Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko że ci wszyscy co maja ten TV za 1 zł. podpisali dodatkowa umowę spzredazy telewizora , w którym w art 3. jasno pisze że W wypadku, gdy w okresie Minimalnym, na który kupujacy zawarł lub przedłuzył Umowe o Abonament w ramach akcji promocyjnej , nastapi rozwiazanie Umowy o abonament - Abonent zobowiazany będzie do zapłaty na rzecz operatora Cyfry+ kwoty 800 złotych.

Moje pytanie brzmi: czy tą Umowe można interpretować jako integralna do głównej umowy o abonament ?

Chodzi tu o stuację zmiany np. cenika, regulaminu przez operatora na podstawie którego mozna bez konsekwencji wypowiedziec umowe wczesniej przed upływem okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie siać na forum dezinforacji to jest jedynie spot na którym widać nowy tuner tv. Promocja grudniowa w telewizji będzie zaprezentowana po komunikacie prasowym jak zawsze:). Musimy poczekać do wtorku.

Jeżeli tak piszesz to musisz coś wiedzieć na ten temat ( konkurencja :?: ) w tej reklamie jasno i wyraźnie mówili mikołaje o TV za 1zł a nie tylko pokazywali. Obejrzałeś już ten spot? parę dni temu pewien osobnik na tym forum napisał żebyśmy nie spodziewali się czegoś nowego bo listopadowa promocja będzie przedłużona do końca grudnia. Może to właśnie nowa promocja ? C+ nie daje co miesiąc nowej promocji, ten chwyt najwidoczniej przynosi im dużo KASY i dlatego przedłużają ofertę z telewizorkiem/monitorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizora jeszcze nie dostałem chociaż czekam od 16 ego , udało mi sie przynajmniej zdobyć PVR , w ica przeczytałem że moge dodatkowo odebrać jeszcze prezent 2 miesiące hbo digital za darmo w związku z tym mam pytanie jak zdobyć.. pin ...aby odblowować ukryte na digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak skonfigurować pakiet w cyfrze tak by jak najmniej płacić a żeby były canal+ szczególnie canal+ sport

Jeśli nie zależy Ci na C+ Sport HD to Powitalny+ z opcja C+ - 10 mies. 9,95 zł, 3 mies. 19,90 zł, Canal+ gratis 4 miesiące potem 29,90 zł. Umowa na 13 miesięcy. Ceny obowiązują przy zakupie przez internet lub telefon.

Jeśli ma być opcja HD to najtaniej wychodzi Multipakiet - umowa 13 miesięcy, 50 % rabatu przez 6 mies.(19,50 zł potem 39 zł), opcja HD dodatkowo płatna 6 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wprowadzałem i żadne kody nie działają jest coś na ica jest to coś takiego usuń kod dostępu do programów chyba spróbuję

 

 

Masz Philipsa HD czy tez PVR? Wejdz w menu wybierze opcje 3 (Zablokuj programy) , Tam masz dwie opcje zmiana blokady lub wlaczenie /wylaczenie blokady. Jesli wczesniej nie ustawiales kodu pin dla dekodera to wprowadzisz jaki bedziesz chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy się o skrzynkę browara, że niedługo po sukcesie tej promocji pojawi się nowa, gdzie np. przy umowie na 36 miesięcy i stałej opłacie powiedzmy 160-170 za full pakiet będzie dostępny prawdziwy 32-37 calowy telewizor FullHd ? Teraz przy partii powiedzmy 300-400 000 tv jakiejś mniej znanej firmy można tak zjechać z ceną, że będzie się opłacać. A znając podejście polskich konsumentów złapią na to nawet z 500 000 naiwnych. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to wszystko toczy się o TV ! na ALLEGRO taki LG poszedł za niecałe 700zł DAJECIE PREMIĘ NA ŚWIĘTA KŁAMCOM co wkręcają was w tą piękną promocję a sami będziecie płakać za parę miesięcy bo was oszukali. Na tym forum jest bardzo dużo konkurencji która pisze głupoty żeby was zmylić :read: jak coś podpisujecie to macie prawo czytać nawet 5 godz przed podpisaniem "WYROKU" - to była dobra rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal, ja podpisałem 24-ro miesięczny aneks do umowy z Cyfrą, bo nie zamierzam od niej odchodzić. Dobrze mi z nią. Przez dwa najbliższe lata nie muszę płacić wynajmu za PVR HD, i to też się liczy, plus monitor tv z 1 zł. Byłbym głupi gdybym nie skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy o telewizorze łączą się z obecną promocją. Co nawiązuje do tytułu wątka.

