Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem a raczej mój kuzyn. Otóż w poniedziałek był w punkcie cyfry i zakupil u nich ( przynajmniej tak mu się wydawało pakiet komfort jeśli sie nie myle za 38zł) wczoraj przegladamy umowę i widzimy ze ma pakiet canal+superpremium za 99zł!!!Mało tego z umowy wynika ze otrzymal na ten pakiet rabat 47zł, a wiec placil by 52zl miesiecznie.Umowa na 18miesiecy. Wczoraj zostala mu podlaczona antena i dekoder i czekalismy do wieczora na aktywacje, do dzis nie ma jej. Jedziemy do punktu dzis zeby to wyjasnić. Pytanie do Was czy jest mozliwy taki rabat czy to poprostu bład i system nie chce tego przyjac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Superpremium kosztuje 146zł. Rabat jest 47zł więc do zapłaty ma 99zł.

2. Aktywacje trzeba puścić na nowo, telefon, albo w punkcie Ci to zrobią.

3. Zostaje reklamacja, jeżeli chce na kompakt (ale raczej wątpię, że przejdzie, chyba widział co podpisuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to by się zgadzało, powiem Ci że sam nie wiem jak on tego nie zauważył, skoro pisze na pierwszej stronie. Zobaczymy co da się zrobić, wydaje mi się czy jest mozliwosc w ciagu 7 czy 10 dni od odstapienia od umowy? Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Byliśmy u dystrybutora, dzwoniliśmy do Cyfry, i niestety narazie nic nie da się zrobić.

Nie można nawet zerwać umowy i zapłacić kary!!!

Żeby było ciekawiej ta Pani co sprzedała mu ten pakiet została zwolniona...

Koleś poradził wysłanie reklamacji, możę coś uda się odwrócić bo jeszcze w systemie

nie mieli go.

A jeśli nie, to powiedział, żeby przyjść jak Cyfra połączy się z N-ką, to może bedzie możliwość

wypowiedzenia umowy. To narazie tyle, ale sam powiedział, że to ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zastanawia się teraz nad wzięciem Cyferki? Kupiłem właśnie mieszkanie i muszę wziąć jakąś telewizje. Opłaca się w ogóle teraz brać? Z tego co czytam to widzę, że niby później będzie możliwość przejścia do NC+, ale raczej oczywistym jest to, że wtedy dla nowych będzie lepsza oferta niż dla tych którzy będą migrować. Tak jest teraz z ludźmi, którzy przedłużają. Lepiej się wstrzymać? Może ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy u dystrybutora, dzwoniliśmy do Cyfry, i niestety narazie nic nie da się zrobić.

Nie można nawet zerwać umowy i zapłacić kary!!!

 

Generalnie to grubymi nićmi szyta ściema z tej historyjki - ten tekst że nie można zerwać umowy i zapłacić karę.

Zawsze możesz zerwać umowę - owszem są tego konsekwencje które są opisane w treści umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może orientuje się ktoś czy jest możliwość utargowania z konsultantem niższej ceny lub jakichś gratisów dla nowego abonenta? Udało się komuś coś takiego? Czy możliwość negocjacji jest tylko przy przedłużaniu oferty? Warta tam dzwonić i próbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...