Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Takie to premium Polsatu, że mecz trzeba oglądać na TVP, bo aż głowa boli od trzasków... 

13 minut temu, kkzk81 napisał:

Czy u was też są trzaski w przekazie dźwięku?

U mnie również trzaski...

Na TVP2 za to makrobloki gonią za zawodnikami, więc i tak źle i tak niedobrze ;).

Już nie ma trzasków. Mimo wszystko doceniam PSP dzisiaj bo po przełączeniu na TVP obraz mydło, w dodatku Strejlau ze Szpakiem. Co prawda nie mam nic do nich ale wolę Bożydara. Najważniejsze że Hajto nie komentuje. Dobrze się ogląda. 

• Like 1
  • Upvote 1

Czy u was też są trzaski w przekazie dźwięku?
Transmisja 4K , bez trzasków. 
Jest wszystko ok, od samego początku.

Taka bieda wśród ekspertów, że Tomasz Hajto musi się 'męczyć'' mówiąc o Interze? Że potrzebują eksperta Eleven Sport od Serie A? Jak i Roman Kołtoń z '' Prawda Futbolu'' musi wzmacniać studio około meczowe?

Przeciez Polsat nigdy nie mial mocnych ekspertow. To znaczy mial. Raz. Na kilka tygodni w czerwcu 2008 roku. Poza tym bieda od poczatku istnienia tej stacji.

1 godzinę temu, TimesSquare napisał:

Przeciez Polsat nigdy nie mial mocnych ekspertow. To znaczy mial. Raz. Na kilka tygodni w czerwcu 2008 roku. Poza tym bieda od poczatku istnienia tej stacji.

Ani ekspertów, ani komentatorów. Przez długie lata sytuację ratował Borek jako jedynka, dwójka Iwanow, ale poza tym przepaść... Teraz jest jeszcze gorzej, bo został praktycznie Iwanow. 

• Upvote 3

Ja wiem że po Polsacie nie możemy oczekiwać cudów, ale ten jeden raz na finał mogli się chociaż raz w studiu postarać a tu gość opowiadając o finale Milan-Liverpool wszystko czyta z kartki na wizji, w dodatku bez emocji 🤦‍♂️

A można wiedzieć kto to jest, bo Ja tylko oglądam mecz ?

Nie oglądam ich studia nigdy. Nie grzeszą wiedzą. Nawet nie wszyscy znają nazwiska piłkarzy jak się wymawia np. Zdecydowanie wolę pooglądać tenis do wejścia piłkarzy na murawę.

1 godzinę temu, tyrla napisał:

A można wiedzieć kto to jest, bo Ja tylko oglądam mecz ? emoji1.png

Zdaje się że Tomasz Włodarczyk.

Też macie dziwny obraz ? Murawa na boisku tak jakby się mieniła, przeszkadza to w oglądaniu. Na TVP tego nie ma, normalny obraz.

Posted (edited)

U mnie ten sam efekt  :( Na NC+GO TV tego efektu nie ma:)

Edited by XMAREKK30

3 godziny temu, kkzk81 napisał:

Nie oglądam ich studia nigdy. Nie grzeszą wiedzą. Nawet nie wszyscy znają nazwiska piłkarzy jak się wymawia np. Zdecydowanie wolę pooglądać tenis do wejścia piłkarzy na murawę.

Dziekanowski i jego Angelo Di Maria :-)

Bardzo dobry, porządny komentarz Bożydara Iwanowa podczas turnieju finałowego LM w Lizbonie. Należało mu się skomentowanie najważniejszego meczu w klubowej piłce europejskiej, zwlaszcza majac na uwadze jak wiele przeszedl w swoim zyciu.

• Like 1
  • Upvote 1

Ten dziwny obraz zauważyłem też na wcześniejszych meczach z finałów LM w Portugalii. Taki specyficzny rodzaj strzępienia np. linii boiska przy ruchu kamery. To wygląda tak jakby niewłaściwie przeprowadzono downscalling z 4K do HD. Jak ktoś kiedyś bawił się w HTML-a i zmniejszał zdjęcia na poziomie przeglądarki (parametrami width/height), to było widać podobny efekt.

Trudno też określić czy jest to problem po stronie producenta sygnału, pośrednika czy nadawcy. Na finale tego nie sprawdzałem, ale na półfinałach na innych stacjach (TVP, Sky Sport News) wydaje mi się, że był podobny efekt + oczywiście widoczny niższy bitrate.

Na transmisjach z finałów LE w Niemczech tego efektu nie było, obraz był prawidłowy. W dodatku moim zdaniem sygnał z Lizbony już na wyjściu miał delikatnie widoczną kompresję.

• Upvote 2

Dokładnie to samo zauważyłem ju na jakimś półfinale a wczoraj na finale. Strasznie to wkurzało, myślałem że coś mi się TV rozregulował ale białe linie boiska (najczęściej) te z góry ekranu strasznie sie mieniły podczas ruchy. Z daleka obraz kiepski a na zbliżeniach, twarzach itp bardzo ładnie.

• Upvote 1