Jump to content

Recommended Posts

Do kunkore - tak to był kanał Info. To było przed wprowadzeniem Polsatu Sport Extra. Czyli w sezonie letnim TVP Sport pokaże mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce. Do tego mityngi memoriałowe i inne pod egidą IAAF wraz z Drużynowymi Mistrzostwami Europy w Bydgoszczy, trochę żużla i kobiecy tenis. 

54 minuty temu, ezequiel93 napisał:

Na TVP Sport trwa teraz program ''Wszystkie gole MŚ 2018 w Rosji''. Chciałbym go nagrać w całości, ktoś wie kiedy będzie kolejna powtórka? Często to powtarzają?

Bardzo często,ale zazwyczaj w dni które nie ma nic live.

Ależ Maciej pocisnął dziś Podolińskiemu. Powiedział,że oferty z takich klubów jak Arka czy Wisła Płock to przyjmują trenerzy, którzy długo nie mieli żadnej oferty z Ekstraklasy czy I Ligi. Tacy trenerzy to Ojrzyński i Zieliński. Trzecim jest Robert Podoliński, któremu nikt nie składa żadnych ofert.. Poniękąd słusznie, nie mogę już słuchać tego trenera, który nic w piłce nie osiągnął,a zachowuje się jakby zjadł wszelkie rozumy. Jakby był taki dobry to byłby trenerem,a nie gadającą glową w TV. 

• Haha 1
  • Confused 2

Ale wiesz,że jego "gadająca glowa" to według większości obserwatorów najlepszy ekspert w TVP i czołówka ogólnopolska i dla mnie dobrze,że jest ekspertem i dobrze,że TVP go ciągle pokazuję..bo ma zawsze swoje zdanie i mówi o taktyce a większość ekspertów typu Juskowiak czy Kłos rzuca ogólniki i nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

• Upvote 2

Strejlau też jako trener niczego wielkiego nie osiągnął, a jest jednym z najbardziej cenionych ekspertów. Nie każdy trener potrafi bogatą wiedzę teoretyczną przekuć w sukcesy na ławce, ale może właśnie dla takich osób praca w telewizji jest idealnym rozwiązaniem.

• Confused 2

Dla mnie wiarygodnym ekspertem jest osoba, która coś osiągnęła, coś za nią stoi. Mowa o  tym kto był praktykiem.  Wolałbym aby Podoliński spełniał się jako trener i odnosił sukcesy, łatwo się wymądrzać, krytykować innych ,a samemu nic się nie osiągnęło. Taki drugi Hajto.. 

• Haha 2

Czy ja powiedziałem,że taka osoba będzie dobrym ekspertem? Można takich znaleźć - nawet można by drować to co mówiłem,ale w momencie gdy taki ktoś jest na emeryturze,a nie jest wielkim trenerem  w sile wieku, którego nikt nie chce :D poza Szkolnikowskim :D 

44 minuty temu, wislok napisał:

Wolałbym aby Podoliński spełniał się jako trener i odnosił sukcesy(...)

On pewnie też by wolał. Ale nie dziwię się mu że woli mieć pewną posadę w TVP niż iść pracować do jakiegoś polskiego klubu i przy najbliższej okazji gdy pseudopiłkarzykom się nie spodoba jego osoba zostać zwolnionym, bo łatwiej wywalić trenera niż kilkunastu piłkarzyków.

• Upvote 1
58 minut temu, wislok napisał:

Czy ja powiedziałem,że taka osoba będzie dobrym ekspertem? Można takich znaleźć - nawet można by drować to co mówiłem,ale w momencie gdy taki ktoś jest na emeryturze,a nie jest wielkim trenerem  w sile wieku, którego nikt nie chce :D poza Szkolnikowskim :D 

Ale kto powiedział, że Podolińskiego nikt nie chce? Pewnie wiele klubów byłoby zainteresowanych zatrudnieniem Roberta, ale nikt nie może się mu dziwić, że woli spokojną posadę w TVP, niż prowadzenie klubu z którego wyleci, bo piłkarzykom się nie spodobają jego metody. Poza tym Podoliński jest jedynym ekspertem w Publicznej którego da się słuchać, który umie się składnie wypowiedzieć i co najważniejsze rozumie futbol. Twoje wcześniejsze porównanie go do Tomasza Hajto jest zwyczajnie śmieszne i bardzo nietrafione.

• Upvote 3

Najlepszy przykład to Gary Neville- jeden z najlepszych ekspertów w Anglii, choć jego przygoda z trenerką zakończyła się, delikatnie mówiąc, niepowodzeniem. Ja bardzo się cieszę, że TVP ma tak doskonałego znawcę futbolu, który dodatkowo potrafi zawiłości taktyczne podać w przystępnej formie i po polsku, a nie "polskiemu" jak choćby Hajto. Słuchanie pary Laskowski- Podoliński to miód dla uszu.

• Upvote 1

To niezły trener z niego bez ambicji gdzie mając 40kilka lat woli komentować niż trenować. To po co się za to brak jak potrenował trzy lata i mu się znudziło. To tak jakby lekarz po 15 latach kształcenia powiedział że woli iść na kasę do biedronki bo mniejszy stres. Skoro nie trenuje to obawia się o swój warsztat. A komentatorem jest średnim. Barwa głosu jakby był ciągle obrażony jakoś mnie do niego nie przekonują.

5 minut temu, Arkon napisał:

Najlepszy przykład to Gary Neville- jeden z najlepszych ekspertów w Anglii, choć jego przygoda z trenerką zakończyła się, delikatnie mówiąc, niepowodzeniem. Ja bardzo się cieszę, że TVP ma tak doskonałego znawcę futbolu, który dodatkowo potrafi zawiłości taktyczne podać w przystępnej formie i po polsku, a nie "polskiemu" jak choćby Hajto. Słuchanie pary Laskowski- Podoliński to miód dla uszu.

Gary Neville był znakomitym piłkarzem jakbyś zapomniał :) 

@Vinni masz rację Hajto był reprezentantem Polski, grał w mocnej lidze niemieckiej , Podoliński podobnymi osiągnięciami na niwie trenerskiej nie może się pochwalić Właśnie u nas roi się tylko od teoretyków ,którzy potrafią się jedynie wymądrzać w TV. Tak wolę Engela, bo wolę by polski sport miał sukcesy , a nie takich ulubieńców co właściwie się nie sprawdzili w sporcie . 

Edited by wislok

Nie, ekspertem przecież nie musi być jedynie ktoś kto trenował. Za garym stoi przynajmniej piękna kariera piłkarska i on faktycznie może powiedzieć więcej. Podoliński się tak wymądrza tylko jakoś nie potrafił tych swoich mądrości przełożyć na wykonywany przez siebie zawód. Ambicją kogoś takiego powinna być praca w zawodzie,a nie TV. 

22 minuty temu, wislok napisał:

@Vinni masz rację Hajto był reprezentantem Polski, grał w mocnej lidze niemieckiej , Podoliński podobnymi osiągnięciami na niwie trenerskiej nie może się pochwalić Właśnie u nas roi się tylko od teoretyków ,którzy potrafią się jedynie wymądrzać w TV. Tak wolę Engela, bo wolę by polski sport miał sukcesy , a nie takich ulubieńców co właściwie się nie sprawdzili w sporcie . 

Bo Engel to rzeczywiście sukcesy miał ogromne... Zapomniałem, że przecież za jego czasów byliśmy Mistrzami Świata i Galaktyki ;)

Zrozum, że ekspertem nie musi być osoba w pełni spełniona w swoim zawodzie. UWAGA! Jest np. wielu trenerów na świecie, którzy byli słabymi piłkarzami, bądź nawet w ogóle nie grali w piłkę, a są świetnymi trenerami z doskonałą wiedzą i merytoryką. To samo dotyczy ekspertów telewizyjnych. Masz rozumieć piłkę, potrafić się składnie wypowiedzieć, a nie mieć za sobą ogromną karierę bo inaczej nie masz autorytetu... Dlatego Podoliński niszczy Hajto, bo ten drugi poza durnymi truizmami nie potrafi zupełnie odnieść się do sytuacji na boisku (a w zasadzie bojsku jak to mawia Hajto 😜 )