Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz o awans do MŚ dla TVP Sport  jest mniej ważny niż nieistotny mecz w fazie grupowej siatkarek. Logika Pana Szkolnikowskiego i całej tej ekipy poraża momentami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wislok napisał:

Mecz o awans do MŚ dla TVP Sport  jest mniej ważny niż nieistotny mecz w fazie grupowej siatkarek. Logika Pana Szkolnikowskiego i całej tej ekipy poraża momentami ..

O awans? Proszę Cię..33:19 było w pierwszym meczu,zresztą Ty zawsze byłeś przeciwny przerywaniu transmisji w połowie..czyżby hipokryzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sport i dwumecz. Można było nie zaczynać transmisji siatkarskiej by transmisja meczu o awans do MŚ nie była zagrożona. Tak jest chociażby jutro kiedy TVP nie pokazuje drugiego 1/4 MŚ do lat 20 . Wiele transmisji np. turnieju WTA jest wyłącznie w internecie, bo TVP planuje godzinę później czy półtorej inną transmisję. Na tym polega układanie ramówki. Ponadto TVP jako nadawca miało chyba wpływ na godzinę rozpoczęcia meczu piłki ręcznej rozgrywanego w Polsce i mogło wymóc godzinę 20.00 by zabezpieczyć się na taką ewentualność,że siatkówka potrwa 5 setów. Wystarczy spojrzeć jak jest układana ramówka Polsatu Sport - 17.30 to kolejne wydarzenie nie wcześniej niż 20.00 . 

Rozmawiaj na argumenty,a nie na inwektywy i oskarżenia w stosunku do innych użytkowników. Nie jesteśmy na ringu MMA. 

@Vinni ramówka była ustalona wcześniej, więc wynik pierwszego meczu nie miał tu nic do rzeczy.

 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ Do lat 20:

18.30 Włochy Mali- sport.tvp.pl- Sławomir Kwiatkowski

Sobota:

17:30 USA-Ekwador - Szymon Borczuch

20.30 Senegal- Korea Południowa - sport.tvp.pl - Tomasz jasina

 

MŚ Kobiet :

21.00 Francja -Korea Południowa - sport.tvp.pl -Adam Kotleszka

Sobota:

15.00 Niemcy- Chiny - Tomasz jasina

18:00 Hiszpania-RPA - sport.tvp.pl- Adam Kotleszka

21.00 Norwegia- Nigeria -sport.tvp.pl- Adam Kotleszka

 

Niedziela :

12:55 Australia-Włochy - sport.tvp.pl - Michał Zawacki( pierwszy komentarz po transferze- tak wychodzi)

15:25 Brazylia- Jamajka - sport.tvp.pl - Tomasz Jasina

18:00 Anglia -Szkocja - Michał Zawacki 

 

Eliminacje ME 2020 :

20.45 Francja- Turcja - Maciej Iwański, Andrzej Strejlau

 

Liga Narodów

Niedziela

15:00 Szwajcaria- Anglia - Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau (także TVP2)

20.45 Holandia- Portugalia- TVP1-Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow

 

Mecze MŚ Kobiet pokazywane na stronie będą retransmitowane w TVP Sport w bardzo późnych godzinach nocnych lub wczesnych godzinach porannych. Ponadto warto zauważyć,że na stronie sport.tvp.pl pokazywany jest Puchar Świata PDC w darcie. Także w niedzielę od 17.00 Mityng lekkoatletyczny w Hengelo na sport.tvp.pl (retransmisja w poniedziałek o 13.30 )- to zainteresuje @sportowy specjalista.

 

Dobrze,że TVP wykorzystuje anteny ogólnotematyczne bo tak to część transmisji byłaby tylko w necie , bo np. w niedzielę po 20.00 jest Formuła 1 i finał Ligi Narodów UEFA(proszę mi w wątku sportowym TVP nie pisać o kanałach konkurencyjnych). Niemniej dużo relacji i niektóre osoby będą bardzo mocno zapracowane. Fajnie,że TVP pod wodzą Marka Szkolnikowskiego pokazuje,że można obszerniej relacjonować MŚ Kobiet,a nie tak jak wcześniej,że pokazano może półfinały i mecze o medale. Widać,że wyszli z założenia,że lepiej pokazywać premierowo wydarzenia sportowe niż powtórki. Stąd też transmisje na sport.tvp.pl okraszone są polskim komentarzem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SatExpert napisał:

A ja znowu się powtórzę: TVP potrzebny jest drugi kanał sportowy. :rofl:

O tym pisałem do dyrektora TVP już daaawno temu i stwierdził, że nie planują bo w sumie nie jest potrzebny. W sumie ja oglądam dosyć często w internecie i problemów z przekazem nie zauważam. Chociaż jakość nieco gorsza niż w TV, ale to pewnie "zasługa" łącza NEO do 10 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem. Co by nie pisać o TVP to jak coś jest do obejrzenia u nich przez neta w tej ich aplikacji to nawet nawet transmisje są w dobrej jakości i nie tną zbytnio. Gorzej jak rozchodzi się o Polsat, NC + czy Eurosport. Wtedy to trzeba się napocić z telewizją internetową, która często się zwiesza, wywala i zakładka przeskakuje na nową czy na niepewne linki, gdzie bufor jest nieunikniony i częste zwiechy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, diabeu napisał:

Eurosporty i Polsaty Sport mam w Ipli tam też jest ok. Tylko niestety jest zrąbana aplikacja na tv LG gdzie nie ma większości kanałów i trzeba przesyłać z lapka na tv. Ostatnio nawet główny Polsat Sport zniknął z Ipli na apce na tv LG.

