Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nikogo bronić, bo sam nie oglądałem meczu, więc ciężko się odnieść do konkretnej sytuacji, a zresztą sam nie wskazałeś co to była za sytuacja. Ale jeden fakt trzeba sprostować. Jesteś świadomy, że w PSG gra także Danilo Pereira i grał on także w tym meczu? A akurat w jego przypadku z tego co się orientuję, nikt nie używa jego nazwiska, a właśnie imienia i to właśnie "Danilo" ma także na swojej koszulce. Więc nie zdziwię się, że żadnej pomyłki nie było, ale ludzie już obrzuceni błotem :D

 

https://store3.psg.fr/en/paris-saint-germain-danilo-pereira-football-kits/t-14201482+a-8907114656+d-016162+z-9-32108152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wan Bissaka z ManU dośrodkowuje, a ten artysta mikrofonu Cezary Kowalski mówi, że to Florenzi z PSG dośrodkował. Nie była to jedyna pomyłka, aż w końcu nie wytrzymałem, przełączyłem na TVP, obraz gorszy, ale Dariusz Szpakowski mniej błędów popełniał. No i ma głos lepszy, ale to chyba poza dyskusją. Wolę nawet dodatkowo płacić Szwedom czy Francuzom byle tylko ci ignoranci z Polsatu nie mieli praw do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciężko się ,,dostać" do tego artykułu...

Natomiast jak mówił Marian Kmita (szef sportu w Polsacie) to, jaka telewizja będzie pokazywała LM na następne sezony powinno być wiadome pod koniec lutego.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/marian-kmita-nie-mozna-grac-jednoczesnie-w-dwoch-roznych-druzynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

16 lutego (wtorek)

20:50 FC Barcelona - Paris Saint-Germain, PSP 1
Komentarz: Bożydar Iwanow (z Barcelony)

20:50 RB Lipsk - Liverpool FC, PSP 2
Komentarz: Marcin Feddek - Artur Wichniarek

 

 

17 lutego (środa)

20:50 FC Porto - Juventus FC, PSP 1
Komentarz: Szymon Rojek - Paweł Golański

20:50 Sevilla FC - Borussia Dortmund, PSP 2
Komentarz: Cezary Kowalski - Tomasz Hajto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie słuchać Pana Tomka H dołożę każde pieniądze to już nie chodzi o kasę w c+ są ludzie którzy znają się na piłce i mają kanał 4K a że będzie drożej to chyba oczywiste.

LM w Polsacie po prostu mnie męczy i chyba nie tylko mnie a jeśli chodzi o opłatę to w Polsacie z trzech sezonów zapłaciłem tylko za jeden i tylko dlatego że nie wiedziałem że będzie graliga.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę żeby LM/LE przeszła do innej stacji, chyba że komentowali by ją ludzie z Eleven.

Już wolę żeby przeszła do TV gdzie będzie mecz w 4K, a nie że jak wykupisz dostęp do Ipla za 40 zł to będziesz miał okazje zobaczyć wybrane mecze w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest koncert życzeń. Kto da więcej będzie pokazywał LM ,  takiego studia pod względem technologicznym nie ma żadna inna stacja w Polsce.

Dziwi mnie tak rzadkie i skromne korzystanie z dziennikarzy Eleven. Trochę szkoda,że nie zapraszają ludzi z zewnątrz, byłby efekt jakieś świeżości,a nie za każdym razem widzę Romana Kołtonia , Hajtę, Dziekanowskiego .. To mi się podoba w TVP,że jak np. jest Puchar Włoch to jest np. Pan Borkowski,a jak nie wiem Puchar Hiszpanii Pan Jakub Kręcidło czy Dominik Piechota - czyli osoby, które siedzą głębiej w konkretnych rozgrywkach. Polsat ma ludzi z Eleven i z nich nie korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lukimann napisał:

LM w 4K , to Viaplay lub PC+.

Wybrane mecze w 4K w Ipli za 40 zł to śmiech na sali .

@Arkon ma rację wtedy zamiast PSP - Eleven HD/ 4K

Może być tak że nie koniecznie😉CP wprowadza nowy  caid 1870 i zapewne będa nowe karty z bardzo dobrym zabezpieczeniem.Może się okazać że to pod np LM i treści 4K.Cos jak w PC+ tu 4K tylko na 1884 w CP tylko 1870.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...