Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
24 minuty temu, Arkon napisał:

Trochę odeszliście od tematu, bo o kanałach PSP nikt od dawna nie wspomniał. Wracając do meritum mnie interesuje, czy w końcu będą te kanały dostępne we wszystkich kablówkach, jeśli oczywiście potwierdzi się, że nadal mają prawa do LM.

Przy utrzymaniu praw tylko do LM zaczynam powątpiewać, czy te kanały będą nadal istnieć, czy LM ulokują jednak w kanałach Polsat Sport lub Eleven Sports.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Przy utrzymaniu praw tylko do LM zaczynam powątpiewać, czy te kanały będą nadal istnieć, czy LM ulokują jednak w kanałach Polsat Sport lub Eleven Sports.

Po co to robić, skoro można dalej kasować pieniądze za te kanały od abonentów?

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Przy utrzymaniu praw tylko do LM zaczynam powątpiewać, czy te kanały będą nadal istnieć, czy LM ulokują jednak w kanałach Polsat Sport lub Eleven Sports.

Polsat Sport na pewno nie, ale Eleven już bardziej oczywiście pod kilkoma warunkami- lepsza jakość(szczególnie na satelicie) i jednak wyższa cena. Przynajmniej Eleven jest wszędzie i jest już znaną marką. Mogą sobie nawet przemianować na Polsat Eleven Premium. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu kanały by mieli zlikwidować? Przecież je robiono z myślą o  Lidze Mistrzów, a nie dodatku w postaci Ligi Europy. Conference League to byłaby tylko dodatkowa kula u nogi dla ekipy Polsatu. Nie mieli komentatorów nawet żeby godnie obstawić Ligę Mistrzów. Liga Europy to już czasem była wręcz śmieszna sytuacja z komentarzem na poziomie serwisów amatorskich. 

Nie wiem dlaczego nie korzystano z ekipy Eleven. Jakoś również nie sądzę, że to się szybko zmieni, ale chciałbym się mylić. 

Nie liczę na zmiany w postaci rezygnacji ze specyficznych "ekspertów" czy kuriozalnej kuchni mistrzów. Będą to traktować jako zabawnie rozpoznawalną cechę swoich transmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, the cable guy napisał:

Niby czemu kanały by mieli zlikwidować?

Gdyby się okazało, że jednak nie udało im się przedłużyć praw na LM.

Myślę że w takim przypadku zrezygnowali by także z wynajmowania tego tp. gdzie są kanały PSP 1-6.

Kiedyś gdzieś czytałem, że roczny wynajem tp. na HotBird to kwota 1,5 -1,8 mln.euro rocznie.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

No i musieliby utworzyć jeszcze z 2 kanały emoji6.png

Nie do końca. Zawsze jakieś ochłapy rzeczywiście mogłyby być emitowane w Polsat Sport i Extra. Je generalnie jestem za zmniejszeniem ilości kanałów tv i poprawą ich jakości nadawania, bo taki Eleven z satelity to mydło, to samo choćby HBO. Powinny być jakieś przepisy gwarantujące jakość HD czy 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Muszą wygrać,  bo nie dostanie CP kanałów Canal+Sport 3, 4 od PC+ emoji4.png


 

 

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Zapłacą to dostaną😉

Tym bardziej, że samej Ekstraklasie zależało na rozszerzeniu dostępności tych rozgrywek. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

Nie do końca. Zawsze jakieś ochłapy rzeczywiście mogłyby być emitowane w Polsat Sport i Extra. Je generalnie jestem za zmniejszeniem ilości kanałów tv i poprawą ich jakości nadawania, bo taki Eleven z satelity to mydło, to samo choćby HBO. Powinny być jakieś przepisy gwarantujące jakość HD czy 4K.

Chyba bardziej opłacalne będzie pozostawienie kanałów. Choć specem nie jestem i mogę się mylić.

Zgadzam się, że powinny być ustalone standardy. Choć nawet w przypadku telewizorów 4K są nieczyste praktyki i nikt tego odpowiednio nie kontroluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...