Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Mesjasz" - czytam, że Jordania już chce wstrzymania u siebie serialu, moim zdaniem niesłusznie. Serial nie uderza w islam, jak i w żadną inną religię. Mnie ten serial zaciekawił, obejrzałem w jeden dzień, ciekawy temat. Oglądając czeka się na ten moment, kiedy ta "bańka" pęknie. Trudno jest pisać o tym serialu nie zdradzając fabuły, ale ogląda go się dobrze, fajnie dobrany główny aktor, pewnie tak większość wyobraża sobie mesjasza. 

 

Tak na marginesie, na filmwebie w komentarzach, ktoś poruszył temat bardzo negatywnej recenzji na stronie "serialowa". Również na samej stronie są komentarze pod recenzją. Większość krytykuje stronę za brak obiektywizmu na produkcje Netflixa. Ta strona jest rzeczywiście podejrzana, ale dobrze, że większość olewa ich recenzje. Przypomniałem sobie, że tu też chyba były odwołania do ich recenzji. Wiadomo, że Netflix dużo produkując wypuszcza też tzw. gnioty, ale krytykować za to, że produkcja znajduje się u tego, a nie innego operatora, to głupota.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lokam napisał:

 

 

Tak na marginesie, na filmwebie w komentarzach, ktoś poruszył temat bardzo negatywnej recenzji na stronie "serialowa". Również na samej stronie są komentarze pod recenzją. Większość krytykuje stronę za brak obiektywizmu na produkcje Netflixa. Ta strona jest rzeczywiście podejrzana, ale dobrze, że większość olewa ich recenzje.

Już było pisane, że ta strona to ściek, a właścicielka  jest psychiczna.

Komentarzy tam tyle co kot napłakał właśnie dzięki usuwaniu niewygodnych komentarzy i kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Tam chyba jakiś foch na Netflixa zapanował bo jadą po wszystkich :), może dlatego że ostatnio Netflix zrezygnował ze spotkań świątecznych dla "prasy" i wszelkich pokazów przedpremierowych jak to dawniej bywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 15:29, GrubyBubu napisał:

Tam chyba jakiś foch na Netflixa zapanował bo jadą po wszystkich :), może dlatego że ostatnio Netflix zrezygnował ze spotkań świątecznych dla "prasy" i wszelkich pokazów przedpremierowych jak to dawniej bywało

Nie sądzę, aby Serialowa uwzięła się na Netflixa. Recenzentom mają prawo nie podobać się takie seriale jak "Wiedźmin" czy "Mesjasz". Zacząłem oglądać ten drugi i sam uważam, że mimo świetnego pomysłu wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Odpuściłem go po trzech odcinkach. Równie dobrze mogę napisać, że portal naEkranie zawyża oceny produkcji Netflixa skoro "Mesjasz" ma tam ocenę 9/10, a ja się z tym nie zgadzam. Gdyby wszystkim podobało się to samo byłoby po prostu nudno ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kingofsouth napisał:

23 stycznia Pacific Rim Uprising. Jeśli będzie w 4K, to mamy możliwość porównania do filmu z Canal+4K, który jest dostępny w kolekcji Canal+4K do 22 stycznia.

A w DE ten film jest na APV w HaDe a w 4K trzeba niestety wypozyczyc ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem po cichu że Player One będzie w 4K HDR10 a tu lipa,  tylko HD. Miałem okazję obejrzeć ten film w kinie  IMAX 3D i było super a później  u znajomego własnie w 4K HDR10+ na Blu-Ray  i naprawdę robi ogromne wrażenie . Dziwna sytuacja czemu tylko w HD   :( 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

23 stycznia Pacific Rim Uprising. Jeśli będzie w 4K, to mamy możliwość porównania do filmu z Canal+4K, który jest dostępny w kolekcji Canal+4K do 22 stycznia.

W sekcji zapowiedzi na appce na LG jest podane że będzie tylko HD.

 

12 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Liczyłem po cichu że Player One będzie w 4K HDR10 a tu lipa,  tylko HD. Miałem okazję obejrzeć ten film w kinie  IMAX 3D i było super a później  u znajomego własnie w 4K HDR10+ na Blu-Ray  i naprawdę robi ogromne wrażenie . Dziwna sytuacja czemu tylko w HD   :( 

W 4K (bez HDR) są chyba tylko filmy od Sony, a i to nie wszystkie.

Edytowane przez diabeu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

W sekcji zapowiedzi na appce na LG jest podane że będzie tylko HD.

 

W 4K (bez HDR) są chyba tylko filmy od Sony, a i to nie wszystkie.

 

Na Blu-ray 4K UHD jest w HDR10 , także nie rozumiem  dlaczego tak dobry film jest w HD na Netflix  , skoro w 4K UHD i z HDR10 daje takie możliwości. Jedyne co mi się nasuwa na myśl że Netflix musiał by dużo więcej zapłacić za wersje 4K UHD HDR i stąd jest tylko HD :( 

https://www.empik.com/player-one-4k-spielberg-steven,p1212532684,film-p?gclid=EAIaIQobChMI5P62kbL75gIVQcKyCh0HKQlOEAQYAiABEgIvvvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XMAREKK30 napisał:

 

 Jedyne co mi się nasuwa na myśl że Netflix musiał by dużo więcej zapłacić za wersje 4K UHD HDR i stąd jest tylko HD :( 

 

Taka sama sytuacja jest na Amazon Prime Video.

Większość ich produkcji filmów i seriali jest w 4K/ 4K HDR filmy zewnętrzne to rzadkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłem ale całe szczęście że takie filmy wychodzą na nośnikach a  jak dobrze się trafi w dobrej cenie , to koszt tyle co Full HD  Blu-Ray. Warto mieć dobre filmy  w swoje kolekcji na stałe  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irishman pozamiatał jeśli chodzi o nominacje Oskarowe. Zobaczymy, czy w ogóle się załapie na jakąś nagrodę, czy będzie powtórka ze Złotych Globów...

Tak czy inaczej, ogólnie 23 (o ile dobrze liczę) nominacji dla Netflixa cieszy, zwłaszcza że wg niektórych jeszcze niedawno podobno byl tylko platformą serialową ;).

No ale przede wszystkim brawa dla Komasy za "Boże Ciało", ale to już do innego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że nie w temacie oferty programowej ale tutaj częściej są wpisy (przepraszam administratora) 

Mam pytanie czy również zauważyliście problem z zapisywaniem ustawień w opcji " odtwórz automatycznie następny odcinek" , jeśli odznaczymy tą opcję i chcemy ponownie do niej wrócić to niestety nie udaje się to ( chodzi o aplikacje na Androida)

Pozdrawiam

Ps podobno Netflix wie o problemie ale jeśli ich technicy są tak szybcy jak ci HBO to aż się boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam Netflixa i widzę,  że serial "Rojst" z Showmaxa jest w 4K. :)

Kto by pomyślał, że taki potencjał był w tej usłudze. ;)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...