Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, TimesSquare napisał:

Przeciez Polsat nigdy nie mial mocnych ekspertow. To znaczy mial. Raz. Na kilka tygodni w czerwcu 2008 roku. Poza tym bieda od poczatku istnienia tej stacji.

Ani ekspertów, ani komentatorów. Przez długie lata sytuację ratował Borek jako jedynka, dwójka Iwanow, ale poza tym przepaść... Teraz jest jeszcze gorzej, bo został praktycznie Iwanow. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dziwny obraz zauważyłem też na wcześniejszych meczach z finałów LM w Portugalii. Taki specyficzny rodzaj strzępienia np. linii boiska przy ruchu kamery. To wygląda tak jakby niewłaściwie przeprowadzono downscalling z 4K do HD. Jak ktoś kiedyś bawił się w HTML-a i zmniejszał zdjęcia na poziomie przeglądarki (parametrami width/height), to było widać podobny efekt.

 

Trudno też określić czy jest to problem po stronie producenta sygnału, pośrednika czy nadawcy. Na finale tego nie sprawdzałem, ale na półfinałach na innych stacjach (TVP, Sky Sport News) wydaje mi się, że był podobny efekt + oczywiście widoczny niższy bitrate.

 

Na transmisjach z finałów LE w Niemczech tego efektu nie było, obraz był prawidłowy. W dodatku moim zdaniem sygnał z Lizbony już na wyjściu miał delikatnie widoczną kompresję.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo zauważyłem ju na jakimś półfinale a wczoraj na finale. Strasznie to wkurzało, myślałem że coś mi się TV rozregulował ale białe linie boiska (najczęściej) te z góry ekranu strasznie sie mieniły podczas ruchy. Z daleka obraz kiepski a na zbliżeniach, twarzach itp bardzo ładnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj chyba technicy z Polsatu zapomnieli przełączyć jakość kanału PSP 3 na normalne nadawanie.

W tej chwili mecz Ferencvarosi TC - Molde FK  nadawany jest ze średnim bitratem poniżej 3 Mb/s.

Niekiedy obraz lekko pikseluje.

Normalnie prawdziwe PREMIUM....

PSP 1 - 2 nadają normalnie ok. 17 Mb/s.

 
Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...