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ santamo -

W regulaminie jest przecież że umowa od 1 dnia m-ca liczy sie jako cały m-c , dopiero od 2 dnia liczona jest jako niepełny miesiac. Pytaj konsultanata z biura obsługi to jest ważna sprawa, bo powinieneś miec jeden m-c gratis. Przy podpisaniu umowy drugiego dnia m-ca na pewno ten m-c jest gratis, a termin wazności umowy liczy sie dopiero cały następny jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest przecież że umowa od 1 dnia m-ca liczy sie jako cały m-c , dopiero od 2 dnia liczona jest jako niepełny miesiac. Pytaj konsultanata z biura obsługi to jest ważna sprawa, bo powinieneś miec jeden m-c gratis. Przy podpisaniu umowy drugiego dnia m-ca na pewno ten m-c jest gratis, a termin wazności umowy liczy sie dopiero cały następny jako pierwszy.

 

Własnie to mialem na mysli santamo ;]

santamo

No ale przecież to nie do pomyślenia z tym multiroomem, że teraz coś chcesz, jest w ofercie a dostaniesz w marcu. Jednym z czynników dla których chce wziąść cyfre i to w najwyższym pakieci ejest multiroom, bez tego nie chce płacić tyle za tv w 1 pokoju.

 

Dlatego np ja po przedluzeniu umowy od razu zaczełęm szukac multirooma , nie powiem ze dostalem go od reki , chyba w 5pkt cyfry udalo mi sie dostac ,wiedzialem ze ludziska sie rzuca na ta zabawke wiec nie bylo sensu czekac bo zostalbym z pustymi rekoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje, promocje!

Od jutra "telewizorek" tylko z prestiżem :( Multiroom również :(

Może jeszcze coś koło dwunastego grudnia "błyśnie" Może?

 

Jeżeli te informacje jutro się potwierdzą , to gratuluje sobie i wszystkim osobom, które wybrały Komfortowy z TV i Multiroomem już w listopadzie nie czekając na ofertę grudniową! :brawo: To był strzał w dziesiątke :jupi:

 

przecież to nie do pomyślenia z tym multiroomem

To już było przerabiane z dekoderami PVR HD. Dostawałeś zwykły a na ten z dyskiem wymieniali koło marca.

 

Może nie do pomyślenia, ale czy wolelibyście aby cyfra ze względu na brak multiroomów lub dekoderów na święta nie wprowadziła do oferty tych urządzeń, tylko dopiero wtedy gdy będą dostępne u dystrybutorów :?:

Trzeba się cieszyć przynajmniej , że nie wpadli na taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreczy mnie pytanie. Jak jest z aneksem do umowy dla osob ktore przedluzyly umowe z TV czekaja na ten aneks tak jak abonenci przy nowych umowach czy odbywa sie to szybciej ? (konsultant mowil mi ze do 5 dni pojawi sie kurier z nowa umowa i TV) na ICA widze ze mam nadal stara cene za cyfre mimo iz teoretycznie 1 grudnia powinny wejsc nowe warunki . Rozumiem ze do momentu podpisania umowy nic mi nie zmienią .

 

ja przedłużyłem umowe 18.11 aneks otrzymałem listem 27.11 Tv jeszcze nie mam ale pewnie bedzie w przyszlym tygodniu co do ICA to na drugi dzien jak sprawdzilem za grudzien juz byla cena z nowej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat zrezygnował z polsatu i wziął dzisiaj cyfrę z komfortem i canalplus na 13 miesięcy, zapomniał zapytać się, czy paczka filmboxa, jest dodatkowo płatna, po 4 miesiącach darmowych za canal+, hbo, cinemax? Szczerze to ja nie wiem, dlatego pytam bardziej poinformowanych.

 

Jakby ktoś szukał dekodera Philips PVR z nagrywarką, a mieszka we Wrocławiu lub w okolicach, to mogę podać na PW adresy dwóch sklepów, gdzie mają jeszcze kilka sztuk, jak i jeszcze w tym tygodniu mają dostać kolejne sztuki dla nowych klientów. Wiadomość pewna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...