Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, FanMMA napisał:

 

A właśnie,że się zmieni sam Szkolnikowski wspomina często,że czyta opinie ludzi na tt i fanpage'u TVP Sport na fb.

No, tylko że jest jednak pewna różnica. To że czyta, nie znaczy, że kieruje się tylko i wyłącznie tymi opiniami z internetu, a tak by właśnie było, gdyby się uznawało to za wyrocznię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FanMMA napisał:

A od czego jest te forum? Pisałeś w innym wątku coś w stylu "forum jest od wyrażania opinii",więc zalatuje od Ciebie straszną hipokryzją..

A no tak Jesteś alfą i omegą i zdanie innych Cię nieobchodzi tak? Ach śmiać mi się chce z takich ludzi,którzy wszystko wiedzą najlepiej i nie posiłkują się opinią innych,żeby rzetelnie wypowiedzieć się na jakiś temat..

A właśnie,że się zmieni sam Szkolnikowski wspomina często,że czyta opinie ludzi na tt i fanpage'u TVP Sport na fb.

Czytam,ale nie muszę ich podzielać i nie atakuję innych ad persona tylko dlatego,że nie podzielają mojego zdania. Nie znasz mnie,a  atakujesz i oceniasz . Słabe to.  Bez odbioru. Bo nie będę robił z wątku off-topu. Maciej Szczęsny zwrócił uwagę na moim zdaniem ważny problem. 

 

TVP niestety nie może  archiwizować meczów WTA na swojej stronie. Pewnie podobnie jest z F1 czy z meczami Ekstraklasy.  Jutro o 18.15 rozszerzona wersja benefisu W. Szaranowicza na TVP Sport. Dzisiejszy mecz będzie komentował D. Szpakowski.

 

@kirk  Szkolnikowski sam mowił,że TT to bardzo wąska grupa odbiorców i nie może brać pod uwagę wyłącznie tego co tam się pojawia.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

No, tylko że jest jednak pewna różnica. To że czyta, nie znaczy, że kieruje się tylko i wyłącznie tymi opiniami z internetu, a tak by właśnie było, gdyby się uznawało to za wyrocznię.

Nie wiem co wy z tą wyrocznią? Napisał jeden o tej wyroczni i wy się uczepilscie jak rzep psiego ogona, choć ja wcale nic o tym nie pisałem a aby wyśmiałem te słowo użyte przez @wislok.

Godzinę temu, wislok napisał:

Czytam,ale nie muszę ich podzielać i nie atakuję innych ad persona tylko dlatego,że nie podzielają mojego zdania. Nie znasz mnie,a  atakujesz i oceniasz . Słabe to.  Bez odbioru. Bo nie będę robił z wątku off-topu. Maciej Szczęsny zwrócił uwagę na moim zdaniem ważny problem. 

A czy ja Cię atakuję? Odpowiadam na Twoje niedorzeczne wywody np:że jak ktoś był związany z piłką to ma większe prawo być ekspertem niż zwykły pasjonat..

Edytowane przez FanMMA
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem.  Nie wiem dlaczego twoja teza, bo nie moja jest niedorzeczna,  mniejsza z tym. Przywołując na okrągło Twitter to, twitter tamto widać,że uznajecie to za wyrocznię, taki wniosek z tego płynie. 

Oczywiście mój post o wypowiedzi Szczęsnego miał na celu wywołanie dyskusji o tym czy Podoliński jest dobrym ekspertem, czym powinien się charakteryzować dobry ekspert itd. Cieszę się,że użytkownicy forum satkuriera wzięli w niej udział , bo ciekaw jestem opinii i lubię dyskutować  Podobnie jak o e- sporcie czy sporcie osób niepełnosprawnych w TVP. Poznaję opinię, co nie znaczy,że mam je podzielać i to nie jest tak,że racja zawsze jest taka jak uważa większość. Warto szanować racje innych. Pozdrawiam .

 

P.S. Została powołana do życia reprezentacja narodowa w E-sporcie. Ciekawe czy TVP, która ma kadrę piłkarską, siatkarską, handballową, hokejową, żużlową, koszykarską postara się o prawa do transmisji rozgrywek z udziałem także tej reprezentacji. 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ też mogłoby zależeć. O 18 Ekstraklasa w 4K o 21 angielska w 4K. Ale nie od dziś wiadomo, że Canal+ rządzi ligą i dyktuje wszystkim swoje warunki. Musi być tak jak oni chcą. A nie chcą promować Lechii czy Piasta - stąd dużo meczów byłego lidera i trzeciej drużyny ligi w Eurosporcie. Tak samo C+ decyduje ze VAR będzie wybiórczo bo oni chcą multiligę, mimo że dało się kolejkę podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Podoliński? Co nie włączę meczu w TVP to on. Jeszcze słówko, słucham go i nie mówi niczego czego bym sam nie widział czy nie wiedział. Oczywiście ocena komentatorów to rzecz subiektywna. Dla mnie najlepsze duety komentatorskie w piłce to duety Twarowski-Nahorny czy Rafał Wolski- Kazimierz Węgrzyn,a ogólnie to Krzysztof Wyrzykowski- Tomasz Jaroński,a także  wyróżniam duet Michał Lewandowski- Joanna Sakowicz- Kostecka. 

