Jump to content

Recommended Posts

Oni nowe studio ( a właściwie zliftingowane) mają od marca. 

Dziś zapowiadają że w programie "Ring TVP Sport" ogłoszą jakąś petardę jeśli chodzi o prawa bokserskie. 

Wrzucono nagranie ze studia, które ma zadebiutować dzisiaj o 21:45.

Na tym filmiku jakoś na kolana nie rzuca. Może "na żywo" w telewizorze będzie wyglądać lepiej.

6 godzin temu, Alek1234 napisał:

Dziś zapowiadają że w programie "Ring TVP Sport" ogłoszą jakąś petardę jeśli chodzi o prawa bokserskie. 

Walka Usyk vs Takam w TVP Sport.

Czy wtorkowe mecze LM są droższe od środowych? Od kilku lat zauważyłem, że w fazie pucharowej ciekawsze, bardziej hitowe mecze zawsze mają rewanż we wtorek. A lepiej zobaczyć rewanż kiedy się rozstrzygnie niż pierwszy mecz.

Edited by Taberski

Tak samo jak City-Tottenham ? Przestań tworzyć teorie których nie ma.

• Confused 1

Za hit w tej kolejce zapowiadało się, że będzie MU-Barcelona. Tego, że ostatecznie City okazał się hitem nikt nie mógł przewidzieć. W angielskiej City wygrywa z nimi i ja też myślałem, że City już 1 mecz wygra.

Ja zawsze mecze które chce obejrzeć to mają rewanż we wtorek.

I mecze są zawsze w ten dzień który typuję po ogłoszeniu terminarza i się nie mylę.

Może się okazać, że Barcelona już w  1 meczu z Liverpoolem zapewni sobie awans a Ajax-Tottenham w pierwszym meczu będzie 0:0 co nie znaczy, że to ciekawsze bo na dzień dzisiejszy Barcelona - Liverpool zapowiada się ciekawiej.

Edited by Taberski

To tylko Ty masz takie teorie bo na papierze to możesz sobie opowiadanie napisać a nie pokazywać ktory mecz będzie ciekawszy itp. wszystko weryfikuje boisko. 

• Confused 1

Weryfikuje boisko ale te które przed meczem zapowiadają się ciekawiej są wybierane do wtorkowej daty. Oczywiście często okazuje się, że ten hitowy już rozstrzygnął się w pierwszym meczu a ten teoretycznie mniej ciekawy okazuje się hitem.

Przejrzyj sobie drabinki pucharowe z ostatnich dat i zastanów się jakie mecze byś wybrał jako ciekawsze ale przed meczem a nie po fakcie.

Może użyłem złego słowa. Nie ciekawsze mecze tylko te teoretycznie hity w w większości przypadków mają rewanż we wtorek.

Ja pisze ze swojego pkt widzenia. Te na które ja się nastawiam mają zawsze rewanż we wtorek a UEFA nie siedzi w mojej głowie i nie robi mi na złość.

Edited by Taberski

10 godzin temu, Taberski napisał:

Czy wtorkowe mecze LM są droższe od środowych? Od kilku lat zauważyłem, że w fazie pucharowej ciekawsze, bardziej hitowe mecze zawsze mają rewanż we wtorek. A lepiej zobaczyć rewanż kiedy się rozstrzygnie niż pierwszy mecz.

W 1/8 finału za hity uznano raczej PSG-United i Bayern-Liverpool, oba rewanże były w środę. W ćwierćfinale dwa hity, jeden rewanż we wtorek, drugi w środę. W półfinale faktycznie, teoretyczny hit rewanż we wtorek.

Sezon wcześniej, sezon 2017/18

1/8 finału: PSG-Real we wtorek

Barcelona-Chelsea i Juventus-Tottenham w środę

1/4 finału: Real-Juventus w środę

1/2 finału: Real-Bayern we wtorek

No moim zdaniem to nie widzę jakiejś zależności, raz teoretyczny hit leci we wtorek a drugim razem w środę. 

TVP ma wykupiony 1 mecz na kolejkę/ serię gier w LM i to jest mecz Środowy. TVP nie może wybrać spotkania rozgrywanego we wtorek. w półfinałach LM TVP1 i TVP Sport pokaże spotkania FC Barcelona-Liverpool (1 maja) oraz Ajax- Tottenham ( 8 maja) . Osobiście obie pary uważam za bardzo ciekawe. 

Od lat ten potencjalnie atrakcyjniejszy rewanż jest rozgrywany we wtorki i nie jest to żadna teoria spiskowa tylko biznes. W wielu krajach środowy mecz jest nadawany w otwartej telewizji i jest to ukłon w stronę płatnych kanałów, które płacą przecież sporo większe pieniądze jak telewizja otwarta.

• Upvote 1

Co za bzdura... 

W wielu krajach LM nie jest w ogóle transmitowana w kanałach otwartych - bo nie ma takiego wymogu, za czasów nc+ chyba z sezon czy dwa w PL też nie było. TVP może pokazać mecz we wtorek, zamiast środy - zdarzyło się i podobnie zdarza się zagranicą. 

Zresztą kupicie sobie Polsat Sport Premium, a nie szukajcie winnych że produkt za darmo i nie spełnia waszych wymagań. 

Edited by darius010
  • Upvote 3

TVP kupiła sublicencję i w jej ramach nie może pokazywać wtorkowego meczu. 

2 godziny temu, darius010 napisał:

Co za bzdura... 

W wielu krajach LM nie jest w ogóle transmitowana w kanałach otwartych - bo nie ma takiego wymogu, za czasów nc+ chyba z sezon czy dwa w PL też nie było. TVP może pokazać mecz we wtorek, zamiast środy - zdarzyło się i podobnie zdarza się zagranicą. 

Zresztą kupicie sobie Polsat Sport Premium, a nie szukajcie winnych że produkt za darmo i nie spełnia waszych wymagań. 

Nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj, czy ja napisałem że we wszystkich krajach LM jest w tv ogólnodostępnej? We wielu jednak jest, kiedyś był taki wymóg, teraz za dopłatą można kupić wyłącznie na kodowane kanały, z czego [beep]a nc+ skorzystała. Chyba nie trzeba wykazać się wielką inteligencją, że od wielu lat rewanże ciekawiej zapowiadających się meczów są we wtorki.

Pisałem kulturalnie, więc nie atakuj trollu, mi jest naprawdę wszystko jedni który mecz jest kiedy rozgrywany.

• Confused 1
  • Upvote 1

Osobiście nie przypominam sobie, aby mecze były kiedykolwiek transmitowane na kanale otwartym we wtorki. Nawet jak Polsat kupił w oddzielnym przetargu prawa dla kanału otwartego, to i tak mecze transmitował tylko w środy.

Ja wiem, wiele ciekawych spotkań w tej edycji było w środę. Równie dobrze po pierwszym meczu sprawa awansu może być rozstrzygnięta, więc wcale ten rewanż we wtorek  może być nieistotny. Np. dwumecz Barcelona-United to była najciekawsza para 1/4? Ciekawe, bo np. dla mnie była to najmniej ciekawa zapowiadająca się rywalizacja- jakie United jest każdy widzi i ten dwumecz to była formalność , co innego spotkania City z Kogutami. Bayern- Liverpool to była słaba para- rewanż był w środę, 

@neo_patryk to słabo z twoją pamięcią. Gdy Legia grała w LM to jej wtorkowe mecze były w TV Otwartej. Nie mówiąc o tym,że ja pamiętam takie dobre czasy kiedy to można było obejrzeć mecz LM zarówno we wtorek jak i w środę w TVP. Wtorkowy mecz- TVP1, Środowy - TVP2. W komercyjnej stacji natomiast wtorki to było TV4, zaś środy to Polsat :) 

• Upvote 2

Kiedyś wyjątkowo TVP pokazała mecz we wtorek, bo w środę działo się coś ważnego. ITV Brytyjskie miało chyba wtorkowe mecze.  

Edited by darius010

37 minut temu, sailor91 napisał:

Były też takie czasy, że mecz wtorkowy pokazywała TVP1

Kiedyś były pokazywane wtorkowe oraz środowe mecze w TVP 2 ,później była sytuacja jak opisał kolega .Liga mistrzów była w 2006 jak wykupili sublicebcjw od telewizji N ( nie pamiętam czy oba spotkania czy tylko środowe)

@TELEWIDZ123 To były lata 2003-2006, mecz wtorkowy na TVP1, środowy na TVP2 a na Cyfrowym Polsacie dawali na Polsacie Sport i jakimś jeszcze jednym, chyba info się nazywał czy jakoś tak :P