Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa promocja od jutra

Ta promocja jest od dzisiaj - tak przynajmniej powiedzieli mi w punkcie sprzedaży i na infolinii - obie osoby nie sprawiały jednak najlepszego wrażenia jeśli chodzi o znajomość produktu, który sprzedają. Tyle, że w punkcie sprzedaży jest masa ulotek, które ktoś tu wczesniej wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy+ 42 zł przez 18 miesięcy

Multipakiet Canal+ 0zł przez 18 miesięcy

Czyli pakiet który kosztuje normalnie 93 zł dają za 42 !!!!!!! 50 zł taniej miesięcznie w stosunku 18 miesiecy jest to 900 zł :)

Myśle że kazdy ma teraz przypisaną swoja oferte i nic więcej nie dadzą . Do mnie też dzwonili pytałem się o kanały Hd ale jedynie moge sobie je wykupić i tak zrobie :) Super oferta nie ma jak Cyfra+ :):) Dobrze że zrezygnowałem z n-ki :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja od jutra

Ta promocja jest od dzisia

Mnie infolinia powiedziala ze sa nadal dostepne dekodery SD za 0 zl na wynajem. Tak jak pisalem dystrybutor takze mi o tym powiedzial. Ktos tu ma bledne informacje. Oby nie moj bo zamierzam zaraz jechac i podpisac umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie opierajcie się na wiadomościach od dystrybutorów, którzy mają małą wiedzę bo się tym nie interesują (oczywiście nie wszyscy) lub na infolinii (bo tam też nie wszyscy są doinformowani), tylko na oficjalnych informacjach. Jakby nowa promocja wchodziła od dziś to by już dawno pojawiła się na głównej stronie cyfry i na cyfra.tv

 

NOWA PROMOCJA OD JUTRA! Dekoder PVR ma kosztować 10zł , a nie 20zł! Nie wiem po co ludzie wprowadzają takie zamieszanie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wkleiłby ktoś nową promocje w jednym poście ladnie zgrabnie tak jak zawsze to bylo .

Jest tu tak namieszane że naprawde można sie pogubić...

 

Czy do nowej promocji która wchodzi dziś czy to jutro czy w poniedziałek ten nowy PVr jest dostępny bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dzwonić do nich w sprawie waruknów przedłużenia umowy napisałem maila co jest bardziej skuteczne!

Czyli nie wysyłałeś do nich wypowiedzenia, tylko napisałeś maila i oddzwonili?

 

Na jaki adres wysyla sie tego maila? Wprawdzie mi umowa konczy sie dopiero w marcu,ale sprobuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitero77 - Tobie się kończy umowa i takie warunki dostałeś przy przedłużeniu? Sami dzwonili czy Ty się do nich zgłosiłeś? Daj znać, ponieważ takie samo zestawienie jakie Ty dostałeś mnie też interesuje. A przy opcji dla nowych klientów w obecnej promocji wychodzi średnio ponad 67 złotych, a skoro Ty dostałeś to za 42 zł więc to jest mistrzostwo świata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie infolinia powiedziala ze sa nadal dostepne dekodery SD za 0 zl na wynajem. Tak jak pisalem dystrybutor takze mi o tym powiedzial. Ktos tu ma bledne informacje. Oby nie moj bo zamierzam zaraz jechac i podpisac umowe.

Właśnie przed chwilą do nich dzwoniłem - "darmowy wynajem był do wczoraj" - koniec cytatu. Wygląda na to, że każdy konsultant opowiada co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wkleiłby ktoś nową promocje w jednym poście ladnie zgrabnie tak jak zawsze to bylo .

Jest tu tak namieszane że naprawde można sie pogubić...

 

Czy do nowej promocji która wchodzi dziś czy to jutro czy w poniedziałek ten nowy PVr jest dostępny bez problemu?

