Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tego złego, jak by sie nie brało przeliczało średnia wychodzi podobna róznica 3-4 zł, porównywalem z poprzednią ofertą świąteczną kwoty podobne jedyny mój błąd że nie przedłużyłem w listopadzie zyskując 2 miesiące a tak tylko 1.

 

Mnie dziwi tylko to, że jeśli ktoś nie zdecydował się przedłużyć umowy w listopadzie, a w grudniu panikuje i robi to na początku miesiąca. Jeszcze prawie cały grudzień jest przed nami. Naprawdę nie zyskujesz zupełnie nic w porównaniu do tego co mógłbyś dostać przedłużając umowę, np. po 20 grudnia. Z tym, że do końca miesiąca może się jeszcze pojawić jakaś nowa promocja, ale z niej skorzystać nie będziesz mógł, a w zamian tak naprawdę nic nie otrzymałeś...

 

@ mateuszbednarczyk

Czy Ty wiesz do czego służy opcja edycji postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Chce podpisac umowe z Cyfra jednak "czaje sie" kiedy to zrobic. Interesuje mnie dekoder na wynajem do drugiego pokoju. Jak na\razie dekodery SD sa za darmo jesli chodzi o użytkowanie i o to mi chodzi. Nie chce placic 10 zl za wynajem. Jednak z tego co czytam to ma byc jakas nowa oferta, nowa promocja. Patrzylem na nowa ulotke ktora znalazlem w necie (zreszta Wy takze ja prezentujecie w linkach) i widac tam ze dekodery SD przestaja byc bezplatne na wynajem. Tak wiec musze sie chyba spieszyc z podpisaniem umowy. Jak to wyglada, od kiedy bedzie obowiazywac ta nowa ulotka z cena 10 zl za wynajem dekodera SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie zyskujesz zupełnie nic w porównaniu do tego co mógłbyś dostać przedłużając umowę, np. po 20 grudnia. Z tym, że do końca miesiąca może się jeszcze pojawić jakaś nowa promocja, ale z niej skorzystać nie będziesz mógł, a w zamian tak naprawdę nic nie otrzymałeś...

 

@musiolek ma w 100% rację. Rozpoczął się nowy miesiąc, poprzedni już siłą rzeczy nie powróci więc osoby, które mają kontrakt do końca stycznia 2010 mogą złożyć wypowiedzienie oraz spokojnie się przyglądać temu, co się będzie działo w grudniu. Dopóki się nie pojawi oficjalna informacja o ewentualnej nowej promocji nie ma sensu podgrzewać atmosfery, bo niektórzy będą podejmować decyzje pod wpływem impulsu. Umowę zawiera się minimum na 13 miesięcy więc trzeba rozważnie i "na chłodno" podchodzić do tematu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi takie cos dali:p

 

od razu czy po kilku podejściach??

zadzwoń na infolinie czekaj a potem powiedz ze chcesz taką promocje PrestiżHD(129 złotych przez 24 miesiące) + PVR HD za 0 złotych najmu przez 24 miesiące + telewizor za 1 zł no i ja też dostałem HBO Digital na dwa miesiące za free. Narazie mam dekoder HD ale jak tylko bedą PVR ma mi pani zadzwonić i wymieniam a telewizorek dzisiaj ma być w domu bo dzwonili ze dzisiaj ma być ktoś w domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowej świątecznej promocji 7 grudnia to był meil od cyfry dla dystrybutora u którego bylem osobiście a znam gościa bardzo dobrze na pewno by mnie nie okłamał.

 

 

Moze to chodzi o ta promocje z ulotki ktora byla zaprezentowana kilka stron wczesniej. Nie wierze w to ze nadrukowali i dostarczyli wszystkim nowe ulotki a od poniedzialku ma byc cos nowego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa chyba tym by sobie w nogę strzelili, od razu każdy by rezygnował z zakupu. Choć mogą to wprowadzić, żeby przyhamować sprzedaż, bo dekoderów nie nadarzają dostarczać.

 

Może chodzi im o wyczyszczenie magazynów z dekoderów SD?

Mając do wyboru wynajem za 10 zł (przy umowie 13 miesięcznej =130 zł) albo kupno tego samego dekodera za 79 zł, każda rozsądna osoba wybierze to drugie.

W ten sposób Cyfra pozbędzie się starego sprzętu i przejdzie na dekodery HD... bo już jest na to najwyższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam jakie warunki dostają Ci, którzy przedłużają umowy i stwierdzam, że dla nowych są znacznie gorsze. Mnie przykładowo interesuje komfortowy i multipakiet. Przy obecnej promocji opłaty wyglądają tak:

 

1-4 miesiąc - 46,90 (komfortowy i C+ przez 50% to: 31,95+14,95)

5-9 miesiąc - 61,85 (komfortowy przez 50%, a C+ już 100%)

10-13 miesiąc - 93,80 (komfortowy i C+ 100%)

 

Zdecydowanie drożej niż rok temu. Rachunek nabija przede wszystkim multipakiet C+. Rok temu był 12 na z 13 miesięcy za free. Coraz większe obawy mam, że C+ lepszych warunków nie wprowadzi... A powyższe kompletnie mi nie odpowiadają - zdecydowanie za drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem list od C+ w którym proponują mi podpisanie umowy przedłużeniowej (jestem z grudnia 2008) - nie piszą na jak długo - pakiet komfortowy za 42 pln przez cały czas umowy oraz pakiet C+ przez cały czas umowy za 0zł. A zależy mi jeszcze na zwolnieniu z opłat za PVR i jakieś kanały HD. List wysłany w dniu 30.11.2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ annaud

 

Mi zaproponowali dokładnie to samo. List został wysłany także 30.11. Jednak bez darmowego HD nie ustąpie.. Zastanawiam się czy dzwonić do nich czy poczekać jeszcze.. Chciałbym mieć zapis w umowie, że w momencie wejścia na rynek nowego dekodera- będę mógł wymienić obecnego PVR'a na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...