Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed sekundą już nie maja, i sprzedawca powiedział mi to co piszą na forum, że brakuje urządzeń i ponoć mają dawać druga karte narazie w zastepstwie multiroomu ale nie był wstanie pwoiedzieć dokładnie kiedy zacznie się ta akcja.

 

Od której do której godziny można przedłużać umowy na party line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem sms i zadzwoniłem :D analizując opcje podstawowy+,kanały HD,PVR , kanały cyfry czy weźmie się zniżkę 30% na całość czy rabaty 50% na miesiące to średnia wychodzi około 50 zł a dziś nowość Pan zaproponował na grudzień Prestiżowy gratis:) miał oddzwonić czy biorę nie dzwoni:)

 

Licząc dzierżawę standardowo 2o

HD Cyfra 6 zł

5 razy HD 16,90 wychodzi ze tylko brac :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W M1 było kilka dni temu dość dużo.

 

Dzwoniłem przed sekundą już nie maja, i sprzedawca powiedział mi to co piszą na forum, że brakuje urządzeń i ponoć mają dawać druga karte narazie w zastepstwie multiroomu ale nie był wstanie pwoiedzieć dokładnie kiedy zacznie się ta akcja.

 

Od której do której godziny można przedłużać umowy na party line??

To by się zgadzało z tym co pisałem w dziale multiroom post z forum Laki
Od 3 grudnia ma podobno być:

 

- TV lub multiroom (nie razem)

- w najwyższym abonamencie podobno mają dawać dwie zwykłe kary zamiast multiroom'u

 

ile w tym prawdy - nie wiem. Informacje pochodza od dystrubutora C+.

Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach mogłeś być na ulicy Małej albo w tesco i tam jest taki Pan mało uprzejmy dla ludzi którzy przedłużają umowę przez partline bo On z tego nic nie ma :) Wiem co mówię bo ostatni z Nim rozmawiałem mówiąc że mam umowę i chciałem ją przedłużyć i co ni poradzi. Zbywał mnie że nie wie co zrobić ale jak mu wyjaśniłem że wysłałem juz wypowiedzenie i prawdopodobnie wezmę nową umowę nagle zrobił się miły :)) Ten Pan tak ma :))

 

Brat był na ulicy Dużej w Centrum Cyfry. [beep] zachowanie, gdzie najlepiej bo odbiór iśc pogadac w Kielcach? Straszną mają politykę i coraz więcej minusów zbierają.

Po 2 brat dzwonił na partyline wyjaśnić sprawę i poinfrmowano go że najwcześniej na koniec grudnia będą multiroomy, więc ogólnie jedna wielka lipa.

 

Terry_ck, jeśli chodzi o tego "mało uprzejmego Pana" to jest on właścicielem punktów sprzedaży m. in. w Tesco oraz na ulicy Dużej, ale nie na Małej.

To właśnie on poinformował mnie, że antenę HD mogę wziąć tylko po podpisaniu nowej umowy...

 

A ja tak z innej "beczki". W dniu 12 listopada br. skorzystałem ze świątecznej promocji dla abonentów ze stażem co najmniej 9 miesięcznym i aktywowałem sobie opcję HBO na 1 miesiąc za darmo (tj. do końca grudnia br.). Dzisiaj po zalogowaniu się do ICA i przeglądając zakładkę OFERTA - PROPOZYCJE ponownie wyskakuje mi komunikat:

 

"Świąteczna promocja!"

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który możesz w tej chwili odebrać.

Wciśnij poniższy przycisk i oglądaj opcję HBO (HBO, HBO2, HBO COMEDY) przez 1 miesiąc za darmo!

 

Ciekawe czy jutro jeszcze będzie ta opcja aktywna...... ;-) - gdyby jutro system przepuszczał tę promocję to de facto można byłoby korzystać z pakietu HBO jeszcze przez cały styczeń ;-)

Ciekawe, czy na Waszych kontach abonenckich podobnie to wygląda.

 

pozdrawiam

marcin

 

U mnie taka sytuacja jest już od przynajmniej kilku dni. Z początku, po skorzystaniu z prezentu świątecznego w/w opcja zniknęła, ale po kilku dniach pojawiła się ponownie (mimo odkodowanej paczki HBO). Nie wciskałem tego powtórnie żeby nie narobić afery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wspolczuje wszystkim , ktorzy podpisali cyrograf na rok dla tych mini tV LG. Bo LG to zlom. Wczoraj mi wysiadl ich miesieczny telewizor , a byl to jeden z najdrozszych i najlepszych telewizow tej firmy. To juz drugi TV LG , ktory mi ulega awarii w ciagu pol roku. Jesli tak Awaryjne sa drogie modele, to Wy sie swoimi dlugo nie nacieszycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z infolinii - jedyna zmiana w promocji w stosunku do poprzedniej wersji, to "telewizor" dostępny tylko przy pakiecie Prestiżowym.

No to lipa, liczyłem na jakiś extra dodatek, dla tych którzy i tak "telewizora" nie planowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wspolczuje wszystkim , ktorzy podpisali cyrograf na rok dla tych mini tV LG. Bo LG to zlom. Wczoraj mi wysiadl ich miesieczny telewizor , a byl to jeden z najdrozszych i najlepszych telewizow tej firmy. To juz drugi TV LG , ktory mi ulega awarii w ciagu pol roku. Jesli tak Awaryjne sa drogie modele, to Wy sie swoimi dlugo nie nacieszycie....

To musiałeś mieć jakiegoś wyjątkowego pecha, bo mój ojciec od ponad dwóch lat ma LG 32'' Full HD i odpukać do chwili obecnej ani razu nie miał z nim problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś coś o tej nowej promocji? czy nikt;(

O 9 rano napisałem:

Informacja z infolinii - jedyna zmiana w promocji w stosunku do poprzedniej wersji, to "telewizor" dostępny tylko przy pakiecie Prestiżowym.

No to lipa, liczyłem na jakiś extra dodatek, dla tych którzy i tak "telewizora" nie planowali...

Jak rozumiem, to niewystarczająca informacja?
stasior, ale to jest dalej oferta z TV?

Nie.

Telewizor jest tylko przy Prestiżowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar podpisac umowę na 18 miesięcy na pakiet podstawowy z canal plus (9 m free) i z opcjami HD (free all). Czy w związku z tym skazany jestem wyłącznie na dekoder PRV HD z wypożyczeniem za 10 zł lub kupnem za 449 zł ?? Czy można wziać na wypożyczenie inny dekoder HD za free np bez dysku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lutek107 - możesz wziąść Phillipsa HD 6201 (bez dysku) z darmowym wypożyczeniem lub wykup za 499zł, z tym że jego dostępność jest bardzo ograniczona, a nowych dostaw jego już nie będzie... A dekodera PVR HD nie można wykupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...