Dziwne, bo u mnie na LG jak najbardziej Polsat sport jest. 

Oj pomylił się, nie dziwię mu się, po takim meczu..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2019 o 10:24, diabeu napisał:

Siatkówka ma większą oglądalność to transmitują siatkówkę.

 

A niektórzy zamiast jęczeć to by sobie odpalili jak ludzie sport.tvp.pl i tam można oglądać co się chce, a nie co nadawca narzuci. Bez problemu transmisje te działają w przeglądarce na smart tv.

Powiedz to dziadkowi który siedzi "w bunkrze" na działce i ogląda DVB-T a tel typu "stara nokia". Nie każdy jest zwolennikiem nowego.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wislok napisał:

Dziwne, bo u mnie na LG jak najbardziej Polsat sport jest. 

U mnie też był, wczoraj chciałem tam obejrzeć mecz reprezentacji a tutaj tylko Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight. Zarówno zwykły Polsat Sport jak i Polsat Sport News zniknęły.

 

edit: O, teraz sprawdzam i już oba te kanały wróciły. Szkoda że i tak większości innych brakuje.

 

@roberttosatto już tylko i wyłącznie tego dziadka strata. Niech se kupi smartfona i ogląda na telefonie ;).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, diabeu napisał:

U mnie też był, wczoraj chciałem tam obejrzeć mecz reprezentacji a tutaj tylko Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight. Zarówno zwykły Polsat Sport jak i Polsat Sport News zniknęły.

 

Bo to kwestia licencji. Podobnie było z poprzednim Euro, z tego co pamiętam to na Smart TV eliminacje Euro działają tylko na Samsungach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kocik89 napisał:

Chyba w TVP cierpią na brak kasy, bo podobno drogie Copa America w PS. Pewnie szefowie śpią z laptopami i patrzą na panel co minutę.Wstaw grafikę z URL

TVP ma Mundial Kobiet , MME do lat 21 w tym czasie, więc mają co robić. Mają ponadto jeden kanał, na Polsatach przynajmniej wszystko będzie można obejrzeć. Tak samo jak nie chciałbym lig zagranicznych czy Wielkich szlemów w TVP. Niech je pokazują kanały, co mają odpowiednią ilość kanałów i pokażą to w sposób satysfakcjonujący dla widza. Tak samo jak bardzo dobrze,że eliminacje ME czy Ligę Narodów w siatkówce ma Polsat- mogą pokazywać to znacznie obszerniej. TVP ma nasze kadry i wszyscy są zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xut2zs nie zrozumieliśmy się. Piszę o sytuacji obecnej z punktu widzenia widza/kibica. Jestem zwolennikiem utworzenia drugiego kanału sportowego. Niestety takiej woli nie mają obecne władze TVP.. 

TVP nie było zainteresowane Copa America - w tym linku tweet Pana Marka Szkolnikowskiego, który pisze o tym dobitnie - http://sport.tvp.pl/42754806/mistrzostwa-europy-u21-w-telewizji-polskiej

 

Pan Marek Szkolnikowski wychodzi z założenia,że wystarczy 1 kanał i strona internetowa. Konkurencja ma inną koncepcję i tak Eleven ma cztery kanały sportowe, Polsat- w sumie 6 , C+- 3 kanały sportowe + C+now , Eurosport- dwa. Jeśli meczów Serie A jest 10 w weekend i inne ligi to wolę by takie prawa były w Eleven , który ma 4 kanały bo siłą rzeczy TVP nie jest w stanie pokazać tyle spotkań co Eleven. TVP nie jest w stanie pokazać tylu spotkań Ligi Narodów w siatkówce - bo często to są 2-3 transmisje jednocześnie. Zresztą mamy naoczny dowód- Turniej WTA w TVP i turniej ATP w kanałach Polsatu - TVP dwa mecze dziennie, Polsat-5 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja może sobie pozwolić na więcej kanałów sportowych, ponieważ za każdy z nich niezależnie od wyników oglądalności, czy zawartości, otrzymuje pieniądze od operatorów za ich udostępnianie. Natomiast TVP Sport w praktyce utrzymuje się tylko z reklam, które nie są gwarantem stałego zysku. Stąd  też pewnie niechęć TVP co do uruchomienia drugiego kanału sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mad85 napisał:

Bo to kwestia licencji. Podobnie było z poprzednim Euro, z tego co pamiętam to na Smart TV eliminacje Euro działają tylko na Samsungach.

Coś chyba w tym jest bo wczoraj wieczorem miałem tylko Polsat Sport Fight z FFF, a pozostałe Polsaty Sporty znowu zniknęły. Koło północy dopiero wróciły.

Ale jesienią normalnie oglądałem mecze eliminacyjne reprezentacji Polski na Polsacie Sport w aplikacji Ipli na LG.

 

Cóż, jak zwykle Polsat nie potrafi ogarnąć tematu jak trzeba.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...