Jump to content

Recommended Posts

Na pewno chodzi o musical "Nędznicy" z 2012. Nie wiem, czy to nie jest powrót do Netflixa. Na "Nędzników" z 2019 (francuski dramat współczesny z wątkami sensacyjnymi, nominacja do Oscara za film zagraniczny) musimy jeszcze poczekać.

Widzę, że niektóre tytuły usunięto na chwilę, aby mogły po miesiącu powrócić, np. "Karate Kid".

A "Plagi Breslau" to wersja serialowa?

Edited by swordfish
19 godzin temu, swordfish napisał:

Na pewno chodzi o musical "Nędznicy" z 2012. Nie wiem, czy to nie jest powrót do Netflixa. Na "Nędzników" z 2019 (francuski dramat współczesny z wątkami sensacyjnymi, nominacja do Oscara za film zagraniczny) musimy jeszcze poczekać.

Musical nazywa się "Les Misérables: Nędznicy" i pod takim polskim tytułem był wcześniej na Netflixie, ale równie dobrze może chodzić o "Nędzników" z 1998 roku czy w ostateczności serial BBC z 2018 roku.

Jestem pod wrażeniem to co robi Netflix. "Proceder", teraz "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Sala Samobójców: Hejter" w Player i PC+.

Szkoda, że takie premiery muszą się odbywać pod osłoną koronawirusa...

Edited by andrzejgratis

Już było to wiele razy pisane i wrzucanie. Interesuje mnie to co widzę obecnie i to co obecnie oglądam

Stan faktyczny jest taki ,że obejrzałem do tej pory to co mnie interesowało z taką jakością jaka powinna być.

16 minut temu, xut2zs napisał:

Bedzie

A to, że "bedzie " teraz nie za bardzo mi zaprząta głowę.

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

A to, że "bedzie " teraz nie za bardzo mi zaprząta głowę.

Zobaczymy co napiszesz jak pewnego dnia opalisz jakąś nowość na Netflix i zamiast 4K HDR zobaczysz jakość rodem z HBO GO. Aczkolwiek cały czas mam nadzieję że Netflix jeszcze się wycofa z tej głupoty.

42 minuty temu, diabeu napisał:

Zobaczymy co napiszesz jak pewnego dnia opalisz jakąś nowość na Netflix i zamiast 4K HDR zobaczysz jakość rodem z HBO GO

Nic nie napiszę, tylko odpalę konsolę i pogram w gry :mrgreen:

W obecnej sytuacji spadek jakości na Netflix nie jest czymś co by we mnie wywoływało frustrację.

• Like 2
  • Sad 1
8 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Szkoda tylko, że w Europie obejrzycie sobie te „cuda” polskiej kinematografii przez miesiąc w śmiesznym SD 😄

Po co powielasz clickbaitowe tytuły?

Widze, że jakiś dziwny kompleks Netflixa nadal u niektórych wychodzi ;).

• Like 2
3 godziny temu, diabeu napisał:

Zobaczymy co napiszesz jak pewnego dnia opalisz jakąś nowość na Netflix i zamiast 4K HDR zobaczysz jakość rodem z HBO GO. Aczkolwiek cały czas mam nadzieję że Netflix jeszcze się wycofa z tej głupoty.

Czytałem że NETFLIX nie zrobi tego tak jak każdy myśli że zrobi... czyli utnie do SD i po sprawie. Oni wiedzą jakie jest obciążenie serwerów i sieci w danym kraju. Nikt mi nie powie że w Polsce jest takie samo obciążenie serwerów CDN i sieci jak w innych krajach Europy. Mają się przyglądać i wtedy reagować... myślę że jak w danym kraju obciążenie osiągnie jakiś limit to wtedy będzie CIACH...

• Like 1
6 godzin temu, bugmenot napisał:

Po co powielasz clickbaitowe tytuły?

Widze, że jakiś dziwny kompleks Netflixa nadal u niektórych wychodzi ;).

Co clickbaitowego jest w samej zapowiedzi ograniczenia jakości w serwisach streamingowych (Netflix i nie tylko)? Właśnie nic. To był jedynie wpis humorystyczny, co widać było po odpowiedniej emotikonie. Chyba że niektórym kij wszedł gdzieś za mocno.

Nie wiem o jakim kompleksie Netfliksa mówisz. Chętnie poznam szczegóły.