Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, dsd napisał:

Czy redakcja zapomniała o tym że dzisiaj playoffy w LE ?  No bo nie widzę w programie ani jednego zagranicznego meczu, tylko jakieś nędzne powtórki...

Prawa do fazy play-off Ligi Europy nie są scentralizowane, a do Ligi Mistrzów już tak - tak troche dziwnie to UEFA zorganizowała. Pewnie dlatego, że w Lidze Europy w tej rundzie jeszcze wiele ogórkowych drużyn i byłby kłopot z przygotowaniem transmisji.

Nawet Mateusz Borek wprowadził ostatnio widzów w błąd w tym temacie, gdy komentował mecz Kopenhaga-Piast.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czapa napisał:

Czy też Wam tak szatkuje psp1 i psp2? Inne kanały działają ok a na tych obraz szatkuje, dźwięk ok. Dodam że rano miałem ciemność na obu kanałach. Nie wiem co się dzieje, tydzień temu wszystko było ok.


Witam. Jaki model sprzętu posiadasz? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że Polsatowi zależy tylko na jedenej rzeczy. Albo najlepsze turnieje albo LM. Obu nie kupią. Priorytetem dla nich przetarg na rozgrywki reprezentacyjne z turniejami do 2028 roku. I jeśli to wygrają to odpuszczą sobie LM a jak nie wygrają to powalczą o LM.

To by była fatalna opcja. Bo to by oznaczało, że wielkie imprezy będą ekstra płatne. A LM i tak będzie płatna obojętnie czy wygra Polsat czy Canal+. Więc lepiej niech Polsat nie wygrywa tego przetargu na wielkie imprezy. 

 

Już zresztą Szkolnikowski jakiś czas temu mówił, że Polsat chciał EURO 2020 ale, że TVP ich przelicytowała to zachęcili tym Polsat do pozyskania LM.

 

Tutaj wielu chce powrotu LM do Canal+ ale ceną za to może być, że wielkie turnieje 2024-2028 będą w systemie Pay Per Polsat. 

 

Z 2 strony czy jest możliwe żeby Polsat przegrał wszystko i reprezentacyjne i LM i został z niczym?

 

I czy jest możliwe, że Kurski taki nastawiony na sport przegra z Polsatem wielkie turnieje i że w TVP tak nastawionego na sport prezesa nie będzie ani LM ani wielkich turniejów?

 

Bo Polsat może licytować bez opamiętania a potem zażyczyć sobie 200-300 zł za turniej aby się zwróciło a TVP tak nie może bo mają moralny obowiązek emitować za darmo więc Kurski w pewnym momencie będzie musiał spasować a Polsat nie.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czapa napisał:

nBox. Zauważyłem że psp1 i psp2 są bardzo wrażliwe na warunki pogodowe. Dzisiaj gdy mocno pada mam ciemność na tych kanałach gdzie inne działają bez problemów.

Jeśli posiadasz usługi w nc+, skontaktuj się ze swoim operatorem w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Taberski napisał:

Ja słyszałem, że Polsatowi zależy tylko na jedenej rzeczy. Albo najlepsze turnieje albo LM. Obu nie kupią. Priorytetem dla nich przetarg na rozgrywki reprezentacyjne z turniejami do 2028 roku. I jeśli to wygrają to odpuszczą sobie LM a jak nie wygrają to powalczą o LM.

To by była fatalna opcja. Bo to by oznaczało, że wielkie imprezy będą ekstra płatne. A LM i tak będzie płatna obojętnie czy wygra Polsat czy Canal+. Więc lepiej niech Polsat nie wygrywa tego przetargu na wielkie imprezy. 

 

Już zresztą Szkolnikowski jakiś czas temu mówił, że Polsat chciał EURO 2020 ale, że TVP ich przelicytowała to zachęcili tym Polsat do pozyskania LM.

 

Tutaj wielu chce powrotu LM do Canal+ ale ceną za to może być, że wielkie turnieje 2024-2028 będą w systemie Pay Per Polsat. 

 

Z 2 strony czy jest możliwe żeby Polsat przegrał wszystko i reprezentacyjne i LM i został z niczym?

 

I czy jest możliwe, że Kurski taki nastawiony na sport przegra z Polsatem wielkie turnieje i że w TVP tak nastawionego na sport prezesa nie będzie ani LM ani wielkich turniejów?

