Jump to content

Recommended Posts

Kazimierz Węgrzyn i dobry komentarz? Haha,nie dość,że wchodzi w słowo to jeszcze jest stronniczy..

Też się cieszę,że Podolinski będzie komentował,lepszy on niż Żewłakow czy Kłos.

• Upvote 3

To offtopic ale Ci odpiszę:tak będę oglądał,ale gala jest w Polsacie i po każdej walce będzie z 15 minut reklam, więc sporą część meczu obejrzę :)

• Haha 1

5 godzin temu, wislok napisał:

Znowu Podoliński? Co nie włączę meczu w TVP to on. Jeszcze słówko, słucham go i nie mówi niczego czego bym sam nie widział czy nie wiedział. Oczywiście ocena komentatorów to rzecz subiektywna. Dla mnie najlepsze duety komentatorskie w piłce to duety Twarowski-Nahorny

Porównujesz Podolińskiego tj osobę która analizuje mecz, zagrania, taktykę, do osoby która cały mecz podaje tylko i wyłącznie statystyki i kto co gdzie powiedział/napisał. Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania. To już wolę Hajto, który pleci swoje, ale SWOJE. Nie słowa innego dziennikarza w Anglii, nie słowa piłkarza, nie statystyki, które były modne w erze powolnego internetu. XXI wiek, nawet strony bukmacherskie podsuwają statystyki,  wystarczy kilka kliknięć i masz bazę danych do każdego meczu. Inną kwestią jest czy te opinie są logiczne, czy prawidłowo odczytuje grę, czy się skupia na meczu. Ale to zawsze swoje.

więc:

Podoliński > Nahorny.

O tym że Laskowski > Twarowski nie trzeba chyba pisać.

• Like 1

Wczorajszy mecz Milan - Lazio obejrzało 967 tys. osób na TVP 1 i 263 tys. osób na TVP Sport.

56 minut temu, MartinFC napisał:

Porównujesz Podolińskiego tj osobę która analizuje mecz, zagrania, taktykę, do osoby która cały mecz podaje tylko i wyłącznie statystyki i kto co gdzie powiedział/napisał. Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania. To już wolę Hajto, który pleci swoje, ale SWOJE. Nie słowa innego dziennikarza w Anglii, nie słowa piłkarza, nie statystyki, które były modne w erze powolnego internetu. XXI wiek, nawet strony bukmacherskie podsuwają statystyki,  wystarczy kilka kliknięć i masz bazę danych do każdego meczu. Inną kwestią jest czy te opinie są logiczne, czy prawidłowo odczytuje grę, czy się skupia na meczu. Ale to zawsze swoje.

więc:

Podoliński > Nahorny.

O tym że Laskowski > Twarowski nie trzeba chyba pisać.

Czy normą musi być jakiś przytyczek personalny ? "Jeśli dla Ciebie najważniejsze w meczu są statystyki lub czyjeś opinie to chyba podobnie nie masz swego zdania." 

Może zrozum,że nie każdy ma czas na śledzenie wszelkich doniesień i statystyk ? Nie, nie są one dla mnie najważniejsze, najważniejsze dla mnie  jest umiejętność oddania emocji ,a dla mnie duet Twarowski- Nahorny potrafi to zrobić , świetnie się w mojej opinii uzupełniają.

https://www.cda.pl/video/155280b

Wiesz piękne jest to,że każdy może mieć swoje zdanie, każdy z nas może w komentarzu cenić zupełnie co innego.

Zabawne,że chyba wczoraj jeden z użytkowników mi zarzucał,że mam własną opinię i nie kieruję się opiniami innych, teraz zarzuca mi drugi   brak własnego zdania. Może uzgodnijcie jaki jestem  i mi powiedzcie bym w końcu się dowiedział. Piękne to :) 

23 minuty temu, xut2zs napisał:

Ciekawe ile mecz Widzew Radomiak.

178 tys.

Edited by tyrla
  • Thanks 1

Wolski ok, ale Węgrzyna nie da się słuchać. Co do Zagłębia Sosnowiec, to oni kilka tygodni temu grali naprawdę nieźle. Odrobili sporo punktów do wyprzedzających ich drużyn i w pewnym momencie byli o włos od wydostania się od strefy spadkowej, więc opinia Podolińskiego miała swoje podstawy.

372 tys. osób oglądało na TVP Sport od 45 minuty wyścig F1 o Grand Prix Azerbejdżanu.

Mecz Znicz Pruszków - Górnik Łęczna obejrzało 122 tys. osób.

Mecz FC Barcelona- Liverpool FC skomentują Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński. 

Warto odnotować,że hit nad hitami czyli Barcelona- Liverpool bez studia przedmeczowego ! Rozumiem,że TVP ma mecz reprezentacji Polski w hokeju na Lodzie ,ale można było zrobić chociażby w TVP1 zamiast "Leśniczówki". Ponadto w meczu hokejowym mamy dogrywkę i kiedy zacznie się transmisja meczu na kanale TVP SPORT nie wiadomo. 

Aktualizacja : Dogrywka skończyła się  bardzo szybko i TVP SPORT weszło około 4 minuty i 30 sekundy spotkania. 

Za to studio na PSP 1 było dzisiaj dostępne w przekazie telewizyjnym od godziny 18:-)

Komentarz Kwiatkowskiego po I połowie stronniczy na korzyść Liverpoolu. Sytuacje stykowe ocenia od razu na korzyść The Reds, a czasami gdy sędzia zdecyduje inaczej to się dziwi. Do tego nie czuje gry, była pewna kontrowersja co do karnego dla Barcy a on nawet tego nie zauważył. Milner widać celowo zderzył się z Messim przy lini bocznej, a Kwiatkowski uważa, że to czysty przypadek. :D

• Confused 1
  • Upvote 1

Sobotni mecz Legia - Piast skomentują Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow.

W dniu 1.05.2019 o 22:10, fan tv napisał:

Komentarz Kwiatkowskiego po I połowie stronniczy na korzyść Liverpoolu. Sytuacje stykowe ocenia od razu na korzyść The Reds, a czasami gdy sędzia zdecyduje inaczej to się dziwi. Do tego nie czuje gry, była pewna kontrowersja co do karnego dla Barcy a on nawet tego nie zauważył. Milner widać celowo zderzył się z Messim przy lini bocznej, a Kwiatkowski uważa, że to czysty przypadek. :D

No cóż, według mnie komentarz Kwiatkowskiego sprzyjał bardziej Barcelonie. 

• Upvote 1

Youtuberzy, format o książkach, potencjalni nowi eksperci piłkarscy, boks, MMA , F1 , Dariusz Szpakowski jedynie do 2020 r. ? O tym wszystkim w obszernym wywiadzie dla WP Marek Szkolnikowski

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/wideo/35565/sektor-gosci-108-marek-szkolnikowski-w-tvp-sport-chcemy-pokazac-widzom-wszystko-?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty

Jutro ruszają MŚ elity w hokeju na lodzie. TVP Sport pokaże na żywo z imprezy rozgrywanej w dniach 10 Maja-26 Maja jedynie 13 spotkań na żywo. Wśród nich zabraknie meczów 1/4 , które zostaną pokazane w retransmisji jedynie następnego dnia o 6.00 , meczu półfinałowego czy meczu o trzecie miejsce. Dla mnie to ewidentna kpina z kibiców. Analizując ramówkę widzę,że istnieje możliwość pokazania znacznie większej ilości spotkań . Nie będę już mówił o drugim kanale, który wg. Szkolnikowskiego jest całkowicie zbędny. 

Jak na taką imprezę to faktycznie cienizna.

Małą alternatywą dla zainteresowanych może być niekodowany Sport1 z astry który tylko od piątku do niedzieli pokaże 8 spotkań na żywo.

Edited by mara68
  • Upvote 1

Powinien być jakiś przepis, albo powiedzmy pokazujecie 24 mecze live w telewizji, albo nie dostajecie praw, bo to co odwala TVP to jest jakiś żart, nie pierwszy raz zresztą. Spoglądam na program - walka bokserska Rodriguez vs. Inoue w przyszłym tygodniu w ramach turnieju WBSS pójdzie tylko jako premiera, bo nie da się tego pogodzić z hokejem, a takich sytuacji będzie więcej. Informacje, że ME U-21 ma pokazywać TVP przyjąłem bez entuzjazmu, bo znwou będą jakieś okrojone transmisje. Przykładowy Polsat pokazałby wszystkie mecze, ze studiem przy meczach Polaków. Oby jak najmniej dobrego sportu w TVP. 

Edited by Lanser123
  • Confused 2
  • Upvote 1

Wystarczyłoby dodać jak w wielu platformach świata poprzez czerwony przycisk na pilocie dodać równoległą transmisje.Nadal zacofanie przeszkadza w wykorzystaniu wielu praw jakie nabyli.

• Upvote 1