Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej obecnej promocji to jest tak:

Dekoder philips HD - bezpłatne uzytkowanie na okres trwania całej mowy terminowej (jest to okres minimalny) lub zakup 499,00 zł na własnośc.

Dekoder philips HD PVR - 10,00 zł. za wynajem przez cały okres trawnia umowy terminowej

 

Zauwazyłem dzisiaj całkowity spokój na forum, to chyba " cisza przed burzą " jaka ma nastapić jutro z nową promocją, ciekawe czy nastapi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej obecnej promocji to jest tak:

Dekoder philips HD - bezpłatne uzytkowanie na okres trwania całej mowy terminowej (jest to okres minimalny) lub zakup 499,00 zł na własnośc.

Dekoder philips HD PVR - 10,00 zł. za wynajem przez cały okres trawnia umowy terminowej

 

Zauwazyłem dzisiaj całkowity spokój na forum, to chyba " cisza przed burzą " jaka ma nastapić jutro z nową promocją, ciekawe czy nastapi ?

 

Kręcisz coś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsy HD 6201 w tamtym tygodniu w niektórych punktach były jeszcze dostepne, dzisiaj nie wiem- nigdzie nie sprawdzałem. Były oczywiście wg tych zasad co wczesniej podałem.

Nie pisze tego z teorii, w umowie w tej promocji z TV i multiroomem jest w bezpłatnym użytkowaniu ( 0,-- zł.)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to był za 200zł , ale de facto w ogóle go nie było w tamtym tygodniu w mojej okolicy.

Witam, Podawanie nie sprawdzonych do końca informacji nie ma sensu.

Ten tuner w ofercie Cyfra+prezenty ( z TV i multroomem) kosztował na własnosc właśnie 499 zł.

Za te 200 zł dokładniej 199,00 zł. kosztował w ofercie Jesień HD - pisze to małymi literkami na ulotce.

Jak by ten tuner Philips HD 6201 w ofercie z TV, multiroomem ,HD i Filmboxem za darmo tak tanio kosztował to opłaciło by sie kupic nawet 2 szt. do obu kart multiroomu.

Konczmy juz ten temat bo wszyscy czekaja na ruchy operatora C+ w sprawie grudnia.

Jescze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać pytanie, nietypowe. Nie namawiam nikogo do wróżenia z fusów, ale jak oceniacie szanse na to, iż obecna promocja będzie aktualna jeszcze dnia drugiego grudnia, czyli w środę. Pytam, bo po prostu mi zależy na skorzystaniu z tej promocji, ale wcześniej podpisać umowy nie mogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wysprzedali wszystkich tych TV to pewnie beda do świat. Z tego co wyczytałem na internecie to jak będa sie kończyc TV to zostawią ich troche , głównie dla stałych abonentów. czy to prawda nie wiem?

Moga tylko pogorsić warunki znizkowe lub te HD, bo magia zakupu TV za 1 zł. przeszła oczekiwania Cyfry+.

Dla ludzi ten TV/monitor jest tak łakomym kąskiem że nie liczy się nic, nawet czy komuś potrzebne są w takiej ilości opcje dodatkowe czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wysprzedali wszystkich tych TV to pewnie beda do świat. Z tego co wyczytałem na internecie to jak będa sie kończyc TV to zostawią ich troche , głównie dla stałych abonentów. czy to prawda nie wiem?

Moga tylko pogorsić warunki znizkowe lub te HD, bo magia zakupu TV za 1 zł. przeszła oczekiwania Cyfry+.

Dla ludzi ten TV/monitor jest tak łakomym kąskiem że nie liczy się nic, nawet czy komuś potrzebne są w takiej ilości opcje dodatkowe czy nie.

 

liczy się nowy klient, a z tego co można było zaobserwować to monitory brali głównie "starzy" klienci C+, uznali to jako rekompensatę za lata spędzone z C+, czy słusznie już niedługo się przekonamy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jestem zainteresowany zblizajaca sie "wielkimi krokami" II odslona promocji swiatecznej w CYFRZE +. W zwiazku z tym mam pare pytan do bardziej obeznanych ;)

 

1.Czy jest jakas znizka dla placacych poleceniem zaplaty ? Jezeli tak to jaka ;)

2.Z jaka czestotliwoscia moge dokonywac rotacji wybranych opcji dodatkowych ...? Mam tu na mysli zmienianie opcji np. z canal + na hbo lub po prostu rezygnacja i po miesiacu wziecie jej od nowa. Gdzies wyczytalem ze jezeli zamowie opcje dodatkowa wezmy np. canal + 2go biezacego miesiaca to wlaczaja go do konca miesiaca gratis a zaplace dopiero za kolejny...( nie wiem ile w tym prawdy)

3.Co jezeli chodzi o opcje akcji48h ? Czy dodtyczy ona tylko weekendow i zmiany pakietow na wyzsze czy tez np. wybranych kanalow (OS, HBO Digital itd)

Jak moge ja zamowic i czy musze ja odwieszac czy Cyfra zrobi to automatycznie po okresie 48h ... ?

4.Program zloty plus. Czy od razu po podpisaniu umowy automatycznie jestem wlaczony a oferte specjalna "Zloty plus" ? Niejasny jest dla mnie rowniez zapis na stronie internetowej -> http://www.cyfraplus.pl/_abo_jak-zdobyw ... plusy.html ."Wybierz płatność Poleceniem Zapłaty lub Kartą Płatniczą – otrzymasz 200 Złotych Plusów. Za każdą następną wpłatę jedną z powyższych form płatności oraz gotówką z góry Złote Plusy naliczymy podwójnie. " Tzn ze za kazda np. platnosc gotowka z gory na ktora podobno jak wyczytalem na wczesniejszych stronach (przynajmniej w multipakecie) jest 5%znizki przez 6 miesiecy dostane dodatkowo 400zlotych punktow ?

 

Mam tez pare pytan odnosnie innej oferty cyfry "dla abonentow innych operatorow tv"...

->http://www.promocja.cyfraplus.pl/

 

Na stronie glownej napisane jest :

"Canal+ i opcje HD GRATIS !" natomiast w zakladkach w opcji na 13 i 18 miesiecy widnieja inne dane . Przkladowo:

http://www.promocja.cyfraplus.pl/promo-13.htm ->opcje canal + i hd za darmo ale tylko przez 2ms/c :?

W ogole zdezorientowany jestem jezeli chodzi o umowe na 18 miesicey bowiem... w hasle reklamowym jest "Tansze pakiety NAWET przez rok"

a na stronie -> http://www.promocja.cyfraplus.pl/promo-18.htm widnieje tylko informacja ze przez 3ms 0zl prze kolejne 6ms 38 a co z kolejnymi 9ms ? Normalna stawka ? :shock: Tak samo jezeli chodzi o opcje HD sa tansze o 50% przez 6ms a nie za FREE :shock:

 

Zdaje sobie sprawe ze ta oferta sama w sobie nie jest korzystna wzgledem oferty dla nowych klientow ale sam fakt rozbieznosci w "HASLACH REKLAMOWYCH" mocno mnie dziwi bo to perfidne wprowadzanie klienta w blad... :?

 

Pewna zagwostka pozostaje dla mnie jeszcze pewien fakt... Mianowicie jako dotychczasowy abonent telewizji nowej generacji N mialem do dyspozycji kanaly SPORTKLUB i SPORTKLUB+ w ofercie cyfry ich rzecz jasna nie ma ... sa jednak w ofercie TP w opcji kablowej oraz jak wyczytalem na forum dostepne w formie FTA z satelity THOR (bodajze) jaka antene, konwektery i jak powinienem je ustawic by odbierac te kanaly ? Podobno rowniez ESKA TV jako FTA jest niekodowane (to prawda) ?

 

Ostatnim juz dylematem jest kwestia dekodera. Osobiscie bardzo podoba mi sie nowa reklama cyfry i sam dekoder HD z 500GB ale nie wiem kiedy wejdzie do obiegu i jaka bedzie jego cena a za 1zl na pewno go nie dostane.Dlatego pytanie do bardziej obeznanych : w jaki dekoder z dyskiem twardym i systemem combo (bowiem chcialbym nabyc TNK) powinienem sie wyposazyc by czuc sie w pelni usatysfakcjowany ? :jupi:

 

Z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1 - Zniżek chyba nie ma, ale jest za to liczona podwójnie liczba złotych plusów.

ad. 2 - Dobrze myślisz. Włączasz drugiego i do końca miesiąca oglądasz za free. Opcje można włączać i wyłączać w zasadzie kiedy się chcę ;)

ad. 3 - Z projektu48 można skorzystać 4 razy w roku z zachowaniem co najmniej 3-miesięcznej przerwy. Można wybrać wyższy pakiet, lub dodatkową opcję. Kanały są włączane w nocy w piątku na sobotę i automatycznie wyłączane z niedzieli na poniedziałek. Zgłosić można to mailowo bądź telefonicznie.

ad. 4. - Do programu Złoty Plus należy się zgłosić samemu poprzez ICA. Na powitanie dostaniesz 200 pkt. extra. (jednorazowo!) Później każda wpłacona złotówka = 1 złotemu plusowi. W przypadku polecenia zapłaty liczba punktów jest podwójna, czyli przykładowo za 40 złotych dostaniesz 80 plusów.

 

Co do SportKlubów są one FTA na Thora, ale jak długo tego nie wie nikt ;) Co do kwestii odbioru tej satelity to już rozmowa nie na ten temat. EskaTv także jest FTA, odbierać ją można jednak tylko na dekoderach HD.

 

Ostatnie pytanie także nie na ten temat. Rozglądnij się np. tutaj: viewtopic.php?f=4&t=8749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przecieki co do promocji świątecznej:)?

 

 

Kurcze mam dylemat czy czekać dziś do 21 mogę przedłużyc na warunkach :]

 

Przy przedłużeniu umowy na 13 miesięcy zaproponowano mi:

PVR -Gratis 13 miesięcy

Komfort+/Podstawowy Plus Rabat 50% 9 miesięcy

Canal+ 50%8 miesięcy

HD -Gratis C+paczka 5 gratis 13 miesięcy

 

Umowa od grudnia 2009 stycznia 2011

 

A i jeszcze 2 miesięce paczka HBO gratis?

 

Świąteczna będzie lepsza jak myślicie?

 

A no i PRV stoi pod TV :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@d100 C+ ma teraz taka promocje przy umowie 13 miesiecznej wszystie pakiety 50 % taniej,Canal+ lub HBO do 4 miesiecy gratis. Iopcje HD gratis przez caly okres umowy. Mialem gdzies ulotke C+ z ta promocja ale znalezc nie moge bo bym Ci ja zeskanowal i wrzucil to bys sobie dokladniej zobaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...