Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.02.2020 o 12:51, tracer10 napisał:

E tam, mi to nie przeszkadza, nie mam obsesji i nie szukam wszędzie gendero podobnych wątków.?

 

Nie trzeba się jakoś specjalnie doszukiwać, bo to o czym pisał @diabeu bije od tego serialu mocno ?

W dniu 3.02.2020 o 19:05, tracer10 napisał:

Nikt  nie poleci nic w stylu Sex Education??

Euforia na HBO. 2 sezon wkrótce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie słuszne uwagi :). Z jednej strony jest w Hollywood nadal pewna "obstrukcja" względem Netflixa, z drugiej mimo tego i tak można być zadowolonym z tego ile mają statuetek porównując właśnie do tych wielkich i uznanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna produkcja po Showmaxie pojawiła się w ofercie, tym razem jest to "Fanatyk".

Dodatkowo, od paru dni jest dostępny nieźle oceniany (7.7/10 na IMDB z 90 tys. głosów) film "Uncut Gems" z Adamem Sandlerem, do którego Netflix ma wyłączne prawa na Europę.

Aktor dostał za niego nagrodę na niedawnych Independent Spirit Awards (polecam swoją drogą otwarcie tych nagród w wykonaniu Aubrey Plazy - jest na YT :)).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, umek napisał:

W Netflixie brytyjskim pojawił się "Ukryta gra" :)

Nie tylko w brytyjskim. Netflix kupił międzynarodowe prawa. Film pojawił się w ofercie platformy w 189 krajach. W Polsce premiera będzie w Canal+, a na Netflix film trafi dopiero 8 listopada.

 

Co do Oscarów to zarówno "Historia małżeńska", jak i tym bardziej "Irlandczyk" nie mieli raczej szans na zwycięstwo w głównej kategorii. Nawet jeśli Akademia nie nagrodziłaby "Parasite" to następną produkcją w kolejce do Oscara było "1917". Wydaje mi się, że już "Roma" w tamtym roku była bliższa statuetki za najlepszy film.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcos: Meksyk 2 sezon - moim zdaniem drugi sezon lepszy od pierwszego, głownie za sprawą agenta Walta Breslina, którego brawurowo zagrał Scoot McNairy. Klimat lat 80, muzyka i wyraziste postacie. 3 sezon zapowiada się jeszcze lepiej.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Panowie, ostatnio wertowałem trochę zawartości w serwisie Netflix i natrafiłem może nie na świeżynkę, ale wygląda jak kryminał. Mowa o serialu OZARK, dwa sezony. Warto się w to wgłębiać? 

Jeszcze jak. Co prawda tempo odcinków jest dosyć powolne ale jak dla mnie jeden z lepszych seriali Netflixa. Za chwilę wychodzi 3 sezon więc dobra okazja na start ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmię niepopularnie, ale mi Ozark nie przypadł do gustu. Jakoś nie czułem budowania napięcia, jak to w kryminałach. Zgadzam się z wypowiedzią, że tempo odcinków dosyć powolne. Przestałem oglądać jakoś w połowie pierwszego sezonu. Znajomym, którzy mi go polecili się podobał, więc chyba po prostu serial nie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...