Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile się czeka na darmowy HBO 1 miesiąc za darmo przez ica :) dla tych co są powyżej 9 miesięcy z c+ ja włączyłem i czekam i ciemność :shock:

 

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy następujące promocje:

 

Świąteczna promocja!

 

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który możesz w tej chwili odebrać.

Wciśnij poniższy przycisk i oglądaj opcję HBO (HBO, HBO2, HBO COMEDY) przez 1 miesiąc za darmo!

 

Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Dziś zadzwonili do mnie wcelu przedłużenia umowy zawartej w zeszłym roku w grudniu.Oto oferta

komfortowy+ 9 miesięcy za 31,95

kanał c+ na 4 miesięcy gratis

hbo na 2 miesięcy gratis

opcjie hd na 13 miecięcy gratis

pvr hd na 13 miesięcy za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jasna, obecnie na pakiecie komfortowym z TV i multiroom dodatkowo trzeba zapłacic:

- za multiroom 20 zł x 24 m-cy = 480,00 zł.

- za dekoder HD ( był za O zł.) PVR (była za 10 zł.) teraz o 10 zł wiecej ( HD nie ma juz, PVR za 20 zł) róznica

10 zł x 24 m-ce = 240,00 zł

Rzem dodatkowo wychodzi, lub inaczej mówiąc, można było zaoszczędzić przez podjęcie odważnej decyzji w listopadowej promocji : 720,00zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem pvr hd oczywiście go nie ma i czekam w zastępstwie pace :) drugi dekoder dostane jak będę podpisywać aneks do mutliroomu i wezme tego strupa sagem za grosz;p

dziwne jest to ze na infolinii babka, która dzwoniła z przedłużeniem zdziwiła się, że jak to możliwe ze dostałem tv z komfortowym to jej mówię, że chyba jest niedoinformowana;)

mam jeszcze pytanie kiedy dostaje się umowę kupna na tv? bo w sumie mam tam napisane w umowie o tv, ale nic wiecej nie wiem:D firma kurierska mi da znać kiedy do mnie przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mateuszbednarczyk

Co do multiroomu to dostałes na razie tylko jedna karte zwykłą, od jutra maja dawać dwie zwykłe do czasu dostarczenia multiroomu. Skoro nie dostałeś od razu kart multiroomu to czy sprawdzałeś w Umowie załącznik ANEKS RABAT czy jest wpisane tam 100 % zniżki na multiroom przez 24 m-ce.

Sprawdz na wszelki wypadek żebys pozniej nie musiał podpisac w aneksie użytkowania multiroomu na nowycjh zasadach?

Pozdrawiam.

Umowe kupna na TV dostaniesz od kuriera dokładniej nazywa sie to : " UMOWA SPRZEDAŻY TELEWIZORA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie się udało na "promocję" załapać :)

 

I mam Prestiża HD+ za 84zł przez 9m-cy, później 4m-ce 165zł, ale gość powiedział, że pewnie jak zwykle na święta mi przedłużenie zaproponują, a co za tym idzie- zapłacę raz to 165 a ostatnie dwa miesiące już będą na poczet nowej umowy liczone ;) Do tego dekoder za 0zł, więc źle nie jest. Telewizor mogłem dostać za 1zł, ale wtedy musiałbym umowę na 18m-cy mieć...

 

A i dostalem deklarację od gościa, że jak tylko się pojawią te dekodery to przyjdzie informacja, żeby wymienić phillipsa pvr hd na tego nowego 500gb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mateuszbednarczyk

Co do multiroomu to dostałes na razie tylko jedna karte zwykłą, od jutra maja dawać dwie zwykłe do czasu dostarczenia multiroomu. Skoro nie dostałeś od razu kart multiroomu to czy sprawdzałeś w Umowie załącznik ANEKS RABAT czy jest wpisane tam 100 % zniżki na multiroom przez 24 m-ce.

Sprawdz na wszelki wypadek żebys pozniej nie musiał podpisac w aneksie użytkowania multiroomu na nowycjh zasadach?

Pozdrawiam.

Umowe kupna na TV dostaniesz od kuriera dokładniej nazywa sie to : " UMOWA SPRZEDAŻY TELEWIZORA"

 

 

piszę dokładnie tak..abonenci którzy wzieli udział w niniejszej akcji uzyskują zniżkę 100% dla opcji cyfra+ multiroom od dnia wymiany do konca okresu minimalnego umowy o abonament ;)

wiec jest za darmo w konia mnie nie zrobili, ale mam jeszcze pytanie pisze tak opcja dodatkowa i HD animal planet HD FilmboX i premium HD to czy w tym premium zawierają się wszystkie kanały hd? czyli eurosport hd itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dziwne to troche. Z tych nieoficjalych zrodel wynika ze osoby ktore wziely w ciemno' nie czekajac na ofete swiateczna zyskali zdecydowanie wiecej :?

Wydaje mi sie ze to jeszcze nie koniec...z promocja listopadaowa tez bylo inaczej niz wynikalo z szumnych zapowiedzi... Przykladowo TV mial byc tylko dla Abonentow ze stazem a dostali rowniez i nowi abonenci na zdecydowanie lepszych warunkach :)

 

Ja czeakm cierpliwie do ogloszenia oficjalnej II odslony promocji a jezeli jutrzejsza rzeczywiscie bedzie malo ciekawa poczekam gdzies do 12 moze cos jeszcze dorzuca a jak nie to chyba pozostane przy N i CP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mateuszbednarczyk

opcja premium HD to są wszystkie kanały HD z C+ i HBO z wystepujących opcji zwykłych kanałów C+ oraz HBO. i jest tu tak jak na ulotce FimboxHD . Filmox i filmboxExtra powinienes mieć w osobnej pozycji ze znizką na 24 m-ce.

Powinno jeszcze pisac 5xHD i wtedy są to pozostałe wszystkie dostepne opcje HD ( eurosportHD, Eurosport2HD, MTVnHD, AnimalPlanetHD i nationalGH-HD) ty masz je pojedynczo wyszczególnione i jest chyba OK.

Proszę się w 100% moimi informacjami nie sugerować ponieważ są one z poczatku tej promocji i później mogły sie jakies szczegóły zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest w końcu. Żeby mieć multiroom za darmo to trzeba mieć napisane w aneksie o tym że jest na niego zniżka 100%. Mimo ,że facet mi mówi wyraźnie po multiroom mam się zgłosić tak za 2 tygodnie bo teraz nie mają. Całkiem spoko gościu to był,aż nie chce mi się wierzyć że zrobił mnie w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to taka taktyka: w tym roku w grudniu dać nieco gorzej niż w listopadzie (ale tylko ciut ciut o dzierżawę dekodera) aby w następnych latach klienci nie czekali już w ciemno do grudnia tylko brali co i kiedy dostają.

PS Co wy z tym multiroomem? Splitterów nie macie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...