Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@d100 C+ ma teraz taka promocje przy umowie 13 miesiecznej wszystie pakiety 50 % taniej,Canal+ lub HBO do 4 miesiecy gratis. Iopcje HD gratis przez caly okres umowy. Mialem gdzies ulotke C+ z ta promocja ale znalezc nie moge bo bym Ci ja zeskanowal i wrzucil to bys sobie dokladniej zobaczyl.

 

Jaką promocję ma teraz Cyfra dla nowych abo to ja wiem. Mnie interesuje promocja "przedłużeniowa", Stąd pytanie do @ptaszeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie skróci jak się skróci. Ja przedłużyłem na tych warunkach i babka mi 2 razy wyraźnie powtórzyła że umowa jest od 01.12.09 do 31.12.10.

 

Mnie podczas rozmowy telefonicznej w sprawie przedłużenia mojej obecnej umowy poinformowano, że umowa się nie "skróci" tylko obydwa okresy minimalne ulegną zsumowaniu. Powiedziała mi to Pani, która zamierzała przeczytać mi te warunki w celu przedłużenia umowy o kolejne 13 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś przybliżyć tą promocje weekendowa 48h?

Co można wybrać ?

W jakich odstępach czasu?

I w którm miejscu dokładnie można to zgłoscic przez ICA?

 

Mając pakiet Powitalny+ można wybrać pakiet Podstawowy+. Mając pakiet Podstawowy+ można wybrać pakiet Komfortowy+. Mając pakiet Komfortowy+ można wybrać opcję Cinemax. Nie można skorzystać z możliwości oglądania pakietu prestiżowego.

Z projektu 48H można skorzystać 4 razy w roku, ale nie częściej niż raz na 3 miesiące.

Chęć skorzystania z w/w projektu zgłasza się dzwoniąc do CTA lub korzystając z formularza e-mail za pomocą opcji kontakt z poziomu strony internetowej C+.

Ofertę można włączyć na dowolnie wybrany przez siebie weekend z tym, że trzeba zamówić ją najpóźniej w dniu poprzedzającym taki weekend.

Tyle wiem na temat tej oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niezbyt obeznany i doświadczony w temacie, trochę się tu gubię :]

Podpisałęm umowę 16.12.2008r. na 13 miesięcy. Interesuje mnie przedłużenie umowy na warunkach jak już parę osób podało tj

pakiet podst. 50% 9 miesięcy

canal+ 50% 8 miesięcy

PVR free

HD free

 

- Ta niby oferta grudniowa, niby lepsza :) miałaby dotyczyć tylko nowych klientów czy również jakoś obecnych, którzy chcą przedłużyć?

- jak bierze się 2.12 umowę to obowiązuje ona i płaci się za nią dopiero od 1.01? bo jak wcześniej to wiadomo, że od 1.12.

tak czy inaczej ja już mam obecną umowę więc lepiej jeszcze dzisiaj wziąść tą powyższą proponowaną ofertę? i np. jutro też będzie można przedłużyć na tych warunkach tyle, że będzie obowiązywać od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta grudniowa jeżeli bedzie lepsza na 100% będzie dotyczyć tylko nowych abonentów i raczej nie będzie można wziąść drugiej umowy więc ja np zaangażuję żonę i ona weźmie na siebie i podwójny abonament zapłacimy w styczniu 2010.

 

Kto to wie jeżeli będzie lepsza... tak czy tak można przedlużyć umowę jeszcze przez 1hi 15minut CA i będzie obowiązywać od 1 grudnia , kto nie ryzykuje ten nie żyje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym skróceniem obecnej umowy przy przedłużeniu? moja obowiązuję do lutego czyli 3 miesiące jeszcze. Jak wezmę tą nową to będzie ona obowiązywać od lutego czy skróci się stara i będzie obowiązywać nowa.

Z tego co tu czytam to jest nie pewność w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...