Rozmawia się także o przyszłych promocjach, które nastąpią, i to też nawiązuje do tytułu wątka.

Jakby to były śmieci to by w Koszu się znalazły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak skonfigurować pakiet w cyfrze tak by jak najmniej płacić a żeby były canal+ szczególnie canal+ sport

Jeśli nie zależy Ci na C+ Sport HD to Powitalny+ z opcja C+ - 10 mies. 9,95 zł, 3 mies. 19,90 zł, Canal+ gratis 4 miesiące potem 29,90 zł. Umowa na 13 miesięcy. Ceny obowiązują przy zakupie przez internet lub telefon.

Jeśli ma być opcja HD to najtaniej wychodzi Multipakiet - umowa 13 miesięcy, 50 % rabatu przez 6 mies.(19,50 zł potem 39 zł), opcja HD dodatkowo płatna 6 zł/mies.

 

Całkowicie zgadzam się z tym co napisał torre24. Jeśli nie interesuje Cię oferta HD to wybierz przez internet pakiet Powitalny+ wraz z opcją Canal+. Nadmienię tylko, że w takiej sytuacji zapłacisz średnio tylko o 2,95zł miesięcznie drożej niż przy wyborze Multipakietu, ale zyskasz kilka bardzo dobrych programów (m. in. Ale kino, Planete, kuchnia.tv). Dekoder SD otrzymasz w dzierżawę bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to wszystko toczy się o TV ! na ALLEGRO taki LG poszedł za niecałe 700zł

700 zł / 24 miesiące= prawie 30 zł/m mniej za abonament. A TV w sklepie wart ok. 1000.

Średnio za miesiąc przez ten cały okres zapłacę ok. 90 zł. Za pakiet wart 180 zł. Z Multiroom'em free. Faktycznie promocja dla naiwniaków :roll: ...

Nie dziw się, że ludziska tak pytają w postach o ten sprzęt - jak każdy nie umie się doczekać.

 

Nie wiem, ale ma przykre wrażenie, że ludzie piszący o tej "głupiej, naiwnej, dla [beep]i, dla napalonych na TV" promocji piszą to najwyrażniej z zawiścią, że im ten TV nie przypadł. Wyluzujecie i lepiej powstrzymajcie się od pisania takich dyrdymałów. Naprawdę żal jak się to czyta... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich , którzy w ostatniej promocji wzięli dekoder SD w oczekiwaniu na PVR, na wynajem za O zł, na moim rachunku w ICA w płatnościach kwota była o 10 zeta wyższa od oczekiwanej, w trakcie rozmowy z patrtyline okazało sie że naliczono CZYNSZ dzierżawny za SD pomimo tego, że aneks do umowy mówi o zwolnieniu z takich opłat dekoderów SD w tej promocji, co pani z party line przynała po przeczytaniu tego aneksu i reklamację uznano, ale sugeruję czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich , którzy w ostatniej promocji wzięli dekoder SD w oczekiwaniu na PVR, na wynajem za O zł, na moim rachunku w ICA w płatnościach kwota była o 10 zeta wyższa od oczekiwanej, w trakcie rozmowy z patrtyline okazało sie że naliczono CZYNSZ dzierżawny za SD pomimo tego, że aneks do umowy mówi o zwolnieniu z takich opłat dekoderów SD w tej promocji, co pani z party line przynała po przeczytaniu tego aneksu i reklamację uznano, ale sugeruję czujność.

 

Mam dokladnie tą samą sytuacje , własnie w ica to zauwazyłem ze jest 10zl wiecej.

Pisałem do cyfry maila z tym wlasnie problemem ale nic nie odpisali wiec dzwonilem na infolinie i mowie ze w promocji mam dekoder za 0zl i wziełem w zestepstwie sd , a konsultant swoje ze dzierzawa 10zl , niestety oni tam sa bardzo nie ogarnięci nie wiedza co sprzedaja i na jakich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...