Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, maniek357 napisał:

Rozumiem, że masz jakąś usługę w CP / Plusie, która uprawnia do promocyjnej ceny za PSP ? Fajnie by było to dodać, bo to jednak trochę zmienia postać rzeczy. 

Tak, mam abonament w Plusie i dostałem taką ofertę na PSP w Ipli.

 

21 godzin temu, tyrla napisał:

Zapewne płaci abonament z 70 zł na miesiąc emoji16.png

45ł miesięcznie za abonament w Plusie łącznie z Iplą czyli PSP i 3 pakietami tematycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 28 października

17:00 Studio Ligi Mistrzów - Polsat Sport Premium 1
(Prowadzący: J. Mielewski, Goście: R. Kołtoń, D. Dziekanowski, P. Czachowski, P. Urban)

18:45 FK Krasnodar - Chelsea FC, transmisja - Polsat Sport Premium 1
Komentarz: P. Przybysz i P. Golański

18:15 Istanbul Basaksehir - Paris Saint-Germain, transmisja - Polsat Sport Premium 2
Komentarz: S. Rojek i P. Łagożny

20:15 Borussia Dortmund - FC Zenit Sankt Petersburg, transmisja - Polsat Sport Premium 3
Komentarz: A. Janisz i F. Jastrzębski

20:15 Club Brugge KV - SS Lazio, transmisja - Polsat Sport Premium 4
Komentarz: M. Lepa i P. Kobierecki

20:15 Ferencvaros TC - Dynamo Kijów, transmisja - Polsat Sport Premium 5
Komentarz: G. Michalewski i J. Engel

20:15 Sevilla FC - Stade Rennais FC, transmisja - Polsat Sport Premium 6
Komentarz: Piotr Przybysz i Przemysław Łagożny

20:50 Juventus FC - FC Barcelona, transmisja - Polsat Sport Premium 1
Komentarz: M. Feddek

20:50 Manchester United FC - RB Lipsk, transmisja - Polsat Sport Premium 2
Komentarz: T. Lach i T. Hajto

23:30 Magazyn skrótów - Polsat Sport Premium 1
Prowadzący: P. Iwańczyk

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to widziałbym ją w Kanale Sportowym. W szczególności jako prowadzącą Hejt Park. Jednakże myślę, że mogłaby sobie nie poradzić psychicznie z bezpośrednim kontaktem z widzami. Przede wszystkim mając w pamięci wyciek pewnego zdjęcia sprzed bodajże 2 lat...

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 18:48, shevchenko1987 napisał:

Idealny debiut... Stoi przy garach ?

Myślałem,  że będzie prowadziła studio albo chociaż podawała ciekawostki z portali internetowych,  a tu gary... 

 

Dziwi mnie to,  że CANAL+ z niej zrezygnował.  Staż miała długi, do tego dość wszechstronna,  bo zajmowała się nie tylko pilką nożną,  ale i koszykówką siatkówką czy sportami walki.  Poza tym w redakcji CANAL+ kobiet na wizji mało.  

Mimo wszystko mam nadzieję,  że w Polsacie dadzą jej się bardziej wykazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kącik z Kuchnią Mistrzów jest już nie tylko głupi, nietrafiony, śmieszny czy nudny, ale zaczyna być także stygmatyzujący. Pokazuje wyraźnie kto jest najniżej w hierarchii. Ja proponuję tak dla symetrii, żeby Tomasz Hajto zaczął prowadzić także Barek Mistrzów, w którym proponowałby widzom jakieś wykwintne alkohole. Jeżeli chcą koniecznie robić kabaret, to niech przynajmniej będzie zabawny.

 

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dno to mało powiedziane. Wkładanie w zdania na siłę angielskich wyrazów, tak jakby od roku siedział na emigracji i zapomniał polskich słówek, plecenie bzdur, słaba znajomość realiów drużyn, być może faktycznie przygotowywał się do tego meczu tak jak mówił, lecz najwyżej było to przeczytanie składów i sprawdzenie ostatnich wyników. Nic ciekawego do powiedzenia nie miał ale praktycznie nie było słychać drugiego komentatora, który był w tym meczu jedynką. 

Już prędzej widziałbym go w studio, przy luźniejszej formułę mógłby jakoś ubarwić dyskusje w kanałach Premium Polsatu. W żadnym jednak wypadku nie nadaje się na komentatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...