Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Widocznie innej wersji nie ma.

3 godziny temu, herman78 napisał:

... ale za to film SARA jest w tragicznym SD :/

Dopóki Sara nie przejdzie cyfrowej rekonstrukcji, to innej jakości nie możemy się spodziewać w jakimkolwiek miejscu.

10 godzin temu, herman78 napisał:

... ale za to film SARA jest w tragicznym SD :/

Sara, Tato, coś tam jeszcze z Heritage Films też jest w SD. Widocznie nikt nie zabrał się za cyfrową rekonstrukcję tych filmów. A szkoda.

Panowie, ostatnio wertowałem trochę zawartości w serwisie Netflix i natrafiłem może nie na świeżynkę, ale wygląda jak kryminał. Mowa o serialu OZARK, dwa sezony. Warto się w to wgłębiać? 

Sam jeszcze nie oglądałem, ale gdzieś mi mignęły recenzje pozytywne. Oceny ma dosyć wysokie (8,3 na imdb). Premiera 3 sezonu 27.03.2020.

Do @ARTIPAPK i @swordfish

Jak nie oglądaliście serialu Ozark, to zacznijcie bo naprawdę jest bardzo godny polecenia i moim zdaniem to jest jeden z najlepszych seriali w Netflix.

17 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Panowie, ostatnio wertowałem trochę zawartości w serwisie Netflix i natrafiłem może nie na świeżynkę, ale wygląda jak kryminał. Mowa o serialu OZARK, dwa sezony. Warto się w to wgłębiać? 

Jeszcze jak. Co prawda tempo odcinków jest dosyć powolne ale jak dla mnie jeden z lepszych seriali Netflixa. Za chwilę wychodzi 3 sezon więc dobra okazja na start ogladania.

Netflix zamówił 4 sezon serialu Atypowy który będzie ostatnim. Premiera w 2021. 

Może zabrzmię niepopularnie, ale mi Ozark nie przypadł do gustu. Jakoś nie czułem budowania napięcia, jak to w kryminałach. Zgadzam się z wypowiedzią, że tempo odcinków dosyć powolne. Przestałem oglądać jakoś w połowie pierwszego sezonu. Znajomym, którzy mi go polecili się podobał, więc chyba po prostu serial nie dla wszystkich.

Mi także "Ozark" się nie spodobał . W połowie sezonu sobie odpuściłem.

Edited by kkzk81

Polski film "Proceder" (dystrybucja Mówi Serwis) 18 marca pojawi się na Netflixie. Film trafi do oferty 4 miesiące po premierze kinowej.

• Like 1
  • Sad 1

O, miło. Z racji zainteresowania hiphopem chciałem przy okazji obejrzeć ten film w jakimś VOD "do wypożyczenia", bo w kinie dystrybucja była bardzo krótka i wąska.

Edited by bugmenot
  • Sad 1

Bardzo dobra informacja, zwłaszacza, że Mówi Serwis jest związany z Cyfrowym Polsatem Solorza. Może inny tytuły od nich również trafią do Netflix niż tylko do IPLI. 

To nie jest pierwszy film Mówi Serwis na Netflixie. Wcześniej premierowo pojawiły się "Władcy przygód. Stąd do Oblivio" oraz "Dzień Czekolady".

Nie liczyłbym natomiast na koprodukcje Polsatu, bo te po tym jak są dostępne w IPLI do wypożyczenia trafiają bezpośrednio do głównego Polsatu z pominięciem stacji premium. Tak było z filmami "Najlepszy", "Narzeczony na niby" czy "Serce nie sługa". To samo czeka "(Nie)znajomych" i "Jak poślubić milionera".

Pacific Rim: Rebelia Netflix dostał HD więc tutaj może być podobnie.

A z jakim opóźnieniem netflix pokazuje filmy z monolithu i kinoswiat? I czy to są wszystkie ich filmy?

Tylko wybrane. W przypadku Kino Świat jest to około 6 miesięcy od premiery w Canal+ (w marcowej rozpisce m.in "Kler" i "7 uczuć"), a  jeśli chodzi o Monolith to nie wiele mniej niż rok (ostatnio do oferty dodano bodajże "Czwartą władzę, wcześniej "Cudownego chłopaka" i "Tylko dla odważnych").

Biorąc pod uwagę Kino Świat może być oczywiście różnie, bo niektóre filmy pojawiły się na Nefflixie premierowo ("Planeta singli 3", "Kobiety mafii 2") czy z pominięciem Canal+ ("Kurier" po premierze w TVP).

Premiery marca

https://upflix.pl/aktualnosci/marzec-2020---co-nowego-w-netflix-2020-02-26

Z filmów na licencji polecam zwrócić uwagę na dwie produkcje  studia A24, które nie miały polskiej premiery kinowej i były dostępne jedynie w VOD do wypożyczenia - "Ósma klasa" i "Pierwszy reformowany". Oba dobrze oceniane, z nominacjami do wielu nagród. "Pierwszy reformowany" był na przykład nominowany do Oscara za scenariusz oryginalny w 2019 roku.

• Like 3

Warto kupić teraz netflixsa? czy poczekać na nowy sezon "La Casa de Papel"? 54zł to trochę dużo jak za serwis streamingowy.  faktycznie sporo tych dubli filmów "należących" do c+ ciekawe co będzie w sytuacji w której dadzą możliwość wykupienia Canal+go wszystkim a nie tylko abonentom PC+

Edited by _Artek_
  • Haha 7