Pan Podoliński kilka tygodni temu  stwierdził,że problemu z utrzymaniem nie będzie mieć Zagłębie Sosnowiec, więc drogi @Arkon jego znawstwo futbolu  zweryfikują najbliższe tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że mecz Lechii z Legią skomentują Laskowski z Podolińskim i mam dylemat czy oglądać to spotkanie w TVP czy jednak w Canal+, bo tam będzie Wolski z Wieszczyckim, też mocny duet. A z tego co pamiętam to Podolińskiemu podobał się styl gry Zagłębia pod wodzą Ivanauskasa i to jest fakt, że ich gra uległa zdecydowanej poprawie. Niestety zawalili jesień. Niestety Nahorny mocno spuścił z tonu ostatnio. Jak już pisałem najlepsze dwa duety komentatorskie to dla mnie w/w Podoliński z Laskowskim i Wolski z Ćwiąkałą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wislok napisał:

Znowu Podoliński? Co nie włączę meczu w TVP to on. Jeszcze słówko, słucham go i nie mówi niczego czego bym sam nie widział czy nie wiedział. Oczywiście ocena komentatorów to rzecz subiektywna. Dla mnie najlepsze duety komentatorskie w piłce to duety Twarowski-Nahorny

 

Porównujesz Podolińskiego tj osobę która analizuje mecz, zagrania, taktykę, do osoby która cały mecz podaje tylko i wyłącznie statystyki i kto co gdzie powiedział/napisał. Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania. To już wolę Hajto, który pleci swoje, ale SWOJE. Nie słowa innego dziennikarza w Anglii, nie słowa piłkarza, nie statystyki, które były modne w erze powolnego internetu. XXI wiek, nawet strony bukmacherskie podsuwają statystyki,  wystarczy kilka kliknięć i masz bazę danych do każdego meczu. Inną kwestią jest czy te opinie są logiczne, czy prawidłowo odczytuje grę, czy się skupia na meczu. Ale to zawsze swoje.

więc:

Podoliński > Nahorny.

O tym że Laskowski > Twarowski nie trzeba chyba pisać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MartinFC napisał:

 

Porównujesz Podolińskiego tj osobę która analizuje mecz, zagrania, taktykę, do osoby która cały mecz podaje tylko i wyłącznie statystyki i kto co gdzie powiedział/napisał. Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania. To już wolę Hajto, który pleci swoje, ale SWOJE. Nie słowa innego dziennikarza w Anglii, nie słowa piłkarza, nie statystyki, które były modne w erze powolnego internetu. XXI wiek, nawet strony bukmacherskie podsuwają statystyki,  wystarczy kilka kliknięć i masz bazę danych do każdego meczu. Inną kwestią jest czy te opinie są logiczne, czy prawidłowo odczytuje grę, czy się skupia na meczu. Ale to zawsze swoje.

więc:

Podoliński > Nahorny.

O tym że Laskowski > Twarowski nie trzeba chyba pisać.

Czy normą musi być jakiś przytyczek personalny ? "Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania." 

Może zrozum,że nie każdy ma czas na śledzenie wszelkich doniesień i statystyk ? Nie, nie są one dla mnie najważniejsze, najważniejsze dla mnie  jest umiejętność oddania emocji ,a dla mnie duet Twarowski- Nahorny potrafi to zrobić , świetnie się w mojej opinii uzupełniają.

https://www.cda.pl/video/155280b

 

Wiesz piękne jest to,że każdy może mieć swoje zdanie, każdy z nas może w komentarzu cenić zupełnie co innego.

 

Zabawne,że chyba wczoraj jeden z użytkowników mi zarzucał,że mam własną opinię i nie kieruję się opiniami innych, teraz zarzuca mi drugi   brak własnego zdania. Może uzgodnijcie jaki jestem  i mi powiedzcie bym w końcu się dowiedział. Piękne to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski ok, ale Węgrzyna nie da się słuchać. Co do Zagłębia Sosnowiec, to oni kilka tygodni temu grali naprawdę nieźle. Odrobili sporo punktów do wyprzedzających ich drużyn i w pewnym momencie byli o włos od wydostania się od strefy spadkowej, więc opinia Podolińskiego miała swoje podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Warto odnotować,że hit nad hitami czyli Barcelona- Liverpool bez studia przedmeczowego ! Rozumiem,że TVP ma mecz reprezentacji Polski w hokeju na Lodzie ,ale można było zrobić chociażby w TVP1 zamiast "Leśniczówki". Ponadto w meczu hokejowym mamy dogrywkę i kiedy zacznie się transmisja meczu na kanale TVP SPORT nie wiadomo. 

Aktualizacja : Dogrywka skończyła się  bardzo szybko i TVP SPORT weszło około 4 minuty i 30 sekundy spotkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...