Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wojcur ma rację. Ostatnio jak zaglądałem na stronę cyfratv.pl to pisało, ze promocja obowiazuje do 30 listopada. Teraz poszła aktualizacja i obecna promocja zakończy się 2 XII '09. Wniosek z tego, że nowa uruchomiona zostanie 3 XII - pewnie dopracowują szczegóły i kruczki nowej promocji :D

Z drugiej strony panowie uspokójcie się. Tak się napalacie, ze aż ogarnia mnie pusty :lol2: Ja też czekam na nową, gdyż chcę w tym roku skorzystać. Więcej opanowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Sat Kuriera jest informacja że Cyfrowy Polsat osiagnął własnie ok 3 mln abonentów i jasno z tego wynika, co równiez jest sugerowane w opiniach do tematu przez forumowiczów że Cyfrowy Polsat mając już tylu abonmtów nie musi robic żadnej promocji światecznej, a nikt i tak go nie dogoni.

Skoro konkurencja nie ma dobrych promocji to C+ nie musi juz sie tak starać o klienta, a Polsatu i tak nie wyprzedzi. Przeciez te same pieniądze zarobi droższym abonamentem i opcjami przy mniejszej ilości klientów.

Obym sie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla oczekujący na TV :) - cierpliwości . Dziś dostałem TV kurierem o 13 , zamawiałem 12 listopada a sms'a informującego o dostawie otrzymałem 27 listopada . Tv ma niestety 1 wejście HDMI - obraz jest bardzo ładny , szczególnie kanały HD.

Ja też dostałem TV dzisiaj, zamawiałem 12.11, sms od kuriera był 26.11 . Ale chciałbym przestrzec wszystkich oczekujących, a nie mogących czekać w domu 24h na szanownego pana kuriera otóż zapomnijcie o tym co mówią na infolini ("przesylki kurierskie są realizowane w godz.16-21")bo albo oni są wprowadzani w błąd przez firmę "OPEK" albo w/w firma robi Cyfrę w balona i opowiada dyrdymały. Otóż do mnie pan kurier, który rzekomo zaczyna pracę od 16.00 zawitał o 13.30 bez żadnego telefonu wcześniej( jak wspomniałem wyżej był tylko sms 26.11, że tv będzie dostarczony 30.11) . Na szczęscie była w domu teściowa :lol: , ale "Opek" nie trzyma się żadnych ram czasowych... Oczywiście zgłosiłem to na infolinię Cyfry - niech wiedzą za co płacą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku o ile pamiętam też mówiono na infolinii, że nie będzie już nowszej oferty od 1 grudnia ... a jednak była...

a wtedy przeciek był bo to wypadło jakoś przez weekend, więc wcześniej dowiedzieliśmy się o promocji;)

mam nadzieje w dalszym ciągu, że jutro Cyfra miło nas zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie , że w najkrótszych 13 miesięcznych umowach dużo się zmieni, mnie tylko taka teraz interesuje.

Na przedłużenie dostałem ofertę, prestiż za 75,45 przez 11 miesięcy, 2 dekoder gratis, multiroom 15zł, ostatnie 2 miesiące mogę obniżyć pakiet na niższy za opłatą 10zł. Nie wiem czy warto czekać żebym, nie wyszedł jak zabłocki na mydle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy aneks i umowe o tv moze podpisac inna osoba niz wlasciciel abonamentu czyli ja moze tak byc ze będe w pracy ale w domu ktoś bedzie napewno , dzeki za informacje

W moim wypadku podpisała Teściowa więc myślę, że to zależy od p.Kuriera. Niestety nie da się czekać 24h w domu na firmę OPEK.... a propos aneks przysyłają pocztą, od kuriera dostaniecie tylko umowę " na tv".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Opek dostarcza tez telewizje N to bardzo zle mam o niej zdanie. Facet pojechal na adres zameldowania tam zastajac 90 letnia babcie dzwonil z jej telefonu stacjonarnego na moj komorkowy ( przeciez maja sluzbowe komorki i numer kontaktowy zeby sie wczesniej umowic ) . Na koniec stwierdzil ze czeka 10 minut ( drugi koniec miasta ) bo inaczej nie dostane przesylki. Bardzo arogancki typ. Facet nawet nie wzial dowodu do reki zeby sparwdzic komu wydaje sprzet telewizji N. Nie wiedzial ze mam podpisac umowe. Totalna porazka ta firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy aneks i umowe o tv moze podpisac inna osoba niz wlasciciel abonamentu czyli ja moze tak byc ze będe w pracy ale w domu ktoś bedzie napewno , dzeki za informacje

W moim wypadku podpisała Teściowa więc myślę, że to zależy od p.Kuriera. Niestety nie da się czekać 24h w domu na firmę OPEK.... a propos aneks przysyłają pocztą, od kuriera dostaniecie tylko umowę " na tv".

 

Mam nadzieje ze nie bedzie problemu z odbiorem w przypadku gdy jednak nie bedzie mnie w domu , ew. zostawie dowód , dzieki za inforamcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...