 

Bo Polsat może licytować bez opamiętania a potem zażyczyć sobie 200-300 zł za turniej aby się zwróciło a TVP tak nie może bo mają moralny obowiązek emitować za darmo więc Kurski w pewnym momencie będzie musiał spasować a Polsat nie.

 

Bo to jest strategia stosowana od lat. Polsat zawsze ma prawa do turniejów reprezentacyjnych lub do europejskich pucharów. Wyjątkiem jest okres po zakupie Polkomtela (Plus) w 2011. Ratowano się meczami Ekstraklasy ostatniego wyboru.

 

Ja mimo wszystko zdecydowanie wolę LM w C+. Bardziej liczy się dla mnie przyzwoita jakość w cenie w granicach rozsądku. Z kolei wykup dostępu do turnieju za 100 zł raz na dwa lata, to nie jest najgorszy problem. To jest średnio raptem 4,17 zł/mc.

 

Z racji tego, że Borka nie ma już w Polsacie, najlepiej byłoby oczywiście, żeby wszystkie rozgrywki reprezentacyjne trafiły do TVP, zaś europejskie puchary do C+. No, ale moje obawy są podobne do twoich, że Polsat będzie chciał coś z tego kupić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Eleven Sports wkracza do komentowania Ligi Mistrzów i Ligi Europy ;) Mecz Barcelona z Ferencvarosem skomentują Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński będzie pracował przy meczu Tottenham - LASK. Czekamy na pełną rozpiskę komentatorską. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro grają a tu dalej nic nie wiadomo.Pełen profesjonalizm. Nie mieli czasu tego ogarnąć ? To samo ta grafika ekranowa.Tak ciężko zmienić ten wielki napis NA ŻYWO ? 

 

Mam nadzieję, że chciaż nie będzie pana Dariusza Dziekanowskiego. 

 

Wie ktoś dlaczego nie da się wysłać do nich wiadomości poprzez formularz Napisz do Nas na stronie polsatsport.pl ? W polu adres email wyskakuje niewłaściwy format. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 20 października

 

18:15 Zenit Sankt Petersburg - Club Brugge, transmisja Polsat Sport Premium 2 (komentarz G. Michalewski, D. Kubicki)

18:45 Dynamo Kijów - Juventus, transmisja Polsat Sport Premium 1 (komentarz T. Włodarczyk, P. Golański)

20:15 SS Lazio - Borussia Dortmund, transmisja Polsat Sport Premium 3 (komentarz T. Lach, T. Hajto)
20:15 FC Barcelona - Ferencvaros, transmisja Polsat Sport Premium 4 (komentarz S. Chabiniak, Ł. Wiśniowski)
20:15 RB Lipsk - Istanbul Basaksehir, transmisja Polsat Sport Premium 5 (komentarz A. Janisz, F. Jastrzębski)
20:15 Stade Rennes - FK Krasnodar, transmisja Polsat Sport Premium 6 (komentarz P. Przybysz, J. Ziober)
20:50 Paris Saint-Germain - Manchester United, transmisja Polsat Sport Premium 1 (komentarz M. Feddek, T. Łapiński)
20:50 Chelsea - Sevilla, transmisja Polsat Sport Premium 2 (komentarz C. Kowalski, P. Łagożny)

 

Środa, 21 października

 

18:15 Real Madryt - Szachtar Donieck, transmisja Polsat Sport Premium 2 (komentarz M. Feddek, A. Wichniarek)

18:45 FC Salzburg - Lokomotiw Moskwa, transmisja Polsat Sport Premium 1 (komentarz G. Michalewski, J. Engel)

20:15 Manchester City - FC Porto, transmisja Polsat Sport Premium 3 (komentarz S. Rojek, P. Kobierecki)
20:15 Inter Mediolan - Borussia Moenchengladbach, transmisja Polsat Sport Premium 4 (komentarz A. Janisz, F. Jastrzębski)
20:15 Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia, transmisja Polsat Sport Premium 5 (komentarz P. Ślęzak, P. Łagożny)
20:15 FC Midtjylland - Atalanta Bergamo, transmisja Polsat Sport Premium 6 (komentarz P. Iwańczyk)
20:50 Bayern Monachium - Atletico Madryt, transmisja Polsat Sport Premium 1 (komentarz B. Iwanow)
20:50 Ajax Amsterdam - Liverpool, transmisja Polsat Sport Premium 2 (komentarz T. Włodarczyk, A. Niedzielan)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...