 

Na stronie 379 masz w jednym poście wklejoną całą ulotkę z nową promocją

Wystarczy chcieć i poszukać :szukaj:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=364&start=5670

 

Na nowy PVR trzeba będzie poczekać. Podobno będą za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś do nich zadzwoniłem bo konczy się umowa w styczniu i dostałem. Umowa na 13 miesięcy, podstawowy 50% taniej przez 9 m-cy, Canal+ 8 m-cy po 15 zł, PVR HD najem 0 zł przez cły okres obowiązywania umowy, HBO gratis do kończ lutego, i opcje HD-C+ x2 HD, Eurosport HD i NG HD gratis przeze 13 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze kazdy konsultant mowi co innego to norma. Jednak ja dzwoniac do dystrybutora otrzymalem info o dekoderach SD za 0 zl. Gdy tam sie zjawie i podpisze umowe chce zobaczyc gdzie jest napisane o tym wlasnie. Jezeli dystrybutor sie pomylil i nie bedzie za 0 zl to trudno. Poczekam, moze sie pojawi taka opcja znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj podpisalam umowe na 13 miesiecy: hd gratis, pakiet canal+ przez 9 miesiecy i dekoder pvr hd za 10zl/mies.pakiet komfortowy.

dekoder dostalam od reki. jesli ktos chce to moze uda sie mu znalezsc. ja jestem z krakowa i znalazlam na wadowickiej. weszlam na strone cyfry ,znalazlam okolicznych dystrybutorow i wydzwanialam do nich jadac od dolu listy, wszyscy zgodnie mowili ze nigdzie nie znajde itp, ale za 8 razem mily Pan powiedzial ze maja :) dystrybutorow w krk jest ok 34, jesli u 8-go z listy byl dekoder tzn ze mozliwe ze sie gdzies jeszcze znajdzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest prawda, że abonenci pakietu powitalnego+ do końca grudnia mają za darmo kanał Universal oraz Sci fi (w promocji)?

 

Tak to prawda. Abonenci mają te 2 kanały w grudniu za darmo.

Nieprawda, nie ma takiej promocji. Mnie do powitalnego+ nie włączono tych kanałów więc napisałem maila do Cyfry i otrzymałem taka odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że podana przez Pana informacja nie jest potwierdzona przez CYFRĘ+. Wyjaśniam, że obecnie nie jest dostępna taka promocja.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z poważaniem,

Anna Frankowska

Dział Relacji z Abonentami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ wprowadza nowe edycje promocji. Nowością jest pojawienie się w ofercie operatora nowego dekodera firmy Pace z nagrywarką (dysk 500GB) oraz HD. Od 1 grudnia pojawiła się także możliwość zakupu na własność dekodera Sagem SD w cenie 1 grosz (pozostałe dekodery SD na sprzedaż w cenie 79 zł). W przypadku wynajmu dekoderów Cyfra+ na wszystkie modele wprowadziła opłatę 10 zł miesięcznie. W promocji nadal obowiązuje darmowy dostęp do kanałów HD przez cały okres umowy.

 

W przypadku umowy na 24 miesiące nadal obowiązuje promocja na telewizor za 1 zł oraz darmowym multiroom przy podpisaniu umowy na 24 miesiące i wyborze pakietu Prestiżowego+. Pozostałe warunki promocji z dwuletnią umową pozostają bez zmian - klient otrzymuje rabat 50 proc. na wybrany abonament przez 11 miesięcy, 50 proc. zniżki na Canal+ przez 24 miesiące, HBO oraz HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy.

 

Pozostałe warunki promocji dotyczące umów na 13 i 18 miesięcy także pozostają bez zmian. Rabat na abonament 50 proc. obowiązywał będzie przez 9 miesięcy (przy umowie na 13 miesięcy) lub 11 miesięcy (przy umowie na 18 miesięcy). Dodatkowo przy umowie 13 miesięcy klient otrzymuje darmowy dostęp do Canal+, HBO, Cinemax i HBO Digital przez 4 miesiące, a w przypadku umowy na 18 miesięcy przez 5 miesięcy oraz dodatkowo przez kolejne 4 miesiące w cenie za 39,60 zł pakiet Canal+ z Cinemax i HBO.

 

za stroną ...media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest prawda, że abonenci pakietu powitalnego+ do końca grudnia mają za darmo kanał Universal oraz Sci fi (w promocji)?

 

Tak to prawda. Abonenci mają te 2 kanały w grudniu za darmo.

Nieprawda, nie ma takiej promocji. Mnie do powitalnego+ nie włączono tych kanałów więc napisałem maila do Cyfry i otrzymałem taka odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że podana przez Pana informacja nie jest potwierdzona przez CYFRĘ+. Wyjaśniam, że obecnie nie jest dostępna taka promocja.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z poważaniem,

Anna Frankowska

Dział Relacji z Abonentami"

 

Faktycznie ktoś puścił plotkę z tymi kanałami. Tym razem to wina media2.pl i dvbnews bo taką informacje zamieścili na swoich stronach i na tym się opierałem, bo sam mam Komfortowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Macie pełne info o ofercie ważnej od jutra 8)

 

1. Telewizor do pakietu KOMFORTOWEGO przy umowie na 24 miesiące dostępny będzie wyłącznie z opcją MULTIROOM i Opcjami Premium - CANAL+ i HBO lub CANAL+ HBO i CINEMAX.

 

2. Opcja MULITROOM do pakietu KOMFORTOWEGO występuje wyłącznie w ofercie z telewizorem i jest płatna 20 PLN miesięcznie.

 

3. Każdy Klient, który będzie chciał skorzystać z oferty „W oczekiwaniu na MULTIROOM” otrzyma dwie karty Cameleon z dostępem do wskazanych w Umowie o Abonement Pakietem i/lub opcją. Przyjęte rozwiązanie umożliwi klientom odbiór telewizji na dwóch odbiornikach już od dnia podpisania stosownych dokumentów. Przekazane karty powinny zostać wymienione na Zestaw MULTIROOM w pierwszym kwartale 2010

 

4. W przypadku wyboru opcji MULTIROOM Abonenci otrzymają możliwość zakupu, jako drugiego - dekoder SAGEM w cenie - 1grosz.

 

DLA UMÓW 24 MIESIĘCZNYCH

 

1. ZA DARMO:

● MULTIROOM przez cały okres minimalny umowy dla pakietu PRESTIŻOWEGO, PRESTIŻOWEGO HD

● Opcje HBO przez 6 miesięcy

● Wszystkie opcje HD przez okres 24 miesięcy

● Opcje FILMBOX przez okres 24 miesięcy oraz

● Opcje HBO DIGITAL przez okres 6 miesięcy

2. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 11 pełnych miesięcy

3. Opcje CANAL+ z rabatem 50% przez 24 miesiące

4. Opcje CANAL+ HBO i CINEMAX za 14,95 zł/mies przez 6 miesięcy oraz 54,55 zł/mies przez 18 miesięcy.

 

DLA UMÓW 18 MIESIĘCZNYCH

 

1. ZA DARMO:

● Opcje CANAL+ przez 9 miesięcy

● Opcje HBO przez 5 miesięcy

● Wszystkie opcje HD przez okres 18 miesięcy

● Opcje FILMBOX przez okres 18 miesięcy

● Opcje HBO DIGITAL przez okres 5 miesięcy oraz

● Opcje CANAL+ HBO i CINEMAX przez okres 5 miesięcy potem 39,60 zł/mies przez 4 miesiące

 

2. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 11 pełnych miesięcy

 

DLA UMÓW 13 MIESIĘCZNYCH

 

1. ZA DARMO:

● Opcje CANAL+ przez 4 MIESIĄCE

● Opcje HBO przez 4 miesięcy

● Wszystkie opcje HD przez okres 13 miesięcy

● Opcje FILMBOX przez okres 13 miesięcy

● Opcje HBO DIGITAL przez okres 4 miesięcy oraz

● Opcje CANAL+; HBO i CINEMAX przez okres 4 miesięcy

2. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 9 pełnych miesięcy

 

Dostępne dekodery:

1. Na własność

● SAGEM SD - 1 grosz

● Pace SD, Strong SD - 79 zł

 

2. Na wynajem

● PVR HD - 20 zł miesięcznie dla pakietu Komfortowego z Telewizorem

● PVR HD - 10 zł miesięcznie do innych ofert

● Pace SD, Strong SD - 10 zł miesięcznie

● SD w oczekiwaniu na PVR HD - darmowe użytkowanie do czasu wymiany na PVR HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telewizor kusi, bo przecież za telewizję i tak się płaci, a do tego są w promocji ceny pakietów obniżone. Umowa na dwa lata, ale przecież to dostawca TV

więc trudno aby kończyć współpracę po roku czasu. Co uważacie na temat promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...