Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zależy od tego czego oczekujemy, ja np. nie chce monitora, wystarczy mi pakiet podstawowy i do tego canal+ jak najdłużej za darmo i pvr za free + HD, mogę na to poczekać choćby do końca grudnia.

 

Na to nie musisz czekać, to dają ci od ręki przy przedłużaniu umowy już teraz wiec wogóle na co my czekamy :D

 

ode mnie za pvr chcą 10 zeta/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dzwonić do nich w sprawie waruknów przedłużenia umowy napisałem maila co jest bardziej skuteczne! Wczoraj oddzwonili w sprawie maila i zaprponowali ciekawą ofertę ale na 24 miesiące z racji tego, że sporo tu się dowiedziałem o proponowanych przez nich ofertach i zależało mi na krótszym czasie trwania umowy (13 miesięcy), powiedziałem, że chcę:

Podstawowy+ 9 miesięcy 50%

Canal+ 8 miesięcy 50%

Opcje HD 0zł (do konca umowy)

Dekoder PVR 0zł (do konca umowy na wynajem)

Umowa na 13 miesięcy od 1 stycznia.

średnia- ok 45zł

 

Co do PVR to powiedzieli, że jak chcę PVR to będe musiał dłużej czekać na niego- zgodziłem się :)

Dla mnie oferta Cyfry jest bezkonkurencyjna, za małe pieniądze można dostać najlepszy sport i film na dodatek w HD z PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalmka zapadła przedłużyłem umowe

 

okres obowiązywania 1.01.2010 - 31.01.2011 - 13 miesięcy

 

Komfortowy + rabat 50% - 9 miesięcy

Kanały C+rabat 50% - 8 miesięcy

5 kanałów HD - gratis - 13 miesięcy

C+HD - gratis- 13 miesięcy

HBO HD - gratis 2 miesiące 100%

Prestiżowy HD - gratis grudzień 2009

PVR gratis 100% -13 miesięcy

 

 

Polecenie zapłaty - 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport jest za darmo przez grudzień dla abonentów Komfortowego, natomiast abo Podstawowego dostają Sci-Fi Channel, a ci z Powitalnym Sci-Fi Channel oraz Universal Channel.

 

Kiedy wezmie sie TERAZ pakiet podstawowy to w ramach promocji do konca roku ogladamy komfortowy z w\w Orange sport 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tego nie wziąłem, ale powiedziała ze proponuje mi prestiż hd za 129 złotych na cały okres umowy pvr za free no i tv;) bo powiedziałem jej, że chce tak jak dla nowych bo dostałem takiego sms ( a wcale go nie dostałem;p), więc spróbuj tak jak ja zrobić;)

 

czy ktoś jeszcze potwierdzi o tej nowej promocji 